Ceviz Büyüsü ve Duası Ne Zaman Tutar?

yorumsuz
13.874

Ceviz büyüsü, yüksek etkilere sahip ve Medyum Aslan Hoca tarafından yapılırsa sonucunda sevgilinizin size bağlanmasına olanak sağlayan güçlü bir havas ilmi çalışmasıdır. Sevgilisinin dönmesini ve kendine yönlenmesini isteyen kişilere ceviz büyüsü işlemini hazırlamaktayım. Adından da anlaşılacağı üzere ceviz kabuğunun içerisine konulan bağlama tılsımlarının sarılarak kapatılması daha sonra da gömülmesiyle yapılan ve tesiri yüksek olan bir çalışmadır. Patavatsız bir şekilde nedeni belli olmadan ayrılan sevgilinizin dönmesine yönelik yapılan işlemler uzmanlık gerektirir. Aslan Hoca kısa zaman içerisinde terk eden eşlerin geri döndürülmesini sağlayan gizli ilimler uzmanıdır.

Ceviz büyüsü bir kişinin ayrıldığı eşi ya da nişanlısıyla arasının düzelmesini sağlayarak ayrılan kişinin geri dönmesiyle sonuçlanan sağlam bir işlemdir. Aniden ortada bir sebep olmadan ayrılan kardeşlerimin sıkıntısına can simidi olmaktadır. Evli çiftlerden tutun da sevgililere kadar ayrılan herkesin dönmesini sağlayan bağlama büyüsü celplerinin içerisine mutlaka dahil ettiğim bir çalışmadır. Türkiye’nin her yerine ulaştırdığım bu celp sayesinde binlerce kişinin aile sorunlarını giderdim. Sevgilisiyle bir türlü evlenemeyen kardeşlerimin sorunlarına çözüm buldum. Güçlü ve kısa zamanda tutan bir büyü çalışmasıdır. Aslan Hoca efendiyle iletişim kurarak sizler de yaptırabilirsiniz.

ceviz büyüsü
Ceviz Büyüsü

Medyum Aslan Hoca son derece başarılı gizli ilimler çalışmalarıyla sizlerin manevi ve maddi sorunları giderecektir. Havas ilmi yöntemlerinin getirmiş olduğu bazı büyü tekniklerini kullanarak eşinizin veya sevgilinizin size bağlanmasını veya sizi daha çok sevmesini sağlayabilirsiniz. Ceviz ile yapılan bağlama celpleri tam bu noktada devreye girerek aşılması güç olan sevgili problemlerini ortadan kaldırıyor. Küsen sevgilinin veya nedensiz ayrılma kararı alan partnerinizin size dönmesini ve bir daha ayrılmamasını sağlayan ceviz büyüsü çalışmasını sizlere öneriyorum. Bu zamana kadar yaptığım binlerce çalışmanın içerisinde yer almıştır. Gizli ilimler içerisinde kullandığım bağlama büyüleri tekniği içerisindedir. Ceviz kabukları kullanarak yapılan tılsımların önemini ve geçerliliğini bilmeyen yoktur. Çevresinde sevgilisiyle problem yaşayan kardeşlerimiz bana ulaştıkları takdirde bu tılsımları kolaylıkla yaptırabilirler. Medyum danışmanlığı gerçek hizmetlerim olan büyü ve celp işlemlerimde her zaman başarılı sonuçlar alana kadar çalışmalarımın arkasında durmaktayım.

Ceviz Büyüsü Duası

Dua işlemi her zaman etkili ve başarılı bir çalışmadır. Kağıt üzerine yazılan tılsımlarının üzerine okunan dualar yapılan işlemlerin daha da etkili olmasını sağlamaktadır. Ceviz kabuğunun içine konulan bu tılsımlı dualar sayesinde eşinizle veya sevgilinizle aranız güzelleşerek eskisinden daha mutlu olacaksınız. Ceviz içine konulan dua işlemi kesinlikle kişiye özel hazırlanmaktadır. Her konuşmadan küslük çıkarak sevgilinizin rahatlaması ve sizinle bir daha küsmemesi için özellikle yaptırabilirsiniz. Dualı teknikleri kullanarak büyü çalışmasının daha uzun ömürlü ve sağlam olmasını sağlamaktayım. Sıkıntılı durumlardan geçiş yaşayan eşinizin durumuna yapmış olduğum tılsımlı dualarla ve bu duaların da ceviz çalışmasıyla güçlendirilmesiyle kısa zamanda başarı elde etmekteyim.

Cevizle büyü yapılır mı diyen kardeşlerim bazen oluyor. Onların bilgilendirmesini yapmaktayım. Buradan da sizlere anlatmak istiyorum. Ceviz kabuklarının içine üzerine tılsım yazılarak okunan dualı kağıtlar konularak ağzı sıkı bir şekilde kapatılmaktadır. Tılsımın amacı iki insanın birbirine yakınlaşması veya ayrılan kişinin geri getirilmesi niyeti olmalıdır. Daha sonra iki ağzı da sıkıca kapatılan ceviz büyüsü malzemeleri yaşlı bir ağaç dibine gömülmektedir. Bu işlemin neticesinde niyeti yaptıran kişinin ayrıldığı sevgilisi adeta koşa koşa geri dönmektedir. Sağlam ve güvenilir etkileri olan bu işlem neticesini kısa bir zaman içerisinde göstermektedir. Sevdiğinden ayrılan referanslarımın tamamına bu işlemi hazırlayıp gönderdim. Herkesten çok şükür ki olumlu sonuçlar aldım ve almaya da devam etmekteyim.

Ceviz büyüsü özellikle Anadolu illerinde bilinen en eski büyü türlerinin arasındadır. Kimi yerde gömülerek kimi yer de yakılarak kimi yer de ise akarsuya atılarak sonuçlarının beklenmeye başladığı bir gizli ilim işlemidir. İster gömme, ister yakma isterse de akan bir suya atma yöntemi olsun hiç fark etmez tek amacı karşı sevgilinin geri dönmesi ya da sevgilisiyle arasının düzelmesini sağlamaktadır. Siz de sevgilinizle aranızın düzelmesini istiyorsanız bana ulaşabilirsiniz. En eski ve formülü az bilinen büyü çalışmalarına kişiye özel olarak yaptırabilirsiniz. Kimi zaman 1 ay içerisinde kimi zaman 40 gün kimi zaman da 60 gün içerisinde sonuç veren ve benim de çok güvendiğim sağlam bir çalışmadır.

ceviz büyüsü duası ne zaman tutar
Ceviz Büyüsü ve Duası Ne Zaman Tutar?

Hangi Amaçlar Doğrultusunda Kimlere Yapılır?

  1. Sevgilisiyle sürekli küsen bireylere.
  2. Sevgilisi tarafından aniden terk edilenlere.
  3. Ortada sebep olmadan bırakıp giden sevgililere.
  4. Evli eşleriyle arasına patavatsız bir şekilde ayrılık girenlere.
  5. Bir araya bir türlü gelemeyen sevgililere yapılır.

Ayrıca bu duruma düşen kardeşlerime özel olarak ilgilendiğimi beyan etmek istiyorum. Doğru çözüm yöntemlerim sayesinde sıkıntılarınızı gideceğim.

Medyum Aslan Hoca özel aşk celpleri üzerine araştırdığı çeşitli yöntemlerden olan bu çalışmayı sizlere yaparak aşk sevgi problemlerinizi giderecektir. Binlerce referansımdan almış olduğum güçle sizlerin sorunlarınıza özellikle sevdiğinizden ayrıldığınız problemlerinize özel teknikler ve işlemler kullanarak sonuca direk etki edeceğim. Havas formüllerimin neticesinde siz de göreceksiniz ki doğru ve sağlam bir çalışma hazırlattığınızın farkına varacaksınız. İsterseniz dünyanın bir ucunda yaşayın hiç fark etmez yaptırmak istediğiniz zaman en iyi ve sağlam şekilde çalışmalarınızı hazırlıyorum. Daha sonrada güvenilir bir şekilde sizin adresinize kadar ulaştırıyorum. Bu zamana kadar yaptığım işlemler ve uygulamalar Allah’ın izni ile sizlerin eline gelmiştir. Asla yarı yolda kimseyi bırakmak gibi bir düşüncem olmadı tek düşüncem sevgilinizle aranıza giren sıkıntılara ceviz büyüsü gibi işlemler yaparak sorunları ortadan kaldırmak oldu. Başka bir düşünceye de hiçbir zaman girmedim. Çünkü yılların verdiği tecrübelerimle herkesin kalbinde taht kurdum. Bu konuda çok şükür kendimi başarılı buluyorum.

Ceviz büyüsü her ne kadar az bilinen bir çalışma olsa da Aslan Hoca efendinin yapmış olduğu bağlama tılsımlarının ve dualarının içerisinde her zaman yer bulmaktadır. Amacı insanlara manevi hizmet olan Aslan Hoca efendinin kullandığı bu teknikle sebepsiz ve patavatsız bir şekilde biten beraberlikler adeta toprağa atılan tohum gibi yeşermeye başlamaktadır. Kendi üzerinizde ya da sevgilinizin üzerinde bulunan negatif etkiler sizin beraberliğinizi engelliyor olabilir ya da bu etkilerin sonucunda ayrılmış olabilirsiniz. Bu durumlarda yapılacak olan uzmanından medyum hizmetleri ve manevi danışmanlık almak olacaktır. Çünkü her köşe başında bulunan ve kendisini cinci hocalar sıfatlarıyla tanıtan kişilere asla itibar etmeyiniz bu ne olduğu belirsiz kişilere de asla gitmeyiniz. Hayalleriniz ve umutlarınız her zaman ön plana çıksın. Aksi halde hayallerinizin suya düşmesi an meselesi olabilir kardeşlerim.

Aslan Hoca 27 yıl boyunca vermiş olduğu en etkili formülleri, duaları ve tılsımlı işlemleriyle binlerce ailenin dağılan yuvasını tekrar düzeltmiştir. Sorunları bulunan aile bireylere çözümler üretmiştir. Yıkılan yuvaların, bozulan beraberliklerin ve biten sevgili muhabbetlerinin tekrar düzene kavuşması için manevi tedavi reçeteleri sunmaktadır. Ruhsatlı hocalar içerisinde güven duyacağınız, her konuda olduğu gibi ceviz büyüsü işleminde de gizlilik ve çalışma neticesinden yana şüphe duymayın. Sevgi, aşk-ı muhabbet celp işlemlerinin uzmanı ve bilgili ilim adamı sizleri asla yarı yolda bırakmadan kısa zaman içerisinde sonuca direk etki edecektir.

Bir önceki yazımız olan Boylama Muskası, Boy Murtlağı, Hamayıl Nedir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Medyum Aslan Hoca


Eklenme Tarihi: 25 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın