Havas ilmi Nedir? Şartları ve Özel Teknikleri Nelerdir?

yorumsuz
27.601

Havas ilmi yüce kitabımız Kuran-ı Kerim ilimlerinin en bereketlisi ve en etkili sonuçları veren ilim dalıdır. Kuran ilimlerindendir çünkü her harfin bir ebced değeri olduğunun bilindiğine göre en bereketlisi ve çalışmalarından en çok sonuç alınan ilim olarak bilinmektedir. Aslan Hoca büyü işlemlerinde veya dualı vefk çalışmalarında kesinlikle havas ilmi tekniklerini kullanmaktadır. Aslında bu teknikler olmadan veya tam anlamıyla bilinmeden medyum dahi olunmaz! 27 yıl boyunca yaptığım çalışmalarla kişiye özel yöntemler hazırlayarak binlerce kişinin sorunlarına manevi ilimler sayesinde çözümler buldum.

Havas ilmi teknikleri kullanarak binlerce vatandaşımızın sorunlarına çözümler bularak içindeki sıkıntılı durumlardan kurtaran Aslan Hoca sizlerin yanındadır. Her türlü sorunlarınıza kullandığı doğru teknikleriyle yardımcı olmaktadır. Bu ilim sayesinde büyü yaptırabilir, tılsım veya kişiye özel vefk yazdırabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun en sağlam gizli ilimler çalışmalarına ve yöntemlerine sahip olabilirsiniz.

havas ilmi
Havas ilmi

Gizli ilimler içerisinde bulunan bu teknikler sayesinde Allah’ın yaratmış olduğu görünmeyenleri irtibata geçirmek amacı ile yapılır. Görünmeyenlerin maddi ve maneviyatından faydalanılır. Bu yol ile diğer yaratılanların sorunlarına çözüm bulmak için kullanılan bilimdir. Bu bilim incelendiğinde kendi içerisinde bölümlere ayrılır.  Bir de günümüzde hakim olan çok az kişi bulunmaktadır. Bu ilmi bilerek yapan çok nadir kişiler vardır. Aslan Hoca bu bilgiye sahip olan ve laiki ile yapabilen nadir insanlardan bir tanesidir.

Havas ilmi dalları şu şekildedir.

  • İnsan ve anatomik yapısını inceler
  • Matematik bilgisi ile yapılan
  • Burçları inceleyen Astronomi dalıdır
  • Doğa ve kimya dalı bilimidir.

Birde bu ilmin manevi boyutunun dalları bulunmaktadır. Bu manevi boyuttaki dalları ise şu şekildedir.

  • Cifr İlmini
  • Ebced İlmini
  • Esma-ül Hüsna İlminidir.

Biz bu bilimlere bir nevi sır gibi bakabiliriz. Bu bilim dalı ile tam olarak maddi ve manevi çözümler bulur. Bu bilim dalı kullanıldığında ruhaniler aracılığı ile çözüm bulunur. Burada anlatılanlar ve yapılanları sadece cinler kullanılarak yapılıyormuş gibi düşünmemelisiniz. Çünkü öyle değildir. Kuranda bir görünen taraf bir de görünmeyen taraf düşünün. İşte tam bu noktada havas ilmi Kuran-ı Kerimin görünmeyen yüzüdür. Bu ilim ilk olarak peygamber efendimize öğretilmiştir. Kuranı okuyanlar bilir. Bu konu Bakara suresinin 102. ayetinde Harut ve Marut isimlerinde meleklerden bahsedilmektedir. Peygamber efendimiz bu meleklerin yani Harut ve Marut isimlerindeki melekler aracılığı ile insanlara öğretildiğini bildirmiştir. Yaşamış olduğumuz bu dünyada ne kadar maddi bir alem olduğu kadar manevi alemde vardır unutmayın. İşte bu noktada gizli ilimler devreye girmektedir. Bu ilmin gücünden eski kavimlerde yaşayanlar ve uygarlıklarda yaşamış olanlar da kullanmışlardır. Bu manevi güçten faydalanarak etki ettiği alanlarda kullanılmıştır ve istenilen sonuca varılmıştır. Gizli ilim deryalarının gücünden Hz. Süleyman da faydalanmıştır.

Peygamber efendimiz bu ilmi ve gücünü Hz. Aliye öğretmiş ve bütün detaylarını aktarmıştır. Bu sayede nesiller geçtikçe aktarma yolu ile günümüze kadar gelmiştir. Hz. Ali bu ilimi ve gücünü öğrendikten sonra ilmi anlatan cifir adında kitap yazmıştır. Kitap gizli kalmayarak birçok alim bu kitaptan yararlanmıştır. Bu ilmin en güzel yanı şeytani olmayışı İslami oluşudur. Bu nedenle Peygamber efendimiz, Hz. Ali, Hz. Süleyman ve alimler tarafından bilinmiştir ve öğrenilmiştir. Bundan sonra gelen ecdatlarımız da kullanmıştır. Örneğin padişahlar kıyafetlerinde, özel eşyalarında, kılıç ve kınlarında, mühürlerinde tılsımlar ve dualar taşımaktadır. Kişiye özel vefk işlemleri de aynı şekildedir. Bunun amacı tılsım kullanarak cinler ve ruhaniler aracılığı ile yardım alabilmektir. Bu yolun kullanımı ile başarı sağlanıp istenilen sonuçlar elde edilmiştir.

Kısaca anlatmak gerekir ise bir şey dileyip Allahtan yardım istediğinizde dua edersiniz. Bu şekilde dua etme yolu söz ile istenilen yardımdır. Bu ilim ise yazılı isteme yolu gibidir. Bu ilmi uygulayabilmek için bu ilmi kullanmış bir kişiden el almaya gerek yoktur. Duaları ve formülleri öğrenmek gerekmektedir. Burada edilecek dualar ve vefk çok etkilidir. Baktığımız zaman birçok hastalık edilen dualar ile geçmektedir. Kişi dua ettiğinde melekler onu korur. Fakat siz etmiş olduğunuz dua ile melekleri harekete geçirmiş olursunuz. Manevi gücü kullanırsınız. Siz melekleri göremezsiniz ama onlarla dua ederek bağlantı kurmuş olursunuz. Havas ilmi etmiş olduğunuz duanın daha güçlü ve etkili olabilmesi için kullanılmaktadır. Çalışmalara başlamadan önce tövbe istiğfar edilir ve rukye duaları okunur. Bu sayede görülmeyenler ile daha kolay iletişim kurulur. Bu işlemleri yapar iken temizliğe dikkat edilmelidir. Giyilen kıyafetlerden duanın yapılacağı odaya kadar her şey temiz olmalıdır. Sonuçta dinimiz temizlik isteyen bir dinidir.

havas ilmi nedir
Havas ilmi Nedir

Tütsü yakarak odanın temiz bir kokuya hakim olması sağlanır ise daha iyi olur. Bunu nedeni ise pis kokan odaya kötü olan ruhların gelmesidir. İyi ruhlar temiz yerlerde ve temiz olan yerlerde olurlar. Bizim istediğimiz ise iyi ruhanilerdir. Namaz kılınmasının nedeni ise namazdan sonra kılınan duaların kabul olmasıdır. Dualarda Allahın bazı isimleri, ayetler, sureler belirli sayılarda okunmalıdır. Eksik veya daha fazla değil tam olarak okunmalıdır.  Bu nedenle havas ilmi bilen kişinin yapması gerekmektedir. Kesin sonuç alabilmek için bu önemlidir. Bu ilmi zaten herkes bilmiyor. Aslan Hoca yaptığı bütün konularda iyi niyeti ve tecrübesi sayesinde istediği sonuçları elde etmektedir.

Havas ilmi kötümü acaba diye bir soru kafanıza takılıyor ise size şu şekilde anlatım yapabiliriz. Burada iyi veya kötü diye bir konu yoktur. Bu noktada iyiyi ve kötüyü belirleyen tamamı ile niyettir. İçinizden geçen niyet bu ilim dalındaki kullanmanızdaki niyet önemlidir. Kendinizi ve yakınlarınızı korumak amacı ile yapılanlarda kötü niyet aranmaz. Bu ilmin iyi niyetli olarak kullanıldığının ve yapıldığının en güzel ispatı ise Peygamber efendimize ait olan, Padişahlara ait olan eşyaların üzerinde bulunan tılsım ve vefklerdir. Günümüzde sergilenmekte olan bu eşyalar bulunmaktadır. Bu eşyalara yakından bakıp incelediğiniz zaman ne demek istediğimizi daha net anlayabilirsiniz. Birde şu açıdan bakabilirsiniz. Aslında farkında olmadan bazı ruhanileri aracı kullanarak dua etmektesiniz. Özellikle olmasını istediğiniz şeylerde evliyaların bulundukları yerlere giderek orada dualar etmektesiniz. Bunun nedeni ise o evliyanın gücünden yardım alarak Allaha daha yakın olabilmektedir. İşte bu noktada evliyanın ruhundan yararlanmış olursunuz.

Aslan Hoca gizli ilimler içerisinde sıkıntıdan kurtaran çalışmalarla sorunlarınıza çözüm bulacaktır. Manevi problemlerinizden kişiye özgü teknikler kullanarak kurtaracağım. Kuranı Kerim içerisinde bulunan en etkili ilim deryası olarak havas ilmi bilinmektedir. Sizlere en etkili çalışmalarla olumlu sonucu alana kadar sorunlarınızın yanında yer alacağım. Dünyanın neresinde yaşarsanız yaşayın manevi sıkıntı sorunlarınızdan Aslan Hoca sayesinde kurtulun.

Bir önceki yazımız olan Vefk Duası Nasıl Yapılır Kaç Günde Etki Eder ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Medyum Aslan Hoca


Eklenme Tarihi: 11 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın