İntikam Büyüsü Dua ile Yapılır mı?

1 yorum
6.111

İntikam büyüsü, kişiler üzerinde oluşan haklardan kaynaklanan sorunların giderilmesi için kullanılmaktadır. Medyum Aslan Hoca olarak yapılan haksızlıklara karşı uyguladığım intikam büyüsü ile direk sonuca ulaşarak sizin istediğiniz gibi olayların şekillenmesini sağlamaktayım. Etkili ve tecrübe edindiğim yöntemlerimle sizlerin sorunlarına kuvvetli işlemler yaparak sorunlarınızın halledilmesini sağlayacağım.

İntikam büyüsü adından da anlaşıldığı gibi bir kişinin size yaptığı kötülüklere karşı elinizdeki manevi güç olarak söylenebilir. Eğer bazı kişilerin zulmü altındaysanız ve sizlere yapılan haksızlıklara karşı mücadele vermek istiyorsanız Aslan Hoca efendiye yaptıracağınız etkili büyü işlemleri ve tılsım çalışmaları sayesinde siz de bir nevi o kişilerle uğraşmış olacaksınız. Sizin hakkınızda kötü düşünenlerin ağzının dilinin bağlanmasını havas ilmi terkiplerim sayesinde elde edebilirsiniz.

İntikam Büyüsü

Havas ilmi çalışmaları arasında yer alan bu tılsım işlemi ile haksızlık edip zulmeden, acı çektiren veya kişilere zarar verip hayatlarını zora sokan kişilere yaptırılmaktadır. İntikam büyüsü yapılan en etkili ve en tehlikeli füsunlardan biridir. Öyle ki yapılan kişi hem psikolojik açıdan hem de fiziksel açıdan büyük zararlar görebilir. Nitekim bu füsun niyete göre yapılmaktadır. Yani husumetli olduğunuz, sevmediğiniz bir kişiye yaptıracaksanız kişi yapılan işlemin tesirinde zarar görecektir. Medyum Aslan Hoca efendinin yaptığı bu tılsım çalışmasıyla kendisine haksızlık ve zulüm yapılan, hayatını zora sokup o kişide travma etkisi yaratan insanlara yapmaktadır. Bu tılsımlar yapılan kişinin üstüne işlediğinde kişiyi dayanılmaz bir hayata sürükler. Psikolojisi bozulabilir, hayattan keyif almaz, acılar çeker geceleri uyuyamaz. Hem psikolojik açıdan hem de ruhsal açıdan büyük ıstıraplar yaşarlar.

Size zarar veren, kötülük eden, yaşantınızı zora sokan kişilere karşı havas ilmi büyü işlemini yapmaktayım. Yaptığım kişinin üzerine işleyen tılsımlar onun iyi bir ders almasını ve hayatına pişmanlıklarını örterek devam etmesini sağlar. Bu işlem sadece size zarar veren, hayatınızı mahveden kişilere yapılır. Günümüz koşullarında bildiğiniz gibi insanlar birbirini çekemez, katlanamaz olmuşlar. Kişiler kötülük ve zulüm ettiklerine elbet bir gün hesap vereceklerdir. Fakat gücünüzün yetmediği ve zulme karşılıksız kalamayacağınız bir anda aklınıza intikam büyüsü gelebilir. Nitekim bu karşınızdaki kişinin ders alması, biraz da içinizdeki acının ve öfkenin dinmesi için aldığınız bir karardır. Kişi, yaşadığı hayatta zulme uğramak, acı çekmek zorunda değildir. Hiçbir birey bunu asla kabullenmez. Gücünüz o kişiye yetmiyor olabilir, fakat sizin yaşadığınız bu ağır psikolojiye neden olan insana iyi bir ders verebilirsiniz. Uzman medyum Aslan Hoca olarak yaptığım intikam alma çalışmalarında hep olumlu sonuçlar aldım. Nitekim bu büyü hiçbir zaman masum ve suçu olmayan bir insana yapılmadı. Her zaman bu füsun hak eden kişilere uyguladım. Siz de eğer aldatan eşinize, size zarar veren kişilere, sizi ayıranlara, hayatınızı alt üst edip uğraşanlara iyi bir ders vermek isterseniz bu yöntemi bana uygulatabilirsiniz. Bu insanların akıllanması ve ders alması için oldukça etkili bir yöntem olacaktır. Sonucu ne olursa olsun sizin hayatınızı mahveden kişi kesinlikle bundan pişmanlık duyacaktır.

Sizlere verdiğim hizmetlerde her zaman gizli yardımcılarım ve ilimlerim ile manevi sıkıntılarınızı arındırdım. Yaptığım dualar olsun hazırladığım vefkler olsun büyüler olsun bütün insanların derdine çare buldum. Bunu yapmak elbette kolay değil fakat ben bu işe yıllarını veren bir medyum olarak bütün ilimlerle ve gizli yardımcılarım ile her duanın, vefkin, füsunun tılsımlarını insanların istedikleri şekilde olması için kişilere işledim. Etkili intikam büyüsü de bu füsunlardan biriydi. Yani bu bugüne kadar yaptığım bu yöntem sayesinde herkes istediği sonuca ulaştı. Bu onların hem içindeki acıyı indirdi, hem de onların daha mutlu bir hayat sürmelerini sağladı.

İntikam Duası

Çevrenizde özellikle içinde bulunduğunuz aile, arkadaş, iş gibi ortamlarda size kötülük eden zulüm eden kişiler olabilir. Bu yöntem özellikle terk edip giden sevgililer için daha sık yapılmaktadır. Siz de çevrenizde size zarar veren hayatı zehir eden kişilere kayıtsız kalmayın. Elbet ilahi adalet bir gün tecelli edecektir ama siz ömrünüzün sonuna kadar bu öfkeyle yaşamayın. Size kötülük edenlere karşı zulüm edenlere karşı yapılacak olan bu tılsım sayesinde hayat boyu hem tehlike olmadan hem de içinizdeki öfkeleri kinleri dindirerek yaşayabilirsiniz. İntikam büyüsü ile sizlerin üzerindeki tehlikeler de ortadan kalkacaktır.

Bu büyü hangi doğrultuda ve amaçta yapılır;

  • Kişilere zulüm edip acı çektirenlere
  • Kötülük edip sizi üzen kişilere azap çektirmek
  • Terk edip giden sevgiliye ıstırap çektirme
  • Hayatınıza mal olacak nedenlere sizi sokan kişilere acı çektirmek

gibi çeşitli amaçlar ile yapılmaktadır.

İntikam Duası

Yaptıracağınız intikam duası ve büyüsü aynı etkiye sahiptir. Tılsımlar ve vefkler kullanılarak yapılan büyü kişiye işlemişse adeta hayat ona zehir olur. Yaptığı hataların nedenini tek tek anlar fakat bu onun ıstırap çekmesini dindirmez. Sonuç olarak kişi tılsımların işlemesi ile beraber bambaşka bir hayatın içinde olacaktır. Bu hayatta ise ona yaptığı kötülüklerin hesabı sorulacak tılsımlar ile işkence çekecektir. Psikolojik olarak yorgun düşecek akli olarak kendini zayıf hissedecektir. Nasıl ders verebilirim diye düşünüyorsanız eğer bu çalışmayı yaptırarak ders verebileceğinizi söyleyebiliriz. Aslan Hoca olarak hayatta üzülmenizi ve bile bile acı çekmenizi istemem. Her zaman yapılan hatalar ve zulümler öbür dünyaya kalmamalı. Bazen kişi bunu kendini riske atmayacak şekilde sağlanmalıdır. Yani bunun en iyi seçeneklerinden biri de bana yaptıracağınız bu etkili tılsımlı büyüdür. Bugüne kadar gelen kardeşlerime bu yöntemi çok yaptım. Büyüyü yaptırmak istedikleri kişiler acılar, ıstıraplar, psikolojik travmalar yaşadılar. Sonuç olarak yaptığı hatalardan ders çıkardılar ve pişman oldular. 27 yıllık tecrübelerimden yola çıkarak hazırladığım intikam büyüsü çalışmalarıyla sonuca olumlu şekilde ulaştım. Gerçek medyum olarak yaptığım bu işlemle kişiler bu zulmün karşılığını bu dünyada verirler. Istırap çekmek, kişiye acı yaşatmak ona bazı dersler verebilir. Sonuç olarak yaptığım büyü sonucunda kişi hatalarını anlayarak büyük bir ders çıkarır. Elbette bu durumun olması sizin içinizdeki kinin ve öfkenin de dinmesi için iyi bir yöntemdir.  Kıymetli kardeşlerim siz de hayatınızda yaşadığınız bu problemlere bahsettiğimiz yöntem ile cevap vermek isterseniz hemen bana ulaşabilirsiniz.  Etkili yöntemlerim ile sonucu kısa bir sürede göreceğinizden emin olabilirsiniz. Sizlerin sorunlarını çözmek gerçek bir medyum olarak benim asli görevimdir.

Medyum Aslan Hoca en çok çalışmalar tutturan ruhsatlı ve resmi ilim adamları arasında yer almaktadır. Zulüm altında kaldığınız kişilere yaptıracağınız intikam büyüsü çalışmasından olumlu netice alacaksınız. Kişiye özel hazırlanan gizli ilimler tılsımlarının etkisini en kısa zaman içerisinde göreceksiniz.

Bir önceki yazımız olan İkna Etme Büyüsü ile Ailelerin Evliliğe Rıza Göstermesi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 5 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İntikam Büyüsü Dua ile Yapılır mı? (1 Yorum)

  1. Hocam bu Kişiler bana haksızlık yaptığını bilecek mi rüyalarında beni görecekler mi mesela biz ne yapmışız diyecekler mi