Kilit Büyüsü Nedir Kaç Günde Etki Eder?

yorumsuz
11.325

Kilit büyüsü sevgilinizin kalbini aşk ve sevgiyle kendi lehinize manevi yönden kilitlemesini sağlar. Hızlı ve tesirli işlemler için kullanılan bu havas ilmi büyü çalışması etkisini çok kısa zaman içerisinde gösterir. Aşık olduğunuz sevgilinizin bir başkasına karşı gönlünün kaymamasını, ilgi ve alaka duymamasını istiyorsanız kilit büyüsü yaptırmalısınız. Bu çalışmadan sonra sevgiliniz veya eşinizin aklına ve kalbine kimse giremeyecek. Medyum Aslan Hoca efendinizin aşk celpleri veya bağlama çalışmalarının içerisine dahil ettiği sağlam bir uygulamadır. Aşk celpleri içerisinde sonsuz etkiye sahip kuvvetli bir çalışmadır.

Kilit büyüsü yaptırmak için başvuracağınız medyum kesinlikle sizin olumlu sonuç alana kadar yanınızda olmalıdır. Sevgiliniz veya evli eşinizin sizden başkasına bakmamasını yaptıracağınız bu işlem sayesinde sağlayabilirsiniz. Bir başka etkisi de eşinizin kalbine girmek isteyen veya onu baştan çıkartmak isteyen kişilere karşı bir önlem olarak yaptırabilirsiniz. Çalışma neticesinde sevgilinizin kalbi sizden başka herkese kapalı ve kilitli olacaktır. Sevgi muhabbet celbi yaptırmak isteyenlerin sorunlarının kısa zamanda giderilmesini amaçlayan kuvvetli bir işlemdir.

kilit büyüsü
Kilit Büyüsü

Aslan Hoca kendi ilmi bilgilerini aşk ve gönül sorunları çeken kişilere yardımcı olmak amacıyla kullanmaktadır. Nişanlısını veya görüştüğü partnerini kendisinden başka hiçbir kimseye karşı gönlünün kaymamasını başkasına aşık olmamasını istiyorsa kilit büyüsü celbini gönül rahatlığı ile yaptırmalıdır. 27 yıl boyunca yaptığım bütün işlemlerde gördüğüm sorunlardan birisi de sevgili olarak görüştüğünüz arkadaşınızın bir başka kişiler tarafından da aşık olunması ve bu konuda ortaya çıkan soğuklukların meydana gelmesidir. Bu sorunlardan kurtulmanızın çözüm reçetelerini sizlere her zaman sundum. Gizlilik prensibi içerisinde yaptıracağınız kilitlerle yapılan bağlama celp büyülerinden kısa zaman içerisinde olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Doğru çözümleri yalnızca doğru adreslerde aramanızı tavsiye ediyorum. Yaptıracağınız bütün işlemler ve büyüler gizlilik prensipleri içerisinde kalacaktır.

Kilit Büyüsü Ne Zaman Etki Eder

Sevgilinizin gönlünü, kalbini, muhabbetini ve sevgisini adeta anahtarla kilitler gibi kendinize bağlayabilirsiniz. İşlem bittikten sonra “ne zaman etki eder” diyecek olursanız kişinin ebcedi kebir değerine göre 15 gün ile 40 gün arasında belirtilerini göstermektedir. Anahtarlı kilitlerin üzerine yazılan vefk veya okunan tılsımlı duaların medyum hoca efendi tarafından vaktine ve zamanına göre yapılması gerekmektedir. Vakit ve zaman gözetmeden yapılan hangi işlem olursa olsun kesinlikle etki etmeyecektir. Sevgilinizin kalbini kendi lehinize yani sizin tarafınıza çevirmek ve başkalarına karşı kapatmak için yaptıracağınız bu havas ilmi terkibini binlerce kişi üzerinde uyguladım. Aşk bağlama celplerinin olumlu sonuç vermesi konusunda güzel ve sağlam bir etkiye sahiptir. Olumlu sonuç alarak sevgilinizi kendinize aşkla bağlatmak istiyorsanız Aslan Hoca efendiye ulaşarak bu özel formülü yaptırabilirsiniz.

Büyü işlemini kimler yaptırmalıdır?

  1. Sevgilisinin kimseye aşık olmasını istemeyenler.
  2. Sevgilisinin etrafında dolaşan kişilerin sevgilisinin aklına girmemesi için.
  3. Aldatılmayı engellemek isteyenler.
  4. Sevgilinizin üçüncü şahısların sözüne itibar etmemesini sağlamak amacıyla.
  5. Eşini devamlı kıskananlar bu havas tekniğini yaptırabilirler.

Ağız dil kapatma büyülerini hepiniz duymuşsunuzdur. Kimileri kaynanalarının kimileri de eşlerinin ağzının dilinin bağlanmasını istediği için hoca efendilere bir takım işlemler yaptırmaktadır. Bu işlemler işinin ehli bir ilim uzmanı tarafından yapılırsa kilit kullanılarak da hazırlanmaktadır. Kişiye özel olarak çeşitli tılsımlarla anahtar ve asma kilitlerin üzerine okuma yöntemi ile uygulamaktayım. Anahtar veya kilit kullanarak istediğiniz kişilerin ağzının kapatılmasını Medyum Aslan Hoca efendiye yaptıracağınız işlemler neticesinde sağlayabilirsiniz.

Kilit büyüsü oldukça etkili bir havas ilmi terkibidir ve yapıldığı takdirde etkisini çok uzun yıllar gösterebilmektedir. Bu sayede de gönül verdiğiniz kişi ile mutluluğunuz daim olmaktadır. Bu işlem sayesinde eşiniz, nişanlınız veya sevdiğiniz kişi ile aranızdaki muhabbet artacaktır. Çifteler arası saygı ve hoşgörü gibi bir evliliği ayakta tutan temel prensiplerden olan duygular her zaman tazeliğini koruyacaktır. Bu tür duyguların ilk günkü gibi kalması ve etkisini sürekli koruması için yapılan havas ilmi celplerini yapan kişilerin tecrübesi de doğrudan çalışmanın ömrünü etkilemektedir. Eğer işinin ehli olmayan kişilere gizli ilimler işlemleri yaptıracak olursanız istediğiniz sonuçları alamayabilirsiniz. Yardım ettiğim nice insanların mutlu olduğunu görmek, beni de son derece mutlu etmektedir. Sizin kuracağınız ve uzun yıllar birlikte olacağınız aileniz için elimden geleni yapmayı kendime bir vazife olarak görmekteyim.

kilit büyüsü kaç günde etki eder
Kilit Büyüsü Nedir Kaç Günde Etki Eder?

Etkileri bakımından olumlu neticeler veren kilit büyüsü ile aranızı bozmak isteyen şer niyetli kişilerden de mutluluğunuzu koruyabilirsiniz. Aile bağları son derece kutsal olan ve aile fertlerince korunması gereken bağlardır. Dışarıdan birinin aile bağlarınızı olumsuz yönde etkilemeye çalışması durumunda, her aile ferdi bu bağları korumakla ve şer niyetli kişiyi kendilerinden uzak tutmakta sorumludur. Bu sayede size ve sevdiklerinizi dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı savunabilirsiniz. Bunu yaparken size en çok yardımı dokunacak olan çalışmadır. Kendinizi savunmak için sizin mutluluğunuzu tehdit eden kişiyi biliyorsanız bana bu ismi söylemeniz yeterli olacaktır. Bu durumda ismini söyleyeceğiniz kişi kesinlikle zarar görmeyecektir. Bu yüzden korkanlar için bir sıkıntının olmayacağını temin edebilirim. Bu zamana kadar yaptığım büyülerde kimse zarar görmemiştir. Bu büyü sadece ismi verilen kişinin sizin mutluluğunuza olumsuz olabilecek etkilerini engellemektedir. Yani bu kişi ilişkinizde saf dışı kalacak ve çok istese de size zarar veremeyecektir. Size zarar verebilecek olan kişi tam bilmiyorsanız, bu uygulamayı ihtimal dâhilinde olan herkes için geçekleştirmek en doğru iş olacaktır.

Sorunlarından kurtulmak için Medyum Aslan Hoca efendiye gelenler genelde sevdikleri kişi ile arasında yaşanmış ya da yaşanabilecek kötü olaylardan dolayı ayrılma korkusu ile karşı karşıya gelen kişilerden oluşmaktadır. Öncelikle hatırlatmak isterim ki gizli ilimler işlemi olan kilit ve anahtar duaları aşk hayatınız için yaptırabileceğiniz sınırlı etkileri olan bir çalışma değildir. Eğer iş hayatınızda ya da aile içinde sıkıntılar yaşıyorsanız da büyü ile dertlerinizden kurtulabilirsiniz. 27 yılı aşkın süredir yapmış olduğum bu işin, bana kazandırmış olduğu çeşitli tecrübelerime dayanarak bu durum için özellikle kilit büyüsü en etkili olan formüllerin başında gelmektedir diyebilirim.

Medyum danışmanlığının içerdiği gizli ilimler formüllerine yardıma muhtaç olan yada manevi sıkıntısı bulunan ama bir çıkış yolu bulamayan bütün herkes dahildir. Yani eğer sevgilinizle güzel giden bir beraberliğiniz varsa ve son zamanlarda soğukluk başladıysa yaptıracağınız kilit büyüsü çalışmasıyla çare bularak sevgilinizle aranıza sevgi ve muhabbetin gelmesini sağlayabilirsiniz. Ömürlük etkiye sahip olan işlemler için Aslan Hoca ile iletişim kurabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Medyum Hizmetleri Neleri Kapsıyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Medyum Aslan Hoca


Eklenme Tarihi: 17 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın