Medyum Çalışmalarının Kapsadığı Konular Nelerdir

1 yorum
1.668

Medyum çalışmaları havas ilmi kullanılarak safran ve miski amber yardımıyla sonuca neticelendirilen ve kişilerin arzu ve isteklerinin gerçekleşmesi yönünde yapılan işlemlerdir. Vefk, tılsım veya dualar aracılığıyla yapılmaktadır. Çalışmalar güvenilir medyum vasıtasıyla kişiye özel hazırlanmalıdır. Binlerce çalışma bulunmaktadır. Herkesin sorunları ve bilgileri farklı olduğu için benzersiz bir şekilde uygulanması gerekiyor aksi halde kişiye özel olmayan havas ilmi çalışmaları ve işlemlerinden olumlu sonuç alınamaz.

Medyum Aslan Hoca tam 27 yıl boyunca havas ilmi ve bütün gizli ilimler konularında binlerce kişinin farklı sorunlarına farklı ve benzersiz çalışmalar yaparak yardımcı olmuştur. Nefesi kuvvetli hoca diye Anadolu da bilinen Aslan Hoca efendiye dünyanın her tarafından kolaylıkla ulaşabilir ve istediğiniz çalışmaları kişiye özel olarak hazırlatabilirsiniz. Aslan hoca havas ilmi sayesinde yapmış olduğu işlemler ve çalışmaları bu zamana kadar olumlu sonuçlar vermiştir. Binlerce kişi manevi sıkıntısına veya arzu ettiği olayların gerçekleşmesi için müracaat ettiği çalışmalardan fayda görmüştür. 27 yıllık tecrübeleri sayesinde iletişim kurduğunuz takdirde sizlere de fayda sağlayacaktır.

Medyum Çalışmaları
Medyum Çalışmaları

Faydalı ve etkili çalışmalar yaptırmak istiyorsanız gerçek hoca efendi sizlerin yanındadır.

Medyum Çalışmalarının Kapsadığı Konular

Binlerce sorun bulunmaktadır ve bu sorunlar karşısında da binlerce medyum çalışmaları bulunmaktadır. Çalışmaların kapsadığı konular; büyüler, tılsımlar, vefk ve havas ilmi uygulamaları olarak değerlendirilebilir. Vefk ilmi özellikle safran ve miski amber gibi yardımcı malzemeler kullanıldığı takdirde çok daha etkili ve kısa zamanda olumlu sonuçlar vermektedir. Büyü konularında en çok yapılan ise ayrıldığınız sevgilinizle tekrar barışmanız ve onun size geri dönmesinin sağlanması için müracaat edilen isteklerden oluşmaktadır. Ayrıca büyü yaptırmak dışında İslami usullere göre büyü bozdurmak isteyen kişilerin sayısı da son zamanlarda yükseliş göstermektedir. Tılsımlar ve çeşitli çalışmalarla kısa zamanda başarı elde etmek isteyenlere de özel çareler sunmaktayım. Hem içinizde bulunduğunuz sıkıntılı durumlardan hem de özel istekleriniz varsa Aslan Hoca efendi olarak sizleri bekliyorum.

Medyum Çalışmaları Nelerden Oluşmaktadır

Bazı çalışmalar kişiye özel bazıları ise İslami usullere göre yapılmaktadır. Nelerden oluştuğu konusunda ise vereceğim bazı örnekler şunlardır;

  • Aşk büyüsü ile bir kişinin aşık olarak sizi sevmesini sağlayabilirsiniz.
  • Bağlama büyüsü ile ayrılan kişinin size geri dönmesini ve sizi aşkla sevmesini sağlayabilirsiniz.
  • Kişinin anne adına göre çeşitli büyü işlemleri yaptırabilirsiniz.
  • İslami literatürlere göre büyü bozma yaptırabilirsiniz.
  • Koruyucu vefk ve tılsım çalışmalarıyla kendinizi ve ailenizi manevi korumaya aldırabilirsiniz.
  • İş yerinizdeki nasip kapalılığını kaldırtarak rızık bereketi sağlayabilirsiniz.
  • Çevrenizdeki kişilere karşı şirin ve bakımlı görünebilirsiniz.
  • Terk eden sevgilinin veya eşinizin geri getirilmesi için gizli ilimler uygulamaları yaptırarak kısa zaman içerisinde ayrılan kişinin size geri dönmesini sağlatabilirsiniz.
Medyum Çalışmaları Nedir
Medyum Çalışmaları Nedir

Bunun gibi daha bir çok konuda sizlere yardımcı olacağım kardeşlerim.

Medyum Aslan Hoca Güvenilir ve Gerçektir

27 yıl boyunca uyguladığım havas ilmi çalışmalarım sayesinde olmasını istediğiniz bütün konuların sizin lehinize sonuçlanmasını sağladım. Güvenilir medyum arayan kişilerin ilk aklına gelerek binlerce kişiye özel çalışmalar da bulundum. Yaptığım çalışmalar gerçektir ve usulüne göre hazırlanmaktadır. Asla yalan yanlış çalışmalar değildir. Bunu bana ulaşan kardeşlerimin yorumlarından ve referanslarımdan anlayabilirsiniz. Türkiye’nin veya dünyanın neresinde bulunursanız bulunun hiç fark etmez sizlere yardımcı olacağım kardeşlerim. Eğer sağlam ve güvenilir bir hoca arıyorsanız sizlerin yanındayım çünkü 27 yıllık tecrübelerimle yaptığım bütün işlemler gerçektir ve kısa zaman içerisinde etki göstermektedir. Aslanhoca.com da bulunan irtibat bilgilerimden bana kolaylıkla ulaşabilirsiniz ve her konuyu kesinlikle gizlilik prensibi içerisinde bana güvenerek danışabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Soğutma Büyüsü İşleminin Yapılışı ve Etkileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Medyum Aslan Hoca


Eklenme Tarihi: 14 Ocak 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Çalışmalarının Kapsadığı Konular Nelerdir (1 Yorum)

  1. Yaptığınız işlemler için teşekkür ederim. Sayenizde işlerimiz düzeldi. Resmi bir medyum olmanız çok güzel. Dükkanımızın müşterisi çoğaldı ellerinize ve ilginize sağlık.