Ayırma Büyüsü Tılsımları, Resimle Ayırma Büyüsü Tutar mı

yorumsuz
11.718

Ayırma büyüsü, sevgilileri ya da evlileri birbirinden ayırmak, soğutmak ve uzaklaştırmak için yapılan bütün işlemlere denir. Ciddi anlamda ayırma büyüsü hakkında merak ettikleriniz ve yaptırmak istediğiniz zamanda uzman medyum Aslan Hoca’yı aradığınız zaman detaylı şekilde bilgilendirilmiş olacaksınız. Arasına soğukluk katmak istediğiniz veya iki kişiyi ayırmak istediğiniz zamanlar olmuştur. Bunlar için de etkili hocalar aramanız gayet doğaldır. 27 yıllık havas ilmi tecrübeleri sayesinde Medyum Aslan Hoca binlerce kişinin sorunlarını istedikleri şekilde yönlendirip çözmüştür. Sizleri bir başkasıyla aldatan eşlerinizi ayırmak istiyorsanız irtibat kurabilirsiniz.

Ayırma büyüsü çalışması kimi zaman zorunlu bir hal haline gelmektedir. Çünkü güzel giden birlikteliğinize üçüncü kişilerin etkisi meydana gelerek sevgiliniz sizinle değil de araya giren o şahısla ilgilenmeye başladığında sizin sinirlerinizin tavan yapacağınızı düşünün. Bu durumda sevgilinize musallat olan o kişinin ondan ayrılması ve soğuyarak uzaklaştırılması sağlanmalıdır. Buna benzer birçok durum için ayırma – soğutma işlemleri gerekebilir. Sevgilinizden hoşlanan kişilerin ayrılmasını ve sevgilinizin sadece sizinle ilgilenmesini istiyorsanız gizli ilimler tekniklerini kullanarak yapacağımız ayırma çalışmalarıdır. Güven ve gizlilik içerisinde Aslan Hoca sizlere yardım edecektir. Eşleri birbirinden ayırma, sevgilileri soğutma, sevdiğinden soğutma çalışmaları, üçüncü kişileri ayırarak uzaklaştırmak istiyorsanız sizlerin yanındayım. Kolay mı zor mu veya nasıl yapıldığı hakkında tarafımdan detaylı bir şekilde bilgilendirileceksiniz.

Ayırma Büyüsü

Ayırma – Soğutma işlemleri son derece kısa zaman içerisinde de tutanları vardır, biraz uzun zamanda da tutan büyü çalışmaları vardır. Kişiye özel hazırladığım teknikleri kullanarak yapıyorum. Ebced-i Kebir hesabında sizlerin adı, annenizin adı ve doğum tarihinize göre ayırmak istediğiniz kişinin de adı, annesinin adı ve doğum tarihiyle birlikte çıkarttığım hesaplamaların neticesinde en uygun tılsımları kendi el yazmalarım ile hazırlamaktayım. Dualı tılsım çalışmalarının neticesinde ayrılmasını istediğiniz kişiler birbirinden soğuyor, kavga ediyor, bir araya gelemiyor, birbirini görünce şeytan görmüş gibi oluyor, aralarındaki muhabbet bir anda bitiyor. Siz de usulüne göre etkili bir havas ilmi hizmeti almak istiyorsanız güvenilir medyum yanınızdadır. Başarılı çalışmalarımla her zaman olumlu neticeye ulaştım. Sizlerin de içinden çıkılmaz hal alan durum ve olaylarından sizleri kurtaracağım.

Bu Büyüye Hangi Durumlarda Başvurulabilir;

 1. Sevgilinizle aranıza giren kişilerin uzaklaştırılmasını istediğiniz zaman.
 2. Evlileri ayırmak istediğiniz zaman.
 3. Sevdiğinden soğutmak istediğiniz kişiler var mı?
 4. Ayırma büyüsü tılsımlarına gerçekten ihtiyacınız mı var?
 5. İstemeden evlendiğiniz eşinizden mi ayrılmak istiyorsunuz?
 6. İlişkinizi olumsuz etkileyen kişileri mi uzaklaştırmak istiyorsunuz.
 7. Size takıntı olan kişilerin uzaklaştırılmasını istediğiniz zaman.
 8. Evinizin içine karışan eş-dost-akrabanın uzaklaşması için başvurabilirsiniz.

Sevdiğinden soğutmak istediğiniz birçok kişi olabilir. Bunlar için ayrı ayrı isimlere ayırma çalışmaları yapmak mantıksızdır. Bu yüzden sevdiğinizi sizden başkasının gözünün görmemesini ve yanına yaklaşan kişilerden soğuması amacıyla yapılan genel ayırma işlemleri bulunmaktadır. Bu tür genel ayırma işlemlerinden yapıldığı takdir de sevgiliniz sizden başka birisiyle ilgilenmeyecektir.

Resimle ayırma büyüsü için gerekenler isim ve anne adı bilgilerinin yanında her iki tarafında bir resminin olmasıdır. Eğer resim yoksa ayırmak istediğiniz kişilerin çamaşırları, saçları, tırnakları vb. gibi maddi ve kendi üzerinde bulunan tenine değen her şey olabilir. Resimler iki taraf için de soğutma amacıyla olduğu için ters katlanması gerekiyor. Yani birbiriyle ters düşüp ayrılsınlar ve aralarına soğukluk girsin şeklinde niyetle yapılmaktadır.  Resimle yapılan ayırma tılsımları başarılı ve olumlu sonuçlar vermektedir. Ayırmak istediğiniz resimlere yapılan okumalar ve üzerine yazılan büyülü tılsımlar sayesinde olumlu sonuçlar alacaksınız. Bu işleme kesin bir şekilde inanmanız gerekiyor çünkü büyü sizin inancınız doğrultusunda sonuç verecektir. Eğer bu işlem tutmaz adamla kadın ayrılmaz gibi düşüncelere kapılırsanız sonuç alamazsınız. İnanır ve güvenirseniz çalışmadan istediğiniz şekilde sonuç alırsınız.

Ayırma Büyüsü sevgili veya eşlere yapılarak aralarına soğukluk, huzursuzluk ve geçimsizlik vermek için yapılan havas ilmi türüdür. Genellikle aldatan erkekler veya bayanlar yaptırmak istemektedir. Yasak aşklarının bitmesi ve yuvalarına geri dönmeleri için seçilen yollardan ve büyülerden biridir. Mutlu evliliklerin bitmesi için değil araya giren 3. kişi, mutluluğu yuvayı bozan 3. şahıs için yapmaktayım. Bu işlem veya çalışmalar yapıldığında 3. şahıs yaptığı işten pişmanlık duyar ve ayrılık meydana gelir. Büyü yapmak her medyum için geçerli değildir. Büyü ile ayırmak veya manevi sorunlara etkili ve kalıcı çözüm üretebilmek için alanında uzman ve deneyimli olmak gerekir. Bu yüzden yardım alacağınız hoca efendiyi iyi seçerek başarı elde edebilirsiniz. Sizleri yarı yolda bırakmayacağım. Bilgili ve donanımlı medyumlar içerisinde Aslan Hoca’ya güvenebilirsiniz.

Resimle Ayırma Büyüsü

Birden fazla malzeme kullanılarak yapılabilmektedir. Benim yapmış olduğum büyü de tahta kaşıkları ağırlıklı olarak kullanmaktayım. Tahta kaşıklara kişilere özel olarak hazırladığım büyüleri işlemleri ve gerekli çalışmaları yaptıktan sonra toprağa gömerek işlemi tamamlamaktayım. Yapımı oldukça güç olan ayırma büyüsü ancak alanında tecrübeli olanlar medyumlar aracılığı ile yapılabilir. Bir diğer yapılan ayırma çalışması çeşidi de tahta kaşıkların ters bir şekilde bağlanarak mezara ya da ağaç dibine gömerek alınan kalıcı başarıdır. Çalışmanın adı tam olarak tahta kaşıkla ayırma olarak bilinmektedir. Bu işlem de ayırmak istenilen kişilere tahta kaşıklar üzerine tılsımlar yazıldıktan sonra kaşıklar ters çevrilip bağlanır. Daha sonra niyet ederek ayırmak istenilen kişi kadınsa kadın mezarına, erkekse erkek mezarına gömülür. Gömerken niyet etmek gerekiyor. Bu niyet de genellikle şu şekildedir; Falan Oğlu/Kızı Falanla, Falan Oğlu/Kızı Falan birbirinden bu kaşıklar gibi ters düşerek ayrılsınlar bir daha bir araya gelmesinler şeklinde niyet ederek gömme işlemi yapılabilir. Tüm çalışmalar ve işlemler bittikten sonra kısa zamanda büyü tesir eder. Mezara gömdüğünüz kaşıklar gibi o kişiler de birbiriyle ters düşerek ayrılırlar.

Ayırma büyüsü belirtileri nelerdir ve kişiler üzerindeki etkileri;

 • Güzel giden beraberlikler bir anda biter.
 • Bıçak gibi kesilmiş bir halde ayrılık meydana gelir.
 • Aniden ve patavatsız bir şekilde kavgalar başlar.
 • Aniden soğukluk girer.
 • Konuşurken bir anda tartışmaya başlar.
 • Onun haricinde herkesle konuşur.
 • Sebepsiz tartışmalar ve kavgalardan sonra küslük başlar.
 • Nişanlılarsa yüzükler atılır.
 • Evli kişilere yapılırsa ayrılırlar.
 • Mutlu beraberlik yerini huzursuz ve geçimsiz bir yaşama bırakır.

Eğer siz de ayırmak istediğiniz kişilerde bu gibi durumların meydana gelmesini istiyorsanız benimle iletişim kurun sizlere yardım edeyim. Aynı şekilde sevgilinizle aranıza yapılan ayırma büyüsü tılsımlarını bozdurmak istiyorsanız bana ulaşın sizlere İslami teknikleri kullanarak en doğru büyü bozma hizmetini sunayım. Çözümsüz problem asla yoktur ruhsatlı kimliğim ve tecrübelerim sayesinde içinizde bulunduğunuz sorunlu hallerden birlikte kurtulacağız kardeşlerim.

Medyum Aslan Hoca, binlerce kişinin sıkıntılarına çare olmuş gerçek ve tecrübeli ilim insanıdır. Sorunlara ve sıkıntılara manevi yönden bir yardımcı arıyorsanız sizlerin yanındayım. Sevdiğiniz kişiye ya da ilişkinizi yıkmak isteyen üçüncü kişileri ayırma büyüsü yaparak uzaklaştırmak istiyorsanız Aslan Hoca efendi olarak olumlu sonuca ulaşana kadar sizlerin yanında olacağım. Problemleriniz ve yaptırmak istedikleriniz gizlilik prensibi içerisinde kalacaktır. Ruhsatlı ve vergi levhalı faaliyet göstermekteyim. Asla ama asla başka kişiler bilmeyecektir. Çünkü yaptığım her iş kişiye özeldir. Sizlerin de sorunları kişiye özel olarak halledilecektir.

Bir önceki yazımız olan Medyumlar Kimdir, Kime Denir, Medyumlar Ne İş Yapar başlıklı makalemizde medyum kime denir ve medyumlar kimlerdir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 30 Ağustos 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın