Kaşık Büyüsü Nedir, Kaşık Büyüsü Yapanlar da Etkisini Ne Zaman Gösterir

yorumsuz
55.620

Kaşık büyüsü, demir veya tahta kaşıkların üzerine tılsımlar ve dualar yazılarak yapılan bir uygulamadır. Çalışma esnasında kaşıklar mezara, ağaç diplerine veya suya atılarak uygulanan bir çalışmadır. Medyum Aslan Hoca olarak güvendiğim çalışmaların başında kaşık büyüsü gelerek devamlı uyguladığım bir formüldür. Sevgilileri birbirine bağlamak veya çiftleri birbirinden ayırmak için yapılan, en çok bilinen büyüler arasındadır. Etkileri, tesiri hızlı gerçekleşir. Bu nedenle de çok başvurulan çalışmalar arasında yer alır. Yüzyıllardır yapılan en eski büyülerden birisidir. Medyum Aslan Hoca kaşıkla yapılan büyü ve gizli ilimler işlemlerinden her zaman etkili sonuçlar almıştır. Etkileri bakımından kaşık işlemleri son derece kısa zamanda fayda sağlayan ömürlük havas ilmi işlemleridir.

Kaşık büyüsü etkileri bakımından diğer işlemlere göre çok daha kalıcı ve faydalıdır. İki sevgili ya da eşler arasındaki muhabbet sorunlarının giderilmesi ya da ayrı olan kişilerin birbirine bağlanması için yapıldığı zaman kısa zamanda etki göstermektedir. Bunun tam tersi olarak da yani bağlamak yerine ayırmak istendiği zaman da kaşıklar ters çevrilerek yapılan soğutma – ayırma çalışmaları bulunmaktadır. Bunun hangisinin yaptırılacağı konusunda medyum hocaya bilgi vermeniz gerekmektedir. Ayırmak veya bağlamak istediğiniz kişilerin bilgileriyle yapılan bir büyü çalışmasıdır. Kişiye özgü bir şekilde yaptırarak sevgilinizin sizin istediğiniz bir şekilde bağlanmasını sağlayabildiğiniz gibi ayırmak için de yapılan ender çalışmalardandır. Ayrılan kişiyi bağlamak için yapılan tahta kaşık işlemi birbirine çevrilerek yapıldığı gibi ayırmak istenilen kişiler için yapılan tahta kaşık işlemi de ters çevrilerek yapılan bir havas ilmi uygulamasıdır. Bu uygulamaları güven duyarak resmi ruhsatlı faaliyetlerim içerisinde yaptırabilirsiniz.

Kaşık Büyüsü

Aslan Hoca, 27 yıl boyunca neredeyse tüm Türkiye’nin şehirleri ve dünyanın bütün ülkelerinde bulunan vatandaşlarımıza yardımlarda bulunmaya devam etmektedir. Bağlama büyüsü yaptırmak isteyenlere özel olarak hazırladığım tılsımlar ve havas ilmi çalışmalarım sayesinde ayrılan kişilerin sevgililerini geri döndürmekteyim. Arasında herhangi bir sorun olmadan patavatsız bir şekilde aniden ayrılan kişilerle özel olarak ilgilenmekteyim. Sevgililerin kısa zaman içerisinde geri dönmesi için ister tahta kaşıklarla ister demir kaşıklarla yaptığım son derece kuvvetli büyü çalışmaları bulunmaktadır. Güçlü, kuvvetli ve sağlam büyü tılsımıyla ayrılan sevgilinin tekrar geri gelmesini sağlamaktayım. Aşk bağlama vefkleri bu konuda sizlerin sorunlarını çözemediyse kaşık tılsımlarının yapılması gerekmektedir. Çünkü kısa zamanda başarı elde etmek istiyorsanız iletişim kurun yardımcı olayım.

Kaşık büyüsü nedir sorusuna verilecek cevap olarak iki sevgilinin hem bağlamak hem de ayırmak için tahta veya demir kaşık kullanılarak yapılan bir gizli ilimler uygulamasıdır denilebilir. Çevrenizde medyum hocalara giden arkadaşlarınız yada tanıdıklarınız mutlaka vardır. Bağlamak veya ayırmak için hoca efendilere giden kişilere malzeme olarak tahta kaşıkların verildiği hep söylenmektedir. Tahta kaşıklar kimi zaman mezarlara kimi zaman da bahçeler de bulunan ağaçların altlarına gömülmesi söylenmektedir. Kimi zaman medyumlar doğru olarak yapıldığı gibi kimi zaman da ki son zamanlarda hiç doğru yapan bir hoca ile karşılaşmadım kesinlikle yalan yanlış bilgilerle yapılmaktadır. Bu da sizlerin samimi olarak söylüyorum hayallerinizin suya düşmesi demektir.

Kaşık Büyüsü Hangi Durumlarda Yapılan Bir Havas Tekniğidir;

 1. Eşinizi kendinize bağlatmak mı istiyorsunuz.
 2. Sevgilinizle ayrıldınız onun kısa zamanda geri gelmesini mi istiyorsunuz.
 3. Eşiniz sizi bir başkasıyla aldatıyor onu o kişiden ayırmak mı istiyorsunuz.
 4. Sevgilinizi veya eşinizi kendinize aşkla bağlamak mı istiyorsunuz.
 5. Sevgiliniz bir başkasına gitmemesi için onu kendinize mi bağlatmak istiyorsunuz.

Bu tür soruların cevaplarını istiyorsanız eğer çalışmalarınız en kısa zamanda hazırlayarak size teslim ediyorum. Siz de vereceğim çalışmaları 3 – 7 gün arasında yapıyorsunuz. Yapılacak olan çalışmaları gözünüzde büyütmeyin bu tür işlemleri yaptıktan sonra eşinizle istediğiniz sonuca ulaşarak sizde olumlu sonuçlar alan referanslarım arasına dahil olacaksınız. Çünkü binlerce kişiden olumlu sonuçlar aldım ve sizlerin de sorunlarına, sıkıntılarına veya gönül muratlarınızın hasıl olmasına vesile olacağım kardeşlerim. Yapılan çalışmaların kesinlikle ters tepme gibi bir durumu söz konusu olamaz hiç şüphe duymadan bana güvenerek işlemleriniz teslim edin. Allah’ın izni ile sorunlarınızın çözüm noktasına vararak problemlerinizi ortadan kaldırıyorum. Etkili olarak dikkat çeken kaşık büyüsü işlemleri de kişilere özel olarak hazırlanan gizli ilimler formülleridir. Tahta kaşık işlemleri size teslim edildikten sonra duruma göre kaşıkların erkek ya da kadın mezarının üzerinden bir karış toprak alınarak gömülmesi gibi işlemleri vardır. Zor bir iş değildir ve gözünüzde büyütmeyin. Bir başka işlem de kaşığın ulu, büyük bir ağacın dibine gömülerek yapıldığıdır. Bu işlem de diğer mezar işlemi gibi aynı etkiye sahiptir.

Kaşık Büyüsü Etkileri

Kaşık büyüsü etkileri aşk bağlama amacıyla yapıldıktan sonra kişideki değişmeler şunlardır;

 • Rüyalarında ayrıldığı sevgilisini görür.
 • Pişman olarak devamlı vicdan azabı çeker.
 • Terk eden kişi sevgilisini devamlı aramak ister.
 • Gözleri bir yere takıldığında aklına sevgilisi gelir.
 • Gözleri daldığında karşısına ayrıldığı sevgilisi çıkar.
 • Devamlı üzüntü halinde eski günleri düşünür.
 • Aklında ve kalbinde terk ettiği sevgilisini düşünür.
 • Gece sabaha kadar, sabahta akşama kadar eşinin hayalini kurar.
 • Her yerden sizi takip eder.
 • Ortadaki bütün engelleri kaldırır.

Bu tür gelişmelerden sonra sizi terk eden sevgiliniz ya da eşiniz tekrar sizinle iletişim kurar. Çünkü işlemlerin neticesinde büyük bir aşkla bağlanacağı için adeta sensiz yapacak düzeye gelen sevgiliniz sizi aramazsa içten içe kendisini bitirmiş olacaktır. Hiçbir şekilde kendisine büyü yapıldığını anlayamayacaktır ve bir başka hoca efendilerin yaptığımız işlemlerin farkına varmaması için de özel nur dairesi çalışmasıyla kapatarak çalışmayı tamamen güvene almaktayım.

Ayırma – Soğutma amacıyla yapıldığı zaman kişide meydana gelen değişimler ise şunlardır;

 • Yavaş yavaş soğumalar meydana gelir.
 • Kendi kendine sizden uzaklaşma düşüncesine kapılır.
 • Sizi aldattığı kişiyle devamlı kavga eder.
 • Evin içinde ya da bir araya geldiğinde birbirlerini istemezler.
 • Kavga gürültü devamlı olarak sürerek gelir.
 • Birbirlerini şeytan gibi görürler.
 • Kişi kaşık büyüsü etkilerinden kurtulamaz ve farkına varamaz.
 • Geçimsiz kişilere yapılırsa kavgasız, gürültüsüz bir şekilde ayrılırlar.
 • İki kişi arasındaki uzaklaşmaların kimse farkına varmaz.
 • Kişi düşünce olarak da kişiden uzak durmaya çalışır.

Kaşıkla büyü yapıldıktan sonra özellikle yukarıda bahsedilen ayırma veya soğutmak amacıyla sonuçları kısa zamanda meydana gelmektedir. Ayırma amaçlı yapılan kaşık büyüsü yapanlar tarafından ne zaman etkisini gösterir diye sorduğunuz zaman verdiğim tarih 40 günü geçmemektedir. Çünkü gizli ilimler çalışmalarının süresi 40 gündür. Bu zaman kişiden kişiye değişse de genel anlamda süre zarfı 40 gündür. Aynı şekilde bağlama amacıyla yapılan çalışmada olduğu gibi ayırma çalışmasını da başka medyum hocalar tarafından farkına varılmaması için nur dairesi işlemini yapmaktayım. Kısa zaman içerisinde sonuç almanız için elimden gelen her şey yapılacaktır.

Medyum Aslan Hoca 27 yıllık faaliyetleri sonucunda birçok kişiye yardım etmiştir. Ayırma ve soğutma haricinde aşk bağlama işlemlerinde de kaşık büyüsü yapanlar gibi durumlara en etkili çözümleri sunmaktadır. Kısa zaman içerisinde sonuç alınan büyüler içerisinde en başta gelmektedir. Eğer siz de eşinize yaptıracağınız gizli ilimler çalışmalarından sonuç almak istiyorsanız güvenilir kimliği ile ön plana çıkan Aslan Hoca efendi sizlerin yanında olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Medyumlar Sitesi başlıklı makalemizde medyum tavsiye sitesi ve medyumlar iletişim siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Medyum Aslan Hoca

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 28 Ağustos 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın