Herkes Medyum Olabilir mi? Şartları Nedir?

yorumsuz
129

Psişik güçleri olan, ruhlar alemi ile iletişim kurabilen kişilere medyum denir. Bu kişilerin altıncı hisleri kuvvetli, kalp gözleri açıktır. Manevi sıkıntılara karşı havas ilmi gibi gizli bereketli ilimlerle insanlara yardımcı olurlar. Hem manevi ilimler hem de pozitif ilimlerle kazandığı tecrübelerle insanlara yardımcı olurlar. Halk arasında medyum, kırsal kesimler de nefesi kuvvetli derin hoca tabiri ile anılırlar.

Herkes Medyum Olabilir Mi?

Herkes medyum olamaz. Bu durumları tahsis edilebilecek bir meslek olarak görmek yanlıştır. Medyum olmanın doğuştan gelen belirtileri ve gerçekleştirilmesi gereken şartları vardır. Çoğu zaman el alarak gelen bir özellik olduğu unutulmamalıdır. El almış ve doğuştan psişik güçleri olanlar bazı belirtilerle bu özelliklerini keşfedebilirler.

Bu belirtilere bir göz atalım;

 • Bu kişilerin insanları ve nesneleri etkisi altına alıp yönlendirebilme yeteneği bulunur.
 • Transa geçebilirler.
 • Transa geçtiğinde karşısındaki kişinin ruh halini ve niyetini analiz edip yorumlayabilirler.
 • Kozmik varlıkları görüp onlarla iletişim kurabilirler.
 • Duru görü yetenekleri bulunur. Yaşanan veya yaşanacak olayları görebilir, hissedebilirler.
 • Telepati yetenekleri üst seviyededir.
Herkes Medyum Olabilir mi? Şartları Nedir?

Medyumluk Şartları Nelerdir?

Medyum olmak istiyorsanız içinizden gelen yeteneklerin yanı sıra sağlanması gereken bazı şartlar, taşınması gereken bazı özellikler bulunur.

Bu özellikler;

 • Dini bilginin çok iyi olması gerekir.
 • İnsan analiz etme ve zihin okuma becerisini olması, bunun için de psikoloji bilgisinin iyi olması gerekir.
 • Büyü yapmak ve bozmak gibi gizli ilimleri iyi bilmek ve uyguluyor olabilmek gerekir.
 • Gezegenlerin insan hayatına etkisini analiz etmek ve yorumlamak için astroloji bilgisinin iyi olması gerekir.
 • Öğrenmeye açık ve azimli olunması, kendini geliştirme isteğinin bulunması gerekir.

Medyumlar Neler Yapabilir?

Medyumların birçok yeteneği bulunduğundan yapabilecekleri de oldukça fazladır. Büyü yapıp bozabilme yetenekleri olduğu ve geleceği yorumlayabildikleri için falcılık ve tarotculukla karıştırılabilirler. Fakat medyum olmak falcılık konularından daha kapsamlı ve derin bir bilgi birikimi, daha fazla kabiliyet gerektirir. Hayatta insanın önüne çıkan sorunları gizli ilimler sayesinde çözebilme yetenekleri olduğundan, tükenilen ve tıkanıklık yaşanan noktada bir medyumdan yardım alınmalıdır. Dünya yöntemleriyle çözülemeyen ayrılık, kavuşmama, aile problemlerine vefk, dua, büyü, havas ilmi ile çare bulabilirsiniz.

Medyumluk Şartları Nedir

En Sık Yapılan Manevi İlimler Çalışmaları Nelerdir?

Aşk Büyüsü

Sevdiği kişiden karşılık alamayanların, sevdiği kişiyle bir araya gelmek, mutlu bir aşk yaşamak isteyenlerin tercih ettiği çalışmadır. Aşk büyüsü sayesinde büyü yapılan kişi yaptıran kişiye aşık olup bağlanacak, aradaki soğukluk gidecek, aşklarındaki engeller ortadan kalkacak, mutlu bir beraberlik sağlanacaktır. Uzman konular arasında yer alan bu çalışmalar kişiye özel olmalıdır.

Dil Bağlama Büyüsü

En çok kaynanalara yapıldığı için kaynana dili büyüsü olarak da bilinir. Aile içi huzursuzluğa sebep olan, boşanma aşamasına dahi getirebilen durumlarda yapılan işlemdir. Bu işlem sayesinde çalışma yapılan kişi kendini ilgilendirmeyen durumlarda yorum yapamaz, konuşamaz. Aranıza gireceği, size karışacağı zaman sizin işleminiz etkisini gösterir. Adeta dili tutulur. Bu çalışmalar huzursuz evliliklerde sivri dilli eşlere de yapılabilir.

Gideni Geri Getirme Büyüsü

Sizi terk eden veya ayrılıp da özlediğiniz, uğruna acı çektiğiniz kişiyi ​​​​​geri kazanmak ve gideni geri getirmek için yapılan büyüdür. Bu işlemde terk eden kişi terk ettiğinin kıymetini anlar. güzel günleri, güzel anıları hatırlayıp geri döner. Pişman olur büyük bir sevgi bağı ile bağlanarak ayrıldığı kişiye geri döner.

Ayırma Büyüsü

Bir kişiyi birinden ayırmak, araya soğukluk girmesi için yapılan işlemdir. Ayırma büyüsü iki kişiyi birbirinden soğutmak için de yapılan bir işlemdir. Sevdiği kişinin başkasıyla olmaması için veya hayırlı olmadığı düşünülen ilişkilerde yapılır. Çoğu kişi tarafından tercih edilen bir işlemdir. Genellikle gizli müracaat edilen bir işlemdir. Yani yapılan işlemleri kimsenin bilmemesini isteyenlerin başvurduğu çalışmaların başında gelmektedir. Yumurta ile yapılan ayırma işlemi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Kısmet Açma Büyüsü

Kısmeti kapalı olan, hiçbir işi yolunda gitmeyen, bahtsız kişilerin iyi bir iş, iyi bir eş bulmak, güzel bir yuva kurmak için yaptırdığı bir çalışmadır. İnsanların zaman zaman evlilik ve iş kısmetleri bağlanabilir. Bu durumda yapılması gereken bağlılıkların çözülmesi nasiplerin açılmasıdır. Vefk dua işlemlerinin asıl amacı da budur. Kapalı kısmetleri kısa zamanda açan Aslan Hoca ruhsatlı hizmet vermektedir.

Bağlama Büyüsü

Ayrılan eşleri ve sevgilileri birleştirmek, biten aşkı tekrar başlatmak için yapılan işlemdir. Manevi ilimler çalışmaları içerisinde Aslan Hoca efendinin yaptığı en çok işlemdir. Ayrıldığı sevgilisini yada arasına soğukluk girdiği eşini kendisine sım sıkı bir şekilde bağlamak için kullanılan bir işlemdir. Bakır levha, at nalı, bağırsak, kiriş ipleri, mum vb. çalışmalar kullanarak yaptığım çok etkili bağlama büyüsü işlemlerim bulunmaktadır. Siz de eşinizi yada sevgilinizi kendinize bağlamak istiyorsanız Aslan Hoca efendiniz sizlerin yanındadır.

Papaz Büyüsü

Pek çok sebeple yapılabilen papaz büyüsü bir insanı etki altına almak için yapılır. Ona yapmayacağı şeyleri yaptıracak kadar güçlü bir işlemdir. Çalışmanın maddi, manevi, ailevi pek çok tesiri bulunur. Barışmak ve ayırmak için de tesirlidir ve sıkça tercih edilir. Bu çalışmayı işinin ehli bir medyum yapmalıdır.

Evde kesinlikle kendi başına yapılmamalıdır. İşlemleri yapmak sanıldığı kadar kolay ve basit bir işlem değildir. Kullanılan malzemeleri bulmak, onları doğru şekilde kullanmak teferruatlı bir iştir. Evde kendi kendine yapılan büyülerden çoğu kez fayda yerine zarar görüldüğüne denk gelinmiştir.

​​​Büyü Nasıl Anlaşılır?

Farkında olmadan birilerinin yaptığı işlemin tesiri ve etkisi altında olabilirsiniz. Manevi işlemler kendini birçok şekilde belli eder. Tesir altına alınan yada işlem yapılan kişinin etkisiyle bunu fark etmesi biraz daha zorlaşabilir. Etrafındaki kişiler tesirin etkisini daha net fark edecektir. Peki, sizde veya yakınınızda böyle bir şey olduğunu nasıl anlarsınız?

Büyü yapıldığına işaret olabilecek belirtiler nelerdir?

 • Uyku düzenindeki bozulmalar, uykunun sürekli bölünmesi
 • Olmayan sesler duymak, karartılar görmek
 • Sık sık kabus görmek, ter içinde kalmak, sayıklamak, korkarak uykudan uyanmak
 • Elle veya sevgiliyle araya soğukluk girmesi, hatta nefret ve tiksinti duyulması
 • Aşırı sinirlilik hali, agresif hareketler
 • Aşırı evham, stres ve endişe
 • Karamsarlık, olumsuz düşüncelerin olması
 • Kur’an okunan yerde durulamama, okunduğunda ortamdan uzaklaşma
 • Aile içi kavgalar, geçimsizlik
 • İbadetleri yapmama, aksatma
 • İş hayatında başarısızlık, işlerin kötüye gitmesi, durgunluk
 • Yorgunluk, isteksizlik, halsizlik
 • Cisimlerim hareket ettiğini sanma
 • Sağlığın bozulması, sebebi bulunamayan hastalıklar
 • Tahammülsüzlük, sabırsızlık.

Bu konuda daha detaylı bilgi almak için Büyü Belirtileri ve Çeşitleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyünün sebep olduğu belirtileri gözlemlediğinizde bir nefesi kuvvetli Medyum Aslan Hoca efendiden yardım almalısınız. Bozmak da yapmak kadar ciddi bir meseledir. Havas ilmi işlemlerini kendi başınıza bozmaya çalışmak daha olumsuz ve geri dönüşü olmayan sonuçlara yol açabilir. Daha sonrasında bu etkilerden kurtulmak daha da zorlaşabilir. Bu yüzden işin ehli birinden yardım alınmalıdır. İlk başta yapılması gereken tespitidir.

Yapılan işlemlere göre kullanılacak çözüm belirlenir. Tılsımlara göre değişmekle birlikte tılsımı bozarken de kişiyi etkileyen ve yapılırken hangi malzemeler kullanılmışsa yine o malzemeler kullanılır. Yapılan tılsımlara göre bozulma süresi değişir. Bazı işlemler daha kolay bozulurken bazı işlemler de daha tesirli olduğu için bozulma süresi biraz uzayabilir. Tesir işlemlerinin bozulmasında en etkili çözüm ise dualarda ve Kur’an surelerindedir.

Büyü Bozarken Yapılan İşlemler

Aslan Hoca, büyü bozumu konularında islami usullere göre hareket etmektedir. Üzerinizde var olan tesir etkilerinin etkisiz hale getirilmesi için son derece etkili ve şifalı dualarla yardımcı olmaktadır. Türkiye de manevi uzmanalar adı altında her köşe başında bir hoca efendi türemektedir. Bunların çoğunun yaptığı çözüm işlemleri etkisiz ve başarısızdır. Tam bu konuda etkili büyü işlemleri devreye giriyor ve sizlere çözüm sunuyor. Yapılan dualar ve okumalar saat ve günlere yayılarak yapılmalıdır. Bunlara dikkat edilmediği takdirde bozulmaya çalışan işlemler bozulmaz aksine ters etki yapar.

​​​​​Aslan Hoca, her konuda edindikleri bilgi ve tecrübeleriyle insanlara yardım eden, hizmet veren kişidir. İnsanların sorunlarına çözüm üretip onların hayatını yoluna sokmakta, huzurlu bir hayat sürmelerine yardımcı olmaktadır.

Herkes medyum olabilir mi şartları nedir konusu hakkında bilgi sahibi oldunuz. Etkili ve başarılı bir sonuç için hizmet alacağınız havas ilmi hocasının tecrübeli ve işin ehli olduğuna dikkat etmelisiniz. Daha önceden hizmet alan kişilerin yorumlarına bakabilir, paylaştıkları tecrübeleri okuyabilirsiniz. Birçok insan ilim adamlarını yani nefesi kuvvetli hocaları seçerken gerek tecrübesizlikten gerek iyi araştırmadan yanlış seçimler yapabilirler. Medyum seçerken iyi araştırıp, güvenilir kişiler tercih edilmelidir. Bu sayede hem insanlara faydalı olunur hem de medyumluk hak ettiği değeri görür, ihtiyacı olan insanlara ulaşım sağlanır Gerçek bir hoca efendi insanların umutlarıyla oynayıp onları hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Medyum Hocalar Hangi Büyüler de Başarılıdır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Medyum Aslan Hoca


Eklenme Tarihi: 6 Ekim 2019

Konu hakkında yorumunuzu yazın