Boylama Muskası, Boy Murtlağı, Hamayıl Nedir

1 yorum
17.071

Boylama (Hamayıl) ya da halk arasında boy murtlağı, boy muskası olarak bilinen ve içerisinde bütün gizli ilimlerin yöntemlerini barındıran çalışmayı Aslan Hoca efendiye yaptırabilirsiniz. Hemen hemen 11 günle 21 gün arasında yazılması ve okuması tamamlanan boylama (hamayıl) işlemini kişiye özel olarak yaptırıp kullanabilirsiniz. Bütün gizli ilim teknikleriyle yapılan ve içerisinde her türlü olmasını istediğiniz işlemlerin adeta önceden planlanmış gibi sizin istediklerinizin gerçekleşmesini sağlamaktadır. Yaptırmak istediğiniz birden fazla işlemin çözümü neticesinde hazırladığım güçlü bir uygulamadır.

Boylama muskasının bir diğer adı da “hamayıl” olarak bilinmektedir. Daha geniş bilinen anlamlarıysa boy murtlağı veya boy muskası şeklindedir. İçerisinde en az 7 Ayetel Kürsi’nin yazılmasıyla yapılan ve aşk, sevgi, muhabbet, rızık, koruma, büyü bozumu, büyülerden korunma ve manevi ilimler üzerine yapılan her türlü aklınıza gelebilecek durumların içerisinde bulunduğu hamayıl büyük bir vefk dua tılsım işlemidir. Yaklaşık olarak 11 gün ya da en geç 21 gün içerisinde kişilerin adı, annesinin adı ve doğum tarihine göre kişiye özel olarak safran ve miski amber mürekkebi ile yazılarak üzerine Medyum Aslan Hoca tarafından yapılan dua okumalarıyla güçlendirilen muhteşem bir gizli ilimler çalışmasıdır.

boylama muskası hamayıl
Boylama Muskası Hamayıl

Vefk, büyü, tılsım, dualar gibi konularda uzmanlığım ve üzerime düşen her şeyi yapacağımı garanti ediyorum. 27 yıl boyunca tecrübelerim neticesinde kendimde bu kanıya vardım. Değerli kardeşlerim, şirin görünmenizi, rızık celbi ile rızkınızın artmasını, cinlerden korunmanızı, üzerinize yapılan – yapılacak olan büyü işleminden kurtulmanız ve korunmanız, evlenemeyen bay ve bayanların bir an önce evlenmesi, sevgilisi tarafından terk edilmiş kişilerin ayrılan sevgilisini geri getirip bağlamak amacıyla çeşitli işlemler yapmaktayım. Eğer bu tür ve bunlardan daha fazla sorunlarınız veya özel istekleriniz varsa boylama muskası çalışmasını kesinlikle öneririm. Etki derecesi inanılmazdır. Hayatınızı programlayan, beyin hücrelerinize hitap ederek çakralarınızı açan ciddi ve sağlam bir metafizik formülü olarak bilinmektedir. Aslan Hoca ile iletişim kurduğunuz zaman son derece kuvvetli olan hamayıl yani boy muskasını yaptırabilirsiniz.

Hangi Alanlarda Boy Muskası – Hamayıl Etkilidir?

  1. Ayrılan sevgilinin geri dönmesini sağlar.
  2. Büyü illetinden kurtarır.
  3. Üzerinize yapılacak olan büyüyü etkisiz hale getirir.
  4. Cinlerin musallatını önler.
  5. Cinler ve her türlü kötülüklerden korur.
  6. Rızkınızın açılmasını sağlar.
  7. Bir türlü evlenemeyenlerin kısmetini açar.
  8. Eşi ile arasına soğukluk girenlerin sorununu halleder.
  9. Bir türlü kazanılamayan sınav ve derslerin başarılmasını sağlar.
  10. Aile içerisinde yaşanan bütün sorunları ortadan kaldırır.

Yukarıda belirtilenlerden çok daha fazla istek ve arzularınızın yerine gelmesini sağlayan kuvvetli muska tılsımlarıdır. Sorunlarınızdan bir nevi tamamen kurtulmak için uygulanan bir formüldür. Özel istekleriniz doğrultusunda yapmaktayım. Misk mürekkebi, safran ve kokulu kalemler gerek kağıt üzerine gerek de ceylan derisi üzerine yazım işlemini uygulamaktayım. Belirli gün ve gecelerde özellikle dikkat ederek uygulamayı hazırlıyorum. Yaklaşık 1 metre ile 5 metre arasında büyük bir tılsım hazırlamaktayım. Bu yüzden zaman zarfı biraz uzuyor ama her şey tamamen kişiye özgü olmaktadır. Size boylama yada boy murtlağı işlemini veriyorum ve iyice küçülttükten sonra üzerinizde taşıyorsunuz. 1 hafta içerisinde etkisini göstermeye çalışmaktadır. İçinizde yaşadığınız ve aşılmaz problemlerinizden kurtulmak için bu efsunu yaptırabilirsiniz. Manevi sorunların yanında maddi sorunları da ortadan bu yöntemle kaldırabilirsiniz. Medyum Aslan Hoca olarak bu gibi özel bir isteğiniz varsa kesinlikle hiç çekinmeden irtibat kurabilirsiniz.

Uzman medyum danışmanlığı vererek 27 yıl boyunca içinden çıkılmaz hal alan binlerce sorunla karşılaştım. Maddi – manevi problemlerin yanında gizli ilimler olarak bilinen havas ilmi, ledunni ve vefk ilimleri üzerine yıllarca araştırmalarda bulunarak emek sarf ettim. Manevi ilimler uzmanı danışman ruhsat sahibi hoca efendi olarak her zaman siz değerli kardeşlerime diğer medyum hocaların yaptıkları usulsüz davranışlara karşı uyarılarda bulundum. Fakat siz de haklısınız ki son zamanlarda içine düştüğünüz problemlerden kurtulmak için nefesi kuvvetli hoca efendiler arıyorsunuz. Özel istek ve arzularınıza göre hazırlanan kişiye özgü boylama tılsımı ve çalışması yaptırmak için sağlam ve bu işi bilen bir ilim uzmanı ile görüşerek çalışmayı yaptırmanızı tavsiye ediyorum. Bu işi yapan bir elin parmaklarının sayısını geçmemektedir. Neredeyse tüm hocalar fotokopi ya da sahte vefk tılsımları veya duaları hazırlamaktadır. Bunlara karşı kesinlikle bilgi sahibi olmalısınız. Aksi halde yaptıracağınız hamayıl çalışmasından sonuç alamazsınız. Bilgi ve ilim uzmanlığı ile manevi danışmanınız olarak benimle iletişim kurabilirsiniz.

boylama murtlağı
Boylama Murtlağı

Olumlu netice almak herkesin isteğidir. Yaptırdığı bir havas ilmi terkibinin kısa zaman içerisinde başarı sağlamasını beklemeniz en doğal hakkınızdır. Fakat beş altı tane işlem yaptırmak istediğiniz zamanlar da her çalışma için ayrı bir büyü yapmak yerine boylama muskasını yaptırmanız daha mantıklı olmaktadır. Uzun yıllar üzerinde hem deneme hem de yanılma yaparak en etkili ve kişiye özel olarak hazırladığım bu tılsım ve vefk işlemlerini sizlerle buluşturmak istiyorum. En geç 21 gün içerisinde hazırlanan bu uygulama ile sorunlarınızın tamamına karşı kurtulabilir veya isteklerinizin gerçekleşmesi için çözüm yolu bulabilirsiniz. Aslan Hoca’ya başvurduğunuz bütün konular da olduğu gibi boy murtlağı uygulamamız da kesinlikle gizlilik içerisinde kalacaktır. Türkiye ve dünyanın her bölgesinden iletişim kurabilir ve güvenilir bir şekilde hazırlattırabilirsiniz.

Medyum Aslan Hoca’ya başvurulan konuların çözümü için vefk, büyü, dualar ve tılsımlar hazırlanmaktadır. Bunlar çok etkili ve kısa zaman içerisinde sonuç vermektedir. Bütün sorunlarınızın çözüme kavuşmasını sağlayan boylama işleminin tılsımları ve duaları da son derece etkilidir. Hızlı sonuç almak isteyen ve ciddi bir terkip yaptırmak isteyen kardeşlerimizin özel istekleri için hazırladığım mükemmel bir karışım işlemidir. Kötü enerjilerden korunmak mı istiyorsunuz? Çevrenizde ki insanların size karşı bakışlarının değişmesini mi istiyorsunuz? Üç harfli olarak bilinen cin musallatı sorunlarından kurtulmak mı istiyorsunuz? Size zararı dokunanların sizin için düşündüklerini başlarına mı getirmek istiyorsunuz? Sevgiliniz veya eşinizle aranızdaki soğukluklardan dolayı sıkıntı mı yaşıyorsunuz? Sevgiliniz sizi terk mi etti? Bu ve bunun gibi hem maddi hem de manevi sorunların birlikte kısa zaman içerisinde sonuca direk etki ederek çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Vefk ilimleri içerisinde dikkatli ve doğru yapılan çalışmalardan her zaman etkili sonuçlar alınmaktadır. Sağlam ve güvenilir olarak hazırlanan tılsımlı dualar olarak bilinen bu gizli yardımcılarımızla olmasını istediğiniz olayların sizin istediğiniz şekilde olması sağlanmaktadır. Manevi çekim gücü yönünden en etkililerini yapmaktayım. Fakat kardeşlerim birden fazla problemleriniz mi var? Bu sorunlardan kurtulmanız için hazırladığım kişiye özel boylama muskalarını yaptırabilir ve her türlü işlerinizin yoluna girmesini sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kilit Büyüsü Nedir Kaç Günde Etki Eder? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 19 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Boylama Muskası, Boy Murtlağı, Hamayıl Nedir (1 Yorum)