Medyum Hocadan Etkili Büyü İşlemleri

yorumsuz
2.081

Medyum Aslan, uzun yıllar boyunca kişiler ve aileler üzerine art niyetli insanlar tarafından yapılan büyü işlemlerini İslami usullere göre temizlemektedir. Türkiye de medyum hocalar içerisinde 27 yıllık tecrübelerim ve çalışmalarımla büyü yaptırmak istediğiniz takdirde de sizlere en iyi manevi danışmanlık hizmetini uzman bir şekilde vermekteyim. Yılların vermiş olduğu manevi hizmetlerimden dolayı bana güvenebilirsiniz. Ruhsatlı ve ciddi bir şekilde işime özen göstererek en ince ayrıntılarına dahi dikkat ederek kişiye özel hazırlanan büyü çalışmalarıyla yardımcı olmaktayım.

Büyü yaparken ya da bozarken ince ayrıntılara dikkat ederek çalışmalarınızı hazırlamaktayım. Yine aynı şekilde bunları size dünyanın ya da Türkiye’nin neresinde olursanız olun güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamaktayım. Aslan Hoca olarak bu zamana kadar yapamayacağım büyü, sihir, tesir, etki altına alma, tılsım yapımı ve bozumu işlemleri yoktur. Sizlerin istekleri doğrultusun da uyguladığım kendime has tekniklerim sayesinde elde etmek istediğiniz olayların sizin lehinize olacak şekilde sağlıyorum. Kişiye özel çalışmalarımın nasıl yapıldığından bahsedecek olursam; bana büyü yaptırmak için gelen kişinin anne adı, kendi adı, doğum tarihi ve karşı tarafın adı, annesinin adı ve doğum tarihini alarak ebced değerlerini çıkarttıktan sonra en hızlı ve etkili bir şekilde sonuç alması için gerekli vefk, muska, tılsım vb. çalışmaları vakit ve zamana dikkat ederek hazırlamaktayım. Yani bir kişiye etki eden bir çalışma başka bir kişide aynı etkiyi göstermez. Bunun için kişiye özel çalışmalar yaparak fark yaratmaktayım.

Medyum Hocadan Etkili Büyü İşlemleri
Medyum Hocadan Etkili Büyü İşlemleri

Ruhsatsız hocalara güvenmeyin ve kişisel bilgilerinizi her önüne gelenle de paylaşmayın.

Medyum Hocadan Etkili İşlemler

Aşk Büyüsü; bir kişiyi kendinize aşık etmek istediğiniz ya da sevgilinizin sizi daha çok sevgiyle aşkla muhabbetle sevmesini istediğiniz zaman yaptırabileceğiniz celbi tesir çalışmasıdır. Hem duaları hem de büyü işlemleri bulunmaktadır. Genellikle acı biberler, vefkler, kurdeleler, tütsüler kullanılarak yapılmaktadır.

Bağlama Büyüsü; ayrıldığınız sevdiğinizin geri dönmesini sağlayan ciddi ve kuvvetli bir çalışmadır. Mum, kilit, bağırsak, ceviz, at nalı, bakır levha, kiriş ipi gibi bağlamalar kullanarak yapılan bir işlemdir. Kısa zamanda ayrılan sevgiliniz size karşı büyük bir aşk besleyerek geri döner ve eğer sorun ondan kaynaklanarak ayrıldıysa pişman olur.

Papaz Büyüsü; En etkili geri döndürme ve bağlama işlemlerinde kullanılan ve sık başvurulan bir çalışmadır. Tamamen kişiye özeldir. Ayrılan sevgiliye yapıldığı zaman etkisini hemen göstererek dönmesini sağlayan son derece etkili bir büyüdür.

Havas ilmi kullanarak yaptığım çalışmalarımın tamamı kişiye özeldir.

İslami Usullere Göre Büyü Bozumu

Sizi sevmeyen ya da çekemeyen art niyetli kişilerin sizin veya ailenizin üzerine yapmış olduğu büyü, nazar vb. gibi işlemlerin etkisinden Medyum Aslan Hoca efendiye başvurarak kurtulabilirsiniz. İslami usullere göre büyü bozumu veya çözümü işlemlerim sayesinde size yapılan hangi manevi etki varsa biiznillah bozularak tertemiz hale geleceksiniz. Kapınıza domuz yağı sürülerek yapılmış ya da sevgilinizle, eşinizle aranızın bozulması, yuvanızın yıkılması için yapılan soğutma, ayırma büyüsü işlemlerinden kurtulmak istiyorsanız benimle iletişim kurabilirsiniz. Bozma ve çözme işlemlerinde tuz, vefkler, dualar, beyaz günlük, tütsüler, safran, miski amber gibi çalışmalar kullanıyorum. Yapacağım çalışmalar sayesinde kısa zamanda büyü etkisini kaybederek rahata erişeceksiniz kardeşlerim.

Medyum İslami Usullere Göre Büyü Bozma
Medyum İslami Usullere Göre Büyü Bozma

İnce ayrıntılara dikkat ederek iptali sihir işlemlerini usulüne göre yapmaktayım.

Büyü için Hangisi En Etkili Hoca

Kişiye özel çalışmalar yaptırmak ve hızlı bir şekilde sonuç almak istiyorsanız etkili hoca efendiler ile çalışın. Hangi hoca güvenilir ve etkili işlem yapıyor diyecek olursanız. Ruhsatlı ve belgeli faaliyet gösterenleri tercih ediniz. 27 yıl boyunca binlerce kişinin problemlerini ortadan kaldıran hoca efendiniz Medyum Aslan çözüm bulmak istediğiniz her konu için yanınızdadır. En etkili büyü işlemleri yaptırmak istediğiniz zaman bana ulaşabilirsiniz. Sorunlarınız gizlilik prensibi içerisinde kalacaktır. Resmi ruhsatlı hocalık faaliyeti yapmaktayım.

Bir önceki yazımız olan Medyum Hocaların Kendine Has Teknikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Medyum Aslan Hoca


Eklenme Tarihi: 25 Ocak 2019

Konu hakkında yorumunuzu yazın