Bağlama Büyüsü, Etkili Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

4 yorum
12.971

Bağlama büyüsü, ayrılan kişilerin geri birleşmesi ve çok sevmesi için yapılan bir geri getirme işlemidir. Bağlama büyüsü nasıl yapılır diye merak ediyorsanız sizlere Aslan Hoca anlatacaktır. Sizden ayrılan eşinizin tekrar size geri gelmesi için çalışma yapılmalıdır. Bağlama büyüsü genellikle ikili ilişkilerdeki sorun ve sıkıntıların giderilmesi için yapılır. Eşler veya sevgililer arasındaki huzursuzluk ve sorunların giderilmesinde başvurulduğu gibi terk eden sevgilinin geri gelmesi içinde başvurulan yöntemlerden biridir. Yapılan çalışmanın etkisi ve kalıcı olma oranı medyum hocaların yetenekleri ve ilmi ile doğrudan alakalıdır.

Bu işlemler sadece yolunda gitmeyen ve sıkıntı, ayrılık yaşanan ilişkiler için yapılmaz. Aynı zamanda var olan ilişkilerin daha iyi olması ve ömür boyu devam etmesi içinde tercih edilmektedir. Çalışma yapılan ilişkilerde ayrılık ve soğuma gibi mevzular söz konusu olmaz. Bu yüzden yaptırmaya gelenlerin bazıları bu nedenle de gelmektedir. Yüksek tesirli bir çalışma olarak dikkatleri çekmektedir. Ayrılanlara can simidi olmaya devam ediyor. Gerçek ve alanında uzman bir medyum tarafından yapıldığında kısa süre içerisinde etkisini gösterir ve sizi mutluluğa, huzura ulaştırır.

Bağlama Büyüsü

Eşiniz veya sevgiliniz ile aranızda soğukluk ve huzursuzluk mu var veya ayrılık mı yaşadınız? Bu sorunu kendiliğinden hallolması için beklemek ve çaba sarf etmek yerine uzman bir medyum hocadan yardım alarak sorunu kısa süre içerisinde halledebilirsiniz. Herkes zaman zaman çeşitli sıkıntılar yaşayabilir. Ancak sorunlar beklerken çözüme kavuşmak yerine iyice karmaşık bir hal alır ve sizi felakete götürebilir. Bu yüzden herkes her zaman tek başına kendi sorunlarını halledemez. Hocalardan yardım almaktan çekinmeyiniz. Araştırıp doğru medyumu bularak yardım isteyebilir ve sorunlarınızı kısa süre içerisinde halledebilirsiniz.

Alanında oldukça başarılı çalışmalara imza atan Medyum Aslan hoca efendi de bağlama büyüsü konusunda birçok olumlu referansı bulunan bir ilim adamıdır. En etkili çalışmalar yapan medyumlar arasında en başlarda gelmektedir. Kendisinin resmi ruhsatı ve vergi levhası da bulunduğu için güvenle yardım talep edebilir ve başvurabilirsiniz. İşlerini yasal çerçeve içerisinde yapan medyum hoca efendi sizinde dertlerinizi kısa sürede çözecek ve mutluluğa ve huzura kavuşturacaktır.

Büyülerin birçok çeşidi ve türü bulunur. Yardım almak için başvuran kişinin sorunlarına ve sıkıntılarına göre yapılan işlem de değişir. Büyü yapmak sanıldığı kadar kolay bir işlem değildir. Bu yüzden gerçek ve etkili büyüler ancak gerçek medyumlar tarafından yapılabilir.

Çiftler arasında yaşanan soğukluk ve anlaşmazlık bazen bir büyü yüzünden olabileceği gibi bazen de sebepsiz yere olabilmektedir. Her iki durumda da medyumlar çeşitli uygulamalar yaparak insanları bu kötü durumdan kurtarmak da ve mutluluğun şifrelerini avuçlarına bırakmaktadır. Eğer çift arasındaki soğukluğun nedeni bir büyü ise öncelikle yapılacak olan işlemin etkisiz hale getirilip daha sonra ateşlendirme, sevgi, muhabbet, bağlılık celplerinin yapılarak çiftlerin arasındaki soğukluğun giderilmesi amaçlanmaktadır.

Büyü yapılan çiftlerin arasında aşk sevgi, saygı üst seviyelere çıkacak, ömürleri boyunca huzurlu bir yuvada hayatlarını devam ettirecektir. Bu büyünün etkili ve kalıcı olmasını istiyorsanız eğe doğru ve gerçek bir medyum olan Aslan Hoca efendiden yardım alabilirsiniz.

Aşağıdaki sorular ve belirtiler sevgiliniz de varsa hemen iletişim kurun.

 • Eşinizle aranızda aniden kavgalar mı meydana geliyor.
 • Sevgilinizi aynı şeytan görür gibi mi görüyorsunuz.
 • Her söylediği laf size batıyor gibi mi geliyor.
 • Her şeyi yapmanıza rağmen bir türlü mutlu edemiyor musunuz?
 • Rüyanızda devamlı olarak eşinizden ayrıldığınızı mı görüyorsunuz?
 • Eşinizin hayatında başka birisinden mi şüphe duyuyorsunuz?
 • Sevgiliniz sizi bir başkası ile aldatıyor mu?
 • Sevgiliniz de veya evinde muska şeklinde kâğıtlar mı buldunuz?
 • Sizin ondan sıkıldığınızı mı düşünüyor.
 • Artık size karşı eski sıcak muhabbeti bitti mi?

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü genellikle ikili ilişkilerde, ayrılıkları sonlandırmak için başvurulan çalışmalardan biridir. Sevgili veya evli çiftlerin birleşmesi için yapılan çalışmamız eğer doğru kişi tarafından yapılırsa oldukça kuvvetli ve etkilidir. Bu büyü sayesinde ayrılan çiftler kısa süre içerisinde kavuşur ve bir daha asla ayrılmaz. Doğuştan gelen yeteneklerim ve güçlerim sayesinde yapmış olduklarım oldukça etkili olup, kalıcıdır. Kısa süreli etkiye sahip olanları olduğu gibi uzun süreli ve ömürlük olanları da vardır. Büyünün süresini yardım için gelen kişilerin amaçları ve istekleri belirmektedir. Aynı zamanda bu büyünün etkili ve kalıcı olma derecesi de büyüyü yapan hocanın yetenekleri ile de doğrudan ilgilidir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Havas ilmi çalışmalarımı sevmeyen taraf için yapmaktayım. Yani siz aşkınızdan yanıp tutuşurken karşınızdaki kişi bundan bir haber olabilir, duygularınıza karşılık vermeyebilir. Bu gibi durumlarda ise aşk acısı kaçınılmaz olur. Siz de bu gibi sıkıntı ve sorunlar yaşıyorsanız eğer kısa süre içerisinde bana ulaşarak derdinize derman bulabilirsiniz. Bazılarını çeşitli malzemeler kullanarak yapıyorum bazılarını ise sadece dua ve tılsım yaparak yapıyorum. Bunların hepsinde de hemen hemen başarı elde ettim ve oldukça da kalıcı ve etkili sonuçlar elde ettim.

Öncelikle kişilerin isimleri anne adları ve doğum tarihleri gereklidir. Bu bilgilerin eksiksiz ve doğru şekilde verilmesi çok önemlidir. Aksi halde yapacağımız işlem ve çalışmalar tutmaz. Bu bilgiler ışığında ebced hesaplaması ile bir değerlendirme yapıyorum ve kişilere özel olarak hazırlıyorum. Bir malzeme ile yapacaksam eğer işlemleri ve duaları ebced değerlerine göre yazıp, dualar ve tılsımlar eşliğinde büyüyü tamamlıyorum. Burada ebced değerlerinin doğru olarak hesaplanması çok önemlidir. Bu yüzden bu işlemi kolay kolay her medyum yapamaz. Seçtiğiniz ve yardım alacağınız hocayı iyi seçmeli ve tedbirli olmalısınız. Aksi halde hayal kırıklığını uğrar, istediğinizi elde edemezsiniz. Her alanda olduğu gibi bu mesleğinde de sahte hocalar ve insanları dolandıran kişiler bulunmaktadır. Bunların tek amaçları çıkarları ve menfaatleridir. Bu insanlara dikkat etmeli ve ona göre hareket etmelisiniz.

Bağlama büyüsü nasıl yapılır diye merak edenlere açıklıyorum;

 • Canbar ve harmura aşk celbi
 • At nalları ve bakır levha malzemeleri kullanılarak.
 • Kiriş ipi, kurdele, makas, kilit kullanılarak.
 • Acı biber celbi, karabiber celbi, mum yakma yapılarak.
 • Bağırsak kullanarak etkili işlemler yapılır.
 • Tahta kaşık, ceviz gibi malzemelerle güçlendirerek.
 • Kişiye özel safran ve miski amberle yapılan “vefkler” kullanılarak.
 • Sevgilinize dualı su, yiyecek vs yedirme – içirme yaparak yapıyorum.

Medyum Aslan Hoca olarak Türkiye’nin ilk resmi ruhsatlı medyumlarından biriyim. Bu yüzden bana rahatlıkla güvenebilir ve yardım isteyebilirsiniz. Kişilere özel olarak hazırladığım “bağlama büyüsü” oldukça etkili ve kalıcıdır. Kısa süre içerisinde dertlerinizden kurtulacak, rahat bir nefes alacaksınız. Umduklarınızı kısa sürede elde ettiğiniz gibi sevgiliniz veya eşiniz ile sonsuza dek bir daha ayrılmamak üzere kavuşacaksınız. Kısa zaman içerisinde binlerce ayrılan ya da terk eden sevgiliyi, partnerleri, karı-kocayı birleştirdiğimi beyan etmek istiyorum. En önemli etken sizlere yardımcı olacak doğru kişiyi bulmaktır. Cenab-ı Allah herkesi doğru ve güvenilir kişilerle karşılaştırsın.

Bağlama büyüsü nasıl yapılır diye merak edenlere Aslan Hoca en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Eğer siz de eşiniz, partneriniz ya da nişanlınızla aranıza giren soğukluktan dolayı ani bir şekilde ayrıldıysanız ve çok sevdiğiniz kişinin tekrar geri dönmesini istiyorsanız bağlama büyüsü yapılmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Muska Nedir, Muska Nasıl Bozulur başlıklı makalemizde muska büyü, muska çeşitleri ve muska nasıl yazılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Medyum Aslan Hoca

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 21 Ağustos 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bağlama Büyüsü, Etkili Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır (4 Yorum)

 1. Aslan Hoca bundan 1 ay kadar önce sevgilimin bana bağlanması için yapmış olduğu bağlama büyüsü ile sonuç aldım. Paketi açtığımda kendisine güven duyduğuma bir kez daha inandım hepsi mükemmel çalışmalardı. Sevgilim şimdi her gün arıyor, hal hatır soruyor devamlı beni kıskanıyor. Teşekkür ederim.

 2. Selam hoca… Ben kendime yumurta buyusu yapdim… Icden ve inanarak… Lakin bu yaptigim icin sevdiklerime zarar gelmesini istemiyorum… Bana nasil yardim edersiniz.?

 3. Bağlama büyüsü gercekten etki sağladı. Eşim simdi eskisinden daha iyi bana karşı. Ben de internette medyum ararken Aslan hoca numarasına ulaştım iyi ki ulaşmışım Allah razı olsun 2 ay da sonuç aldım.