Büyü, Büyü Belirtileri ve Çeşitleri

yorumsuz
8.851

Büyü bir insanın beynini ve kalbini onun izni olmadan yönlendiren bir nevi mekanizmadır. Büyü belirtileri ve büyü çeşitleri hakkında en detaylı bilgilere şuan ulaşmaktasınız. Çünkü “büyü” İnsanoğlunun var olduğu günden beridir bilinen ve yapılan bir uygulamadır. Bu gizli ilim yıllar boyunca insanların dikkatlerini çekmeyi başarmıştır. Ancak medyum hocalar hariç herkes için gizemini bugünde halen daha devam ettirmektedir. Büyülerin birçok çeşidi ve türü vardır. iyi niyetle yapılanlara ak büyü denirken, kötü niyetle yapılanlarına ise kara büyü denilmektedir. İnsanların hayrına, iyiliğine ve yararına olacak ak büyüleri gerçek, alanında uzman olan medyum hoca efendiler yapmaktadır. Kara büyü diye anılan ve insanların kötülüğüne, zararına olacak çalışmaları yapan kişilere de medyum denilmektedir. Çünkü gerçek hoca yeteneklerini ve yüksek ilmini ancak insanların yararı ve iyiliği için kullanırlar. Bu yüzden eğer büyü yaptırmak veya bozdurmak istiyorsanız önce iyice araştırmalı ve daha sonra yardım istemelisiniz. Gerçek ve etkili, kalıcı işlemleri ancak alanında uzman olmuş, tecrübeli Aslan Hoca efendi yapabilir.

Büyü, Büyü Nedir

Büyü çeşitleri ve türleri sıkça bulunmaktadır. Yapılacak olan büyü çeşidi yardım için gelen kişinin istekleri ve amaçları doğrultusunda değişir. Kısmeti kapalı olup bir türlü evlenemeyenler için yapılan çalışmalar olduğu gibi aynı zamanda sevgili veya eşler arasındaki ayrılık sorunlarında, evli çiftler arasındaki huzursuzluk ve geçimsizlik içinde çeşitli büyüler uygulanmaktadır. Büyü sadece manevi ve ruhsal sorunlar için yapılmaz. Maddi ve ekonomik sıkıntıları gidermek içinde bu ilimden faydalanılabilir. Bunun için evinde bereketsizlik, rızk kapalılığı yaşayanlar, işi olup müşterisi olmayanlar veya müşterisi olup iş yapamayanlar, parasının bereketi olmayanlar içinde çeşitli uygulamalar ve çalışmalar da yapılmaktadır.

Büyü çalışmaların kısa süreli olanları olduğu gibi uzun süreli ve ömürlük olanları da vardır. Büyünün etki edeceği zaman dilimi yardım için gelen kişinin istekleri ve amacı doğrultusunda değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda bir büyünün kalıcı ve etkili olması medyum hocanın yetenekleri ve ilmi ile de doğrudan orantılıdır.

Aşk acısı çekenler için aşk büyüsü yapılmaktadır. Çiftler veya sevgililer arasındaki ayrılıkları yok etmek için bağlama büyüsü yapılmaktadır ve bu sayede terk eden sevgilinin geri gelmesi ve birliktelik sağlanır. Evinde, işinde bereketsizlik ve rızk kapalılığı yaşayanlar için ise bereket büyüleri yapılmaktadır. Bunlar gerçek ve uzman medyumlar tarafından yapıldığında olumlu sonuçlar elde edilmektedir. Alanında oldukça deneyimli ve uzman olan Medyum Aslan Hoca efendi birçok başarılı işlere imzasını atmıştır. Türkiye’nin ilk resmi ruhsatlı medyumları arasında yer aldığı için işlerini resmi çerçeveler içerisinde yapmaktadır. Bu yüzden kendisine rahatlıkla güvenebilir ve yardım talep edebilirsiniz.

Büyü Belirtileri

Geçmişten günümüze birçok büyü çeşidinin olduğunu ve bunların yüzyıllardır yapıla geldiğini bilmekteyiz. Bize büyü yapıldı mı korkusu bulunduğunu bilmekteyiz. Sizden gelen mesajlarda hangi büyünün ne olduğu, nasıl yapıldığı ve nasıl bozulduğu haricinde; büyü yapılan kişinin nasıl anlayacağını sormaktasınız. Kişiye yapılan büyünün ne olduğunu anlamak kolay bir iş değildir. Bir kişiye büyü yapılıp yapılmadığını; yapıldıysa hangi türde bir büyü belirtileri olduğunu anlamak çaba gerektirir. Medyumluk mesleğinde yıllardır çalışan biri olarak emek ve deneyim isteyen bir beceri olduğunu söylemeden geçemeyeceğim sevgili dostlar.

Büyü Belirtileri

Büyü belirtileri etkisinin en önemlisi şüphe duymak dahi kişilerin ruh sağlığını olumsuz etkilemektedir. Başınıza gelen her olumsuz veya kötü olayı büyü yapıldığına bağlamak da büyük bir hatadır ve ruh sağlığının negatif yönde etkilendiğinin göstergesidir. Aile, iş veya aşk hayatında her zamanki gibi davrandığınız halde çevrenizdekilerin size her zamankinden farklı bir şekilde davrandığı zaman büyüden şüphelenebilirsiniz. Fakat yine de çabuk karar verip korkmamak gerekir. Hızlı verilen kararlar genelde yanlıştır. Zaten çoğunlukla büyü yapılan kişi kendisine büyü yapıldığını anlayamaz ve kendisine büyü yapıldığını kabul etmez.

Büyü Belirtileri aşağıda bazı örnekleri verilerek açıklanmıştır.

 • Üzerinizde kötü bir enerjinin olduğunu hissetmek
 • Uykuya geçememek, uykuda bir yerden düşüyormuş hissi nedeniyle sıçrayarak uyanmak, devamlı uykusuzluk hali.
 • Sebepsiz gerginlik, stres ve aşırı sinirlilik hali
 • Sürekli ellerini yıkama, kapı kolunu peçeteyle tutma veya oturduğu yeri silmeden oturmama gibi temizlik takıntıları
 • Günlük hayatta sevdiği ve yaptığı rutin şeylerden hoşlanmamak
 • Kuran-ı Kerim dinlenirken yada okunan yerde duramamak
 • Yalnız kalmaktan korkmak.
 • Ellerini sürekli oynatmak ( Elindeki yüzüğü çevirme, eklemlerini kütletmek, önceden alışkanlığı olmadığı halde teşbih gibi şeyler taşımak.)
 • Sürekli yabancılar yada cinler tarafından takip ediliyormuş hissi
 • Aşırı derecede unutkanlık ve umutsuzluk hissi
 • Girdiği ortamda karartı görme, farklı kokular duyma
 • Nefes alamayacak şekilde boğuluyormuş hissi yaşamak
 • Kendini sürekli yorgun ve uykusuz hissederek huzursuz olma
 • Sabah uyandığında el ve kollarda uyuşukluk hissetmek
 • Ayak tabanlarında yanma, gözlerde şişlik ve ağrı yada nedensiz baş ağrıları
 • Asosyallik derecesinde içine kapanıklık hali
 • Farkında olmadan sürekli saçlarıyla oynamak
 • Konuşma sesleri duyma, kulakların sık sık çınlaması
 • Korkutucu rüyalar görmeye başlamak
 • Daha önce olmamasına rağmen yükseklik, karanlık veya kapalı alan fobisi oluşması
 • Kekelemek, ne konuşacağını unutmak
 • Rüyada vahşi hayvanların saldırısına uğradığını görmek
 • Bir kişiye aşırı derecede bağlanmak ve tüm olumsuzluklara rağmen kopamamak

Eğer bu belirtiler görülüyorsa bunun fark edilir fark edilmez uzman Aslan Hoca efendiye gidilip danışılması gereklidir. Büyü belirtileri sayesinde erkenden yapıldığı anlaşılırsa çözüm kesin ve çabuk olabilir. Böylece; kişi kendisini rahat ve kısa sürede toparlar. Tüm bu olumsuz durumlarda medyum Aslan Hoca olarak bana ulaşabilirsiniz sevgili dostlar.

Büyü Çeşitleri

Büyü çeşitleri çok eski zamanlardan beridir bilinen ve uygulanan bir işlemdir. Doğaüstü olaylara ve güçlere her dönem olduğu gibi günümüzde de çok fazla değer ve önem verilmekte ve birçok kişinin dikkatini çekmeyi başarmaktadır. Büyü yapılan kişinin iradesi etki altına alınmak için yapıldığını daha önceden anlattım. İyi niyetle yapılanları olduğu gibi kötü niyetle yapılanları da vardır. Büyü kişilere özel olarak hazırlanır. Bu yüzden bir kişi için yapılan büyü bir başkasında işe yaramaz. Büyülerin kısa süreli olanları olduğu gibi aynı zamanda uzun süreli ve ömürlük olanları da vardır. Büyünün süresi yardım isteyen kişinin istekleri ve amacı doğrultusunda değişkenlik gösterir. Aynı zamanda büyüyü yapan medyumun yetenekleri ve ilmi derecesi ile de doğrudan alakalıdır.

Büyü çeşitleri çok fazladır. Birçok nedene ve sebebe bağlı olarak büyü yapılabilir. Aşk, evlilik, sosyal, maddi ve manevi tüm sorunların çözümü için mutlaka bir işlem ve büyü türü bulunur. Aşk hayatında acı çekenler, ayrılık yaşayanlar için aşk büyüleri uygulanmaktadır. Aynı zamanda evinde huzursuzluk, geçimsizlik yaşayanlar, eşleri ile aralarında soğukluk olanlar içinde bağlama büyüleri yapılmaktadır. Evinde bereketsizlik bulunan, rızk kapıları kapalı olanlar, işyerinde veya evde para sıkıntısı yaşayanlar için ise bereket büyüleri yapılmaktadır. Aynı zamanda bu büyüler kendi aralarında da çeşitli türlere ayrılır. Sorun için gelen kişinin sıkıntısına göre yapılan işlem de değişir. Aynı zamanda kısmeti kapalı olanlar içinde çeşitli büyüler yapılarak evlenmeleri ve kısmetlerinin açılması sağlanmaktadır. Bunun dışında ise bazı büyüler koruma amaçlı olarak yapılabilmektedir. Kötü niyetli cinlerden veya şeytanın şerrinden korunmak için koruyucu büyüler yapılmaktadır.

Büyü Çeşitleri

Her insan çeşitli zamanlarda sıkıntılar ve sorunlar yaşayabilir. Sorunlarınızın geçmesini oturup beklemek yerine uzman medyumlar aracılığı ile yardım alarak sorununuzu kısa süre içinde halledebilir ve huzura erebilirsiniz. Çünkü sorunlar zaman geçtikçe düzelmez aksine sizin felakete götürebilir. Bu yüzden sorunlarınızı büyümeden medyumlardan yardım alarak kısa süre içinde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Gizli ilimler çalışmalarında oldukça tecrübeli olan Medyum Aslan Hoca birçok büyü çeşitleri ile ilgili yaptığı çalışmalarda başarılı sonuçlar elde etmiştir. Yetenekleri ve yüksek ilmi sayesinde şimdiye kadar birçok kişinin sorununu kısa sürede çözmüş ve rahata, huzura kavuşmasına yardım etmiştir. Birçok büyü türü konusunda etkili ve kalıcı büyülere imza atmış ve yardım için gelen herkesin derdine derman olmuştur. Siz de çeşitli sıkıntılar içerisinde iseniz eğer kendisine başvurabilir ve yardım alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Aşk Büyüsü, En Etkili Aşk Büyüsü Duası başlıklı makalemizde aşk büyüsü nasıl yapılır, aşk büyüsü yapma ve aşk büyüsü yapmak istiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Medyum Aslan Hoca

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 15 Ağustos 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın