Bağırsak Büyüsü

1 yorum
8.494

Büyü eskiden beridir insanlarda merak uyandırmayı başarmış, dikkat çekmiş bir ilim dalıdır. Büyü ilmi ile uğraşanlara ise medyum adı verilmektedir. Bende alanımda oldukça tecrübeli ve donanımlı bir medyum hocayım. Aynı zamanda Türkiye’deki ilk resmi ruhsatlı medyumlar arasında yer aldığım içinde bana rahatlıkla güvenebilir ve inanabilirsiniz. Büyülerin iyi niyetle yapılanları olduğu gibi kötü niyetle yapılanları da vardır. Gerçek medyumlar ancak insanların hayrı ve yararı için işler ve işlemler yaparlar. Bu yüzden kötü büyü dediğimiz kara büyüleri yapmıyor, yaptırmak isteyenleri de geri çeviriyorum. Bana yardım için gelenlerin büyük bir kısmı genellikle ayrılık ve aşk acısı sorunları ile gelmektedir. Yaptığım aşk ve bağlama büyüleri sayesinde sorunlarına kısa süre içerisinde çözüm buluyorum ve mutluluğa kavuşturuyorum.

Bağlama büyülerinin birçok çeşidi ve türü bulunur. İçlerinden en çok kullandığım ise bağırsak büyüsüdür. Oldukça etkili ve kalıcı bir bağlama büyüsüdür. Bağırsak büyüsü, kuru bağırsak ile yapılmaktadır. Bu büyünün yapılma amacı terk eden sevgiliyi veya eşi geri getirmektir. Bu büyüyü kişilere özel olarak hazırlamaktayım. Bağırsak büyüsü yapmak için öncelikle bir kuru bağırsağa ihtiyacımız vardır. Bağırsağı bağlama büyüsü daha etkili ve kuvvetli olması için kullanmaktayız. Kuru bağırsağın üzerine kişilerin kişisel bilgilerini Ebced değerlerine göre hesaplayarak çeşitli dualar ve tılsımlar yapıyorum. Her okuma ve dua sonrasında bağırsağa düğüm atıyorum. Bu düğümler sayesinde terk eden sevgiliniz sizi her nerde olursanız olun bulur ve bir daha ömrünün sonuna kadar bırakmaz.

Bağırsak Büyüsü

Bağlama büyüleri arasında yer alan en etkili ve kalıcı olanlarından biri olan bağırsak büyüsü ayrılan eşler veya sevgililer için yapılabileceği gibi aynı zamanda var olan aşkın baki ve sonsuz olması içinde yapılabilir.

Bağırsak büyüsünü ninelerinizden veya dedelerinizden duymuş olabilirsiniz. Çok eski zamanlardan beridir bilinen ve yapılan bir büyü çeşididir. Ancak her medyum hoca bu büyüyü yapamaz. Bağırsak büyüsü zor ve zahmetli bir büyüdür. Tecrübe ve donanım ister. Bu yüzden etkili ve kalıcı sonuçlar elde etmek istiyorsanız eğer yardım aldığınız medyumu iyi seçmelisiniz. Siz de eşiniz ile veya sevgiliniz ile çeşitli sorun ve sıkıntılar yaşıyor olabilirsiniz, ayrılmış veya terk edilmiş olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda oturup geri dönmesini beklemek ve bu süre zarfından kahrolmak yerine benden yardım alarak kısa süre içerisinde sorununuz çözebilir ve bir ömür boyu mutlu mesut yaşayabilirsiniz.

Medyum Aslan Hoca olarak bağlama büyülerimdeki başarım herkes tarafından bilinmektedir. Sitemde yer alan yorumlara da göz atarak bunu rahatlıkla anlamanız mümkündür. Zor bir büyü olan bağırsak büyüsü işleminde de oldukça başarılı sonuçlar elde ettim ve benden yardım isteyenlerin yüzünü güldürmeyi başardım. Dilerseniz siz de sonsuz bir huzura ve mutluluğa kavuşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 2 Ağustos 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bağırsak Büyüsü (1 Yorum)