Domuz Yağı Büyüsü Neden Yaptırılır

yorumsuz
5.100

Domuz yağı büyüsü zarar verme ve kötülük amacıyla uzaklaştırmak için yapılan ciddi ve sağlam etkiye sahip sonuçlarında da olumlu netice verdiği bilinen bir gizli ilimler çalışmasıdır. Medyum Aslan Hoca 27 yıl boyunca gizli ilimler üzerine yaptığı işlemler neticesinde araştırmalarına devam ederek yaptığı çalışmalarla tecrübesini sabitlemiştir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun domuz yağı büyüsü tılsımını yaptırmak istediğiniz zaman Aslan Hoca ile iletişim kurabilir ve yardım alabilirsiniz. Yaptıracağınız bu işlem ve tılsımlar kısa zamanda etkiye sahip olarak bilinmektedir.

Domuz yağı büyüsü tüm çalışmalar arasına en etkili olan işlemler arasında yer almaktadır. Bu işlemi yapmak bir hayli yetenek ve tecrübe istemektedir. Bugün ülkemizde kendini medyum sanan çok sayıda dolandırıcı bulunmaktadır. Maalesef ki insanlarımız da bu kişilere inanmakta ve paralarını kaptırmaktadır. Bu işler tecrübe ve bilgi isteyen işler olduğu için ustasına yaptırmak gerekir. Aslan Hoca olarak bu işe ömrümü adadım ve her zaman da araştırmalar yapmaya devam ediyorum. Bilgilerimi de sadece kendime saklamak yerine, zor durumda olan kardeşlerime yardım etmek amacı ile bilgilerimi kullanmaya karar verdim. Bu zamana kadar binlerce kişiye yardım etmeye devam ediyorum. Ruhsatlı hocalar içerisinde güven duyacağınız kimliğimle sizlerin manevi sorunlarına ciddi dokunuşlar sağlayarak sizi içinizde yaşadığınız sıkıntılardan feraha çıkarmaya çalışıyorum.

domuz yağı büyüsü
Domuz Yağı Büyüsü

Medyum Aslan Hoca ilim adamı olarak bu zamana kadar yaptığı bütün çalışmalarla sorunlara en doğru teknikleri kullanarak müdahale etmiştir. Tehlikeli büyüler içerisinde yer alan bu işlem son derece etkilidir. İşinin ehli olarak yaptığım ve nefesi kuvvetli okumalarımla sizlerin istediği şekilde kişiye özel işlemlerinizi sizin istediğiniz şekilde yönlendiriyorum. Zarar vermek amacıyla yapılan domuz yağı büyüsü kesinlikle kişiye özel olarak yapılmalıdır. Aksi halde hiçbir bilgisi olmayan merdiven altında bulunan medyumlar tarafından yapıldığı takdir de geri dönüşü olmayan etkiler ve sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. İşinin uzmanı ve ehli olarak 27 yıldır gizli ilimler üzerine hizmet veren Aslan Hoca sizlere en doğru yaklaşımlarda bulunarak manevi danışmanlık vermektedir.

Genel itibariyle domuz yağı büyüsü evli çiftleri ayırmak, iş ve kısmet kapalılığı, çalışan kişiler için iş yerindeki yükselişi engellemek, ticaret yapanların işlerini engellemek, hedef kişiyi topluma ve karşı cinsin gözünde itibarsız hale getirmek için kullanılmaktadır. Medyum Aslan Hoca efendi olarak size yanlış bilinen birkaç meselen bahsetmek istiyorum. Kullanım amaçlarının sadece kötü olaylar için sınırlı olduğundan bahsetmek yanlış olur. Büyü esasında kişinin kendini korumak amacı ile yaptırabileceği bir koşuldur. Çeşitli tılsım yapan kişilerin sizi yanıltmasına asla izin vermeyin. Değerli kardeşlerim bu tür gizli ilimler konuları oldukça hassas konulardır. İşin yanlış yapılması beklentilerinizin karşılanmamasının asıl sebebidir. Bunca yıldır yaptığım gizli çalışmalar ve tılsımlar etkisini fazlasıyla göstermektedir. Bu işi yaparken kendime has geliştirdiğim teknikler sayesinde beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayabilmekteyim. Yıllardır üzerinde araştırmalarda bulunduğum çalışmalarla gizli yardımcılarım sayesinde sizlerin yanındayım.

Bir kişiyi uzaklaştırmak için kullanabileceğiniz gibi bir kişinin size yakınlaşması için de kullanabilirsiniz. Dinimizce haram olarak addedilen domuza ait olan yağ kullanılmaktadır. Büyü de adını kullanılan domuz yağından almaktadır. Bu yağ üzerine yapılan okumalar ve tılsımlar oldukça etkilidir. Enerjisini ve etkisini bir hayli arttırma yetisine de sahiptir. Bu sayede yapılan çalışmanın tesiri hemen gözlenebilmekte ve etkisi çok uzun bir zaman sürmektedir. Domuz yağı büyüsü çok güçlü bir işlem olup etkileri ömürlüktür. Bir kere yapılırsa bir daha zor bozulmaktadır. Bu sebepten dolayı istemediğiniz kişiler sizden çok uzun bir zaman boyunca ayrı kalacaktır. Sizi rahatsız eden ya da size zarar vermek isteyen bu kişilerin amaçlarına asla ulaşamayacağından emin olabilirisiniz. Aynı şekilde sevdiğiniz kişiler size karşı, olduğundan daha yakın ve samimi davranmaya başlayacaklardır. Böylece değer verdiğiniz kişiler ile hep beraber olabileceksiniz. Domuzun yağı bir hayli güçlü olduğu için bu yağ ile yapılan çalışmalarında kullanım alanları aynı oranda artış göstermektedir. Yani demem o ki kardeşlerim birçok arzunuzu yerine getirebilecek güce ve etkiye sahiptir. Sizlerin sorunlarına karşı verdiğim manevi ilimler danışmanlığı sayesinde hızlı bir şekilde etki elde edeceksiniz.

Tılsım ve okuma işlemi sırasında kullanılacak olan malzemeler tarafımca sizler için temin edilmektedir. Bu yüzden domuz yağını bulmak için sıkıntıya girmenize gerek yok. Domuz yağı ve diğer gerekli olan tüm malzemeleri kendim almaktayım. Bu sayede yaptığım okumalar ve tılsımlardan daha çok etki almaktayım. Domuz yağı büyüsü için benim tarafımdan yapılması gerekenleri yaptıktan sonra sizin yapmanız gereken birkaç konudan bahsedeyim. Tılsımlar ve okumaların sürecini bitirdikten sonra hazırladığım işlem kalemlerini size teslim edeceğim ve siz de size söyleyeceğim şeyleri sırası ile yaparak bu işlemi tamamlayabileceksiniz. Bu sürecin sonucunda herhangi bir niyetiniz için yaptırmış olduğunuz çalışmalar etkisini çok kısa bir sürede göstermeye başlayacaktır.

domuz yağı ile yapilan büyü
Domuz Yağı ile Yapılan Büyü

Aile kavramı oldukça önemli bir konudur. Size ve ailenize zarar vermek isteyenler Domuz yağı büyüsü çalışmasıyla kötü etkilerini kullanmak isteyebilirler. Size ve sevdiklerinize zarar verebilir ve ailenizle olan mutluluğunuza gölge düşürebilir. Çok güçlü bir gizli ilimler tılsımı olduğu için bozulması da oldukça güçtür. Bu tür kötü enerjilerle karşı karşıya kalanlar çok büyük bir tehlikenin altında olabilirler. Aslan Hoca olarak bu yeteneğe haiz olduğumu ve sizi bu dertten de kurtarabileceğimi söylemek istiyorum kardeşlerim. Bazı belirtilerinden biraz bahsedeyim ki çok geç olmadan durumun farkına varabilin. Özellikle sebepsiz yere eşiniz ile tartışmaya başlamış ve en ufak meselelerde bile anlaşamamaya başlamış olabilirsiniz. Eşiniz size karşı soğuksa ve sizden uzaklaşmaya başlamış ise eğer bu durumdan kaynaklanıyor olabileceğini unutmayın. Eğer iş hayatınızda anlamsız bir düşüş varsa, olması muhtemel durumlar gerçekleşmiyorsa bu başarısızlıklar işlem kaynaklı başarısızlıklar olabilmektedir. Müşterileriniz artık sizi tercih etmiyor olabilir. Üstelik bu kayıp siz işleriniz eskisi kadar hatta daha da iyi yaparken olabilir. Bir işte beraber hareket etmesi geren ortaklar da sebepsiz yere anlaşamamaya ve aralarında tartışmaya başlayabilirler. Bu durumun neticesinde işler batabilir ve kazanç gittikçe yok olur. Sanıyorum ki kimse bu durum ile karşılaşmak istemez. Bunların dışında yağ tılsımının kişiler üzerinde bazı belli başlı etkilerini de bulunmaktadır. Bu etkilerden şu şekilde bahsedebilirim. Bu işlemin hedefindeki olan kişide bir durgunluk görülmektedir. Ayrıca bu kişi çok sinirli olabilmektedir. Normal zamanda çok sakin ve uysal olan bir kişi, bu büyüden sonra gereksiz yere sinirlenmeye başlayabilir. Aynı şekilde çok hareketli ve enerjik olan kişiler de çok durgun olmaktadır. Bu kişiler sürekli huzursuz ve rahatsız hissedebilir. Maalesef buna maruz kalan insanlar, çevresine karşı da anlamsız bir nefret gütmeye başlarlar. İşte sevgili kardeşlerim bu gibi konular ile karşılaşıyorsanız Domuz yağı büyüsü veya bu türden bir negatif etki ile karşı karşıya kalmış olabilirisiniz.

Aslan Hoca dillerden düşmeyen çalışmalarıyla manevi sıkıntısı veya sorunları olanlara yardım ederek kendisini kanıtlamış tek medyum uzmanıdır. Sizlere zarar verilmesinin önüne geçmek için uyguladığım domuz yağı büyüsü çalışmasıyla kısa zamanda sonuç alabilirsiniz. Bilgi ve tecrübe içerisinde her şeyin gizlilik prensibi içerisinde kalacağı işlemler için iletişim kurabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İç Çamaşıra Yapılan Büyü Hızlı Sonuç Vermektedir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Medyum Aslan Hoca


Eklenme Tarihi: 14 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın