Aşık Etme Büyüsü | Kendine Aşık Etme Büyüsü Yapanlar

yorumsuz
1.206

Aşık etme büyüsü, karşınızdaki veya görüşmek istediğiniz bir kişiyi size aşkla ve sevgiyle bağlayıp aşık etmek için yapılan bir uygulamadır. Hayatında herkes en azından bir kez aşk duygusunu tatmıştır. İsteriz ki; karşımızdaki kişi de bizim onu sevdiğimiz kadar çok sevsin, aşık olsun. Ancak bu her zaman mümkün olmayabilir. Siz deli divane iken karşınızdaki kişi sizinle aynı duyguları paylaşmaya bilir. Bu gibi durumlarda sorun çözülmedikçe insanda derin izler bırakır ve büyük sıkıntılara, aşk acılarına sebep olabilir. Siz de eğer aşk acısı çekiyorsanız hiç beklemeden uzman bir medyum hocadan yardım alarak kısa süre içerisinde derdinizin dermanını bulabilirsiniz. Aşık etme büyüsü, sevmeyen aşık olmayan taraf için yapılır. Gerçek bir medyum tarafından yapıldığında etkili ve kalıcı sonuçlanır. Aşık etme büyüsü uygulamasının kısa süreli etkiye sahip olanları olduğu gibi aynı zamanda uzun süreli ve ömürlük olanları da vardır. Bu büyünün zamanı yardıma gelen kişinin istekleri ve amacı doğrultusunda değişir. Aynı zamanda ne kadar etkili ve kalıcı olacağı da yapan medyumun yetenekleri ve ilmi ile de doğrudan alakalıdır.

Aşık etme büyüsü içerisinde yer alan aşk büyüsü celpleri başarılı Medyum Aslan Hoca tarafından uygulandığı takdirde kısa zamanda etki göstermektedir. Kişiye özel havas ilmi ve ledunni ilmi ile büyüler yaptırabilir ve sonuç alabilirsiniz. Özel olarak hazırladığım kendine aşık etme büyüsü yapanlar içerisinde siz de yer alabilirsiniz kardeşlerim. Ruhsatlı ve samimi çalışmalarım sayesinde bir kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Aşık etme büyüsü sadece sevgililer için yapılmaz. Aynı zamanda aralarında soğukluk, huzursuzluk olan eşler içinde ideal bir uygulamadır. Birçok çeşidi ve türü vardır. Yapılacak olan işlem ve uygulamalar ise yardıma gelen kişinin sıkıntı ve sorunlarına göre değişir. Bazı aşık etme büyüleri birkaç malzeme kullanılarak yapılırken bazıları ise sadece dua veya tılsım ile yapılır.

Aşık Etme Büyüsü

Medyumlara yardıma gelenlerin büyük çoğunluğu aşk acısı sorunu ile gelmektedir. Bu konu da oldukça sorun yaşayan çiftler ve sevgililer vardır. Siz de bu gibi veya buna benzer sorunlar yaşıyorsanız hiç beklemeden ve sorunlarınızın büyümesine izin vermeden uzman medyumlar aracılığı ile yardım alabilirsiniz. Aşk büyülerinin birçok çeşidi vardır. At nalı büyüsü, canbar aşk büyüsü, bağırsak büyüsü, kırmızı biber büyüsü, aşk vefkleri, muskaları gibi birçok çeşidi ve türü bulunur. Yapılacak olan işlemler yardım için gittiğiniz medyumlara göre değişir. Aynı zamanda sorun ve sıkıntınıza yönelikte değişebilir. Aşık etme büyüleri kişiye özel olarak hazırlanır ve uygulanır. Medyumlar genellikle aşık etme büyüsü yapacakları kişilerin bazı bilgilerini Ebced hesaplaması ile hesaplar ve ona göre işlem yaparlar. Bu yüzden eğer bilgilerinizi doğru vermezseniz aşık etme büyüsü etkili olmayacaktır. Bu püf noktasına dikkat etmeniz de fayda var.

Kendine aşık etme büyüsü yapanlar tarafından sıkça sorulan sorular arasında kişide belirtiler ve değişiklikler nasıl ortaya çıkmaktadır. Sizinle daha çok ilgilenir, rüyasında görür, sizi devamlı aramak konuşmak ister, sizin hakkınızda hayaller kurar. Büyü yapılan kişilerdeki manevi değişiklikler bu şekilde gözlemlenmektedir. Bu konuda aşk büyüsü belirtileri size daha iyi yardımcı olmaktadır.

Aşık etme büyülerinde birçok başarılı çalışma ve uygulama yapmış olan Medyum Aslan Hoca efendi sizlerden dertlerine derman olabilir ve sorunlarınızı kısa süre içerisinde çözüme kavuşturabilir. Kendisinin resmi ruhsatı ve vergi levhası bulunduğu için rahatlı ve güvenle yardım alabilirsiniz. Bu konuda oldukça olumlu referansları da bulunmaktadır. Seviliyor ama sevilmiyorsanız veya eşiniz ile aranızda soğukluk, huzursuzluk, geçimsizlik gibi sorunlar varsa eğer mutlaka bir medyumdan yardım almalı ve aşık etme büyüsü ile sorunlarınızı kısa süre de çözüme kavuşturulmalısınız. Aşk duygusu oldukça kutsal bir duygudur. Birçok kişi bu duygu ile karşılaşmış kimi zaman karşılık bulsa da karşılık bulunmadığı zamanlarda olmuştur. Aşkınıza karşılık bulamadığınızda ne yazık ki sonu hüsran, aşk acısı olmuştur. Bu sorun ile tek başınıza baş etmeye çalışmak, erimek yerine uzman bir medyumdan yardım alarak kısa süre içerisinde sorununuz halledebilirsiniz. Medyumlara yardım için gelenlerin büyük çoğunluğu aşk acısı çekerek gelenlerdir. Aşık etme büyülerinin birçok çeşidi ve türü bulunur. Bazıları çeşitli malzemeler kullanılarak yapıldığı gibi bazıları ise sadece dua ve tılsım yardımı ile yapılmaktadır. Aşık etme büyülerinin kısa süreli etkiye sahip olanları olduğu gibi, uzun süreli ve ömürlük olanları da vardır. Burada büyünün zaman dilimi yardım için gelen kişilerin istekleri ve amaçları belirlemektedir. Aynı zamanda bir büyünün etkili ve kalıcı olma derecesi yapan medyumun yetenekleri ile de doğrudan alakalıdır.

Aşık etme büyüleri sayesinde sizi terk eden, sevmeyen kişi geri dönecek siz nerde olursanız olun sizi bulacaktır. Size aşk duygusu ile bağlanacak ve bu aşk ömür boyu sürecektir. Aşık etme büyülerinden biri ise saç büyüsüdür. Bu büyü yapılacak olan kişinin saç teli kullanılarak çeşitli işlem, dua ve tılsımlar yapılarak uygulanmaktadır. Süryani geleneklerinden gelen bir aşk büyüsü çeşididir. Sadece kadınlar için yapıldığı görüşü ise yanlıştır. Erkekler içinde uygulanabilir ancak yapılacak olan işlem ve dualar değişir. Bu büyü için büyü yapılacak olan kişiden gizliden saç teli alınır. Ve aşık edilmesi istenen kişinin isminin içinde bulunan sessiz harf sayısı kadar düğüm atılır ve toprağa gömülür. Aşık etmek için okunacak dua ve büyüler bulunmaktadır. Ayrıca aşık etme duası tesirli sonuçlar da vermektedir. Bir diğer aşık etme büyülerinden biri de adet kanı büyüsüdür. Oldukça etkili ve kara büyüler arasında yer alan bir büyü çeşididir. Bu büyü yapımına akşam hava kararmaya başlayınca başlanır ve gece yarısı tamamlanır. Bu büyünün tutması için tüm işlemlerin bir gece içerisinde bitmesi gerekir. Eğer eksik ve yanlış bir dua veya işlem yapılırsa büyü tutmaz. Bunun için adetin ilk veya son damlalarından birkaç damla bir beze damlatılır ve çakıl taşları ile büyü hazırlanır. Sanıldığının aksine erkeğe adet kanı içirilmez. Bu sağlık açısından da oldukça tehlikelidir. Adet kanı ve çakıl taşları ile hazırlanan bez akarsuya atılır ve sonucu beklenir. Bir diğer aşık etme büyüsü ise tuz büyüsüdür. Bunun için kırmızı renkte olan bir bez bebeğin içerisine tuz doldurulur ve çeşitli işlem ve dualar yapılır. Bu bez bebeği büyü yaptıran kişi 17 gün üzerinde taşır ve büyü yapılan kişiye tüm davranışları hoş gelmeye başlar.

Evde kendine aşık etme büyüsü nasıl yapılır diye merak ediyorsanız Aslan Hoca sizlere yardımcı olacaktır. Aşık etme büyülerinde oldukça başarılı olan Medyum Aslan Hoca birçok başarılı işe imza atmıştır. Birçok kişiyi aşk acısından kurtarmış ve mutluluğun anahtarını teslim etmiştir. Bir kişiyi kendinize karşı sıcak ve aşkla görüyorsanız onun sevgisini kendinize çevirmek için benimle iletişim kurabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bağlama Büyüsü | Kuvvetli Bağlama Büyüsü Etkilidir başlıklı makalemizde bağlama büyüsü belirtileri ve bağlama büyüsü nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Medyum Aslan Hoca

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 3 Ağustos 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın