Medyum Ararken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

yorumsuz
1.371

Medyum, sizlerin manevi sıkıntılarına çözüm bulan ve ruh ötesi varlıklarla görüşmeler yaparak sorunların ortadan kalkmasını sağlayan kişilerdir. Kimi zaman doğru kişi ile karşılaşırsınız kimi zaman da yanlış kişilerle karşılaşarak sorunlarınızı çözdürmek yerine tam tersi sorunun içerisine çekilirsiniz. Böyle durumlar her sektör de olduğu gibi manevi ilimler danışmanları yani bizlerde de aynıdır. Bu yüzden Aslan Hoca efendiniz olarak 27 yıllık tecrübelerime dayanarak sizlere medyum ararken dikkat edilmesi gereken hususlar ve uyarılar da bulunmak istiyorum. Güvenilir ve işini düzgün yapan kişilerin özellikle resmi ruhsatlı olanların sayısı çok azdır. Hayalleriniz ve umutlarınız için boş yere kürek çekmek istemiyorsanız kulak verin kardeşlerim. Binlerce kişiden aldığım tecrübelerle sizlerin sorunlarının yanındayım.

Aslan Hoca efendiniz bu zamana kadar tecrübeleri ve ilmi bilgisiyle binlerce kişinin sorunlarına çözüm bularak feraha çıkarmış ilim uzmanıdır. Eğer siz de güvenilir medyum ararken dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bilgi almak istiyorsanız benimle iletişim kurabilirsiniz. Büyüler yaşamımızın vazgeçilmezi haline gelmiştir. Doğru ve kişiye özel çalışmalar yaparak olmasını istediğiniz olayların sizin lehinize sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz. Bir kişinin size karşı sevgiyle yönlenmesini veya ayrıldığınız sevgilinizin aşk bağlama büyüsü yapılarak geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca papaz büyüsü ve diğer sonuç veren havas ilmi çalışmalarına safran ve miski amberle hazırlanarak kişiye özel olarak yaptırabilirsiniz.

Medyum Ararken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Tam 27 yıl boyunca her çeşit insanla ve sorunla karşılaştım biiznilah bütün sorunları hallettim. Huzur bulmayan yuvaların tekrar eskisi gibi olmasını sağladım. Cin musallatı ve büyü bozma gibi konulardan dert yanan kardeşlerime oldukça etkili çalışmalar yaparak sıkıntılarını giderdim. Allah’ın izni ile çalışmalarıma devam ediyorum. Her çalışmamda olduğu sizlere en iyi çözümü sunacağımdan hiç şüpheniz olmasın.

Medyum Ararken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Neden Önemlidir?

Medyum ararken dikkat edilmesi gereken hususlardan en önemlisi hoca efendinin kesinlikle resmi ruhsatlı bir şekilde faaliyetlerini icra etmesidir. Bu durum o kişinin güvenilirliğini artırmaktadır. Zaten ülkemiz de ruhsatlı hocaların sayısı bir elin parmaklarının sayısını geçmemektedir. Ayrıca web sitelerinde bulunan ruhsat ve belgelerin sahte mi gerçek mi olduğunu kontrol edin. Resim düzenleme programlarıyla yapılan ruhsatlarda bulunmaktadır. Böyle durumları asla göz ardı etmeyin. Türkiye’nin neresinde olursanız olun verdiğim bilgilerden yola çıkarak doğru ve samimi ilim adamlarını bulacağınızdan şüpheniz olmasın. Kişiye özel çalışmalar yaparak sorunları gideren ilim uzmanı hoca efendileri araştırmak ve bulmak sizlerin elindedir. Her köşe başında bir yer kapmış kişilere asla itibar etmeyin ve çalışmalarınızı teslim etmeyin. Aksi halde hem hayalleriniz son bulur hem de maddi kayba uğrarsınız.

Kişiye Özel İşlem için Medyum Ararken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar ve Uyarılar

Havas ilmi gibi gizli ilimler de temel olan nokta kişinin anne adı ve kendi adının ebced değeri denilen harflerin sayı karşılığının hesaplanması sonucu yapılan işlemlere dikkat edilmelidir. Gelişi güzel veya fotokopi makinası ile çoğaltılarak yapılan vefk, tılsım örneklerinden asla bir fayda gelmez. Kesinlikle safranlı veya miski amberli kalemlerle yazılması gerekiyor. Bu zamana kadar yaptığım işlemlerde kullandığım ve dikkat ettiğim en önemli hususlardan birisidir. Yüzyıllardır yapılan gizli ilim işlemleri kişiye özel olarak yapıldığı zaman etki ederek sizlerin isteklerine cevap vermektedir. Kısa zaman içerisinde tutan kişiye özel muhteşem tılsımlar ve işlemler bulunmaktadır. Bir diğer husus ise çalışmalar bittikten sonra hoca efendiler sizlerin işlerinin olumlu sonuca ulaşana kadar takip etmelidir. Bu durumda karşılaştığım en sık sorunlardan birisi işlem bittikten sonra bir daha hocaya ulaşamayanlar olmaktadır. Böyle durumlara maruz kalmamak için araştırmanızı iyi yapmanızda her zaman fayda vardır.

Bir önceki yazımız olan Medyum Çalışmalarının Kapsadığı Konular Nelerdir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Medyum Aslan Hoca


Eklenme Tarihi: 3 Şubat 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın