Kurt Derisi Büyüsü Nedir?

yorumsuz
7.741

Kurt derisi büyüsü, ayrılan kişiler arasına yapılan ve onların tekrar birleşmesini sağlayan gizli ilimler çalışmasıdır. Aşk tılsımları içerisinde yer alan ve Aslan Hoca efendinin de sıkça uygulamış olduğu kurt derisi büyüsü direk sonuca etki ediyor. Kısa zaman zarfı içerisinde olumlu sonuçlar vermektedir. Tek şartı kişiye özel olarak hazırlanması ve ebced değerlerine göre doğru tılsımın derinin üzerine yazılması gerekmektedir. Ayrıldığınız veya sizi terk eden eşlerinizin, nişanlılarınızın, sevgililerinizin geri dönmesini istiyorsanız Medyum Aslan Hoca efendiye kişiye özel olarak bu çalışmayı hazırlatabilirsiniz.

Kurt Derisi Büyüsü Nedir?

Terk eden sevgilileri kısa zaman içerisinde birleştiren kurt derisi büyüsü ile siz de ayrıldığınız sevgilinizi döndürebilir veya geri getirebilirsiniz. En etkili işlemleri sizlere uygulayan Medyum Aslan Hoca bu işi tam 27 yıldır icra etmektedir. Kurt derisinden yapılan büyü çalışmasını Türkiye’de sadece Aslan Hoca efendi yapmaktadır. Binlerce kişinin sevgilisine uyguladığı kişiye özel tılsımlar ve büyülerle etkili sonuçlar almıştır. Aniden biten beraberliğinizde meydana gelen sorunlardan kurtularak tekrar kavuşmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. En etkili manevi danışmanlık hizmetlerim sayesinde kısa zamanda olumlu sonuçlar alacaksınız.

kurt derisi büyüsü
Kurt Derisi Büyüsü

Kadın – erkek fark etmeden herkesi yoğun ve duygusal bir sürece maruz bırakan aşk, insanların çaresiz kalmalarına sebep olduğu için pek çok insan son çare olarak büyü yöntemine başvurur. Gizli ilimlerdeki kişilerin bu aşk derdine çare olması amacı ile yapılan çeşitli aşk büyüleri vardır. Bunlardan biri de kurt derisi büyüsü olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir çeşit aşk tılsımı olan kurt derisi büyüsü sevdiği kişinin kendisine aşık olmasını isteyen kişiler tarafından yapılan son derece tesirli bir çalışmadır. Bu tesir gücü son derece kuvvetli olan çalışma sayesinde etki altına yapılan kişi, yaptıran kişiye karşı derin bir sevgi bağı ile bağlanır ve gözü ondan başka kimseyi görmez olur. Eğer bu işlemi yaptıran kişi bir kadınsa büyü yapılan erkeğin gözü o kadından başkasını görmez olur. Yaptıran kadına çok tutkulu bir şekilde aşık olan erkek gittiği her yere sevdiği ile beraber gitmek ister. Sürekli onu düşünür. Hem sevdiği kadının yanında olmak ister hem de ondan hiçbir zaman ayrılmak istemez. Aynı şekilde yaptıran kişi erkekse aynı durum kadın için de söz konusudur. Enerjinin etkisinde olan kadın, işlemi yaptıran erkeğe karşı çok derin hisler taşır. Sürekli onunla birlikte olmak ister. Sevdiği insanla birlikte olamadığı zamanlar düşüncesinde ve hayallerinde hep o erkek olur. Bu işin ehli kişiler tarafından yapıldığı takdirde, işlemi yaptıran kişi muradına erer.

Etkilerinde de görüldüğü gibi son derece tesirli olan bir çalışmadır. Bu çalışmalar sayesinde kişi sevdiğine kavuşur. Genellikle sevdiği kişiyi elde etmek isteyen kişiler tarafından yaptırıldığı için etkisini uzun bir süre devam ettirir. Bunun yanı sıra sevgilisi, eşi ya da nişanlısı ile arası açılan kişiler de yaptırırlar. Herhangi olumsuz bir sebepten ötürü arası açılan çiftler için yapıldığı takdirde, çiftler birbirlerine kavuşurlar ve yeniden bir araya gelirler. Hatta bu son derece etkili tılsımlar sayesinde birbirlerine olan sevgileri eski hallerine oranla çok daha kuvvetli olur ve bu çiftler birbirlerine karşı derin bir muhabbet bağı ile bağlanırlar.

Medyum Aslan Hoca olarak bir çeşit aşk tılsımı olan kurt derisi büyüsü işlemini pek çok kez uyguladım ve halen de uygulamaktayım. Güçlü bir etkiye sahip olan deri çalışması sayesinde pek çok insan sevdiğine kavuşmanın mutluluğunu yaşamıştır. Dikkat ve özen gerektirir ve uzun yıllar boyunca yapılmış çok eski bir gizli ilimler işlemidir. Küskün olan çiftler barışır, aşık sevdiğine kavuşur. Medyum Aslan Hoca olarak yapmış olduğum bu tür işlemlerde son derece dikkatli bir şekilde hareket ederim. Sadece bu işlemde değil uygulamış olduğum diğer bütün işlemlerde dikkatli ve titiz davranmaya özen gösteririm. Çünkü gizli ilminin son derece zor ve dikkat gerektiren bir işlem olduğunun farkındayım. Her çeşidi muhakkak işinin ehli olan, uzman bir medyum tarafından icra edilmelidir. Füsunun yapılması esnasında ortaya çıkabilecek en ufak hata işlemlerin etkisiz olmasına ya da olumsuz sonuçlar doğurmasına sebep olabilir. Durumun hassasiyetinin bilincinde olan bir medyum olarak, sahip olduğum havas ilmi sayesinde uyguladığım bütün büyüleri başarılı bir şekilde gerçekleştiririm.

kurt derisi büyüsü nedir
Kurt Derisi Büyüsü Nedir

Yapılışı ve Uygulanışı

Sevdiği kişi tarafından sevilmek ya da küslük yaşayan çiftlerin yeniden barışıp birbirlerini sevmelerin sağlamak amacı ile yaptığım kurt derisi büyüsü etkili bir aşk celbidir. Sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlamak amacı ile yapılan kuvvetli bir gizli ilimler yöntemidir. Aslan Hoca olarak uzun yıllara dayanan tecrübem sayesinde bu tür işlemleri yapmakta son derece yetkin bir medyum olduğumu belirtmek isterim. Eğer böyle bir büyü yaptırmaya karar verdiyseniz, etkili olacağına dair hiçbir şüpheniz olmasın. Çünkü gerek aşk celpleri gerek diğer gizli ilimlere olan hakimiyetim resmi ruhsatlı hoca efendi unvanı sayesinde tescillenmiştir. Resmi ruhsatlı hocalar içerisinde bulunan bu unvanım sayesinde insanlara uzman medyum olmamın yanı sıra güvenilir olduğumun da ispatını sağlamaktayım. Bana yaptırmak için başvuran insanlara, en güvenilir ve en etkili yöntemlerime başvururum. Yapmış olduğum bu kuvvetli yöntemlerinden biri de kurt derisi büyüsü işlemidir. Kuvvetli ve bir o kadar da olumlu sonuç veren bu tılsım çalışmasıyla sevdiğiniz size aşık olacaktır. Bir ağaç gövdesi üzerine aşk tılsımlarının yazılması ile yapılan işlem sayesinde, yapılan kişi tarafından yoğun bir aşk duygusu ile sevilmeye başlar. Gözü sevdiğinden başkasını görmez. Her zaman aklında sevdiği insan olur. Bu işlemin etkisinde olan kişiler zaten hemen kendilerini belli ederler. Manevi danışmanlıklar içerisinde en sık başvurulan çalışmalar aşk ve bağlama işlemleridir.

Resmi ruhsatlı medyum unvanım sayesinde gizli ilimler ve benzeri psişik metotların uygulanmasında uzman olduğum ispatlanmıştır. Bu belge sayesinde hem uzman hem de güvenilir bir medyum olarak yıllardır gizli ilimlerinde hizmet vermekteyim. Güvenilir bir medyum olmak yapılan işlemlerin eğer kişi isterse tekrar bozulabileceği garantisini vermektir. Bazı durumlarda kişi yaptırdığı büyüden pişmanlık duyduğu için vazgeçmek ister. Yapılmış bir büyüden vazgeçmenin yolu ise o işlemi bozdurmaktır. Medyum Aslan Hoca olarak yaptığım her büyüyü eğer kişi isterse bozma garantisi vermekteyim. Bozmak isteyen kişiler için öncelikle çalışma etkisinde olduğu düşünülen kişi hakkında bilgi sahibi olmak için bir takım sorular sorarım. Kişiye büyü yapıldığından emin olduktan sonrasında ise bozma işlemlerine geçerim. Bozma işlemleri en az yapımı kadar zor ve meşakkatli bir süreçtir. Bu yüzden de büyü bozma işleminin son derece titiz bir şekilde yapılması gerekir. Aksi halde büyü bozma işlemi hiçbir işe yaramaz ve kişi etkisinde hayatına devam eder. Aslan Hoca, İslami usullere göre kullandığım teknikler ve geliştirdiğim yöntemlerle olumsuz enerjilerin giderilmesini sağlıyorum.

Aslan Hoca, 27 yıldır sevgilileri birleştirmek maksadıyla onlarca tılsımı en iyi şekilde uygulamaya devam etmektedir. Ruhsatlı hocalar içerisinde en çok aşk ve bağlama tılsımları tutturarak terk edenleri veya ayrılanları birleştirmektedir. Aşık etme, bağlama celpleri ve aşk tılsımları üzerine kurt derisi büyüsü işlemini de etkili bir şekilde yapmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Resmi Ruhsatlı Medyum ve Hocalar Nerede Bulunur? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Medyum Aslan Hoca


Eklenme Tarihi: 11 Kasım 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın