Medyum Hocalar Hangi Büyüler de Başarılıdır

yorumsuz
153

Eskiden çok kullanılan büyüler, günümüzde de varlığını devam ettirmektedirler. Çoğu insan zor zamanlarında büyüye başvurmak ister. Fakat çevremiz dolandırıcılarla doludur. Büyü de parayla yapılan bir işlem olduğu için, dolandırılma riskiniz fazladır. Bunun için medyum hoca seçerken çok dikkatli davranmanız ve iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir.

Büyüye çoğu kişi artık inanmasa da gerçekten vardır. Doğru yapılan bir işlem işe yarar. Ama acemi medyum hocalar tarafından yapılan büyüler size çeşitli zararlar verebilmektedir. Sağlığınıza zarar verebilir hatta dönüşü olmayan sonuçlara bile yol açabilir. Bu sebeple, seçtiğiniz medyum büyük önem taşımaktadır. Pek çok büyü çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan en bilinenleri, aşk büyüsü, papaz büyüsü ve bağlama büyüsü olmaktadır. Bunlar en çok kullanılanlarıdır. Bunların yanı sıra, sabun büyüsü, soğutma büyüsü, kilit büyüsü, kaşık büyüsü, yumurta büyüsü, kurt derisi büyüsü, domuz yağı büyüsü ve dil bağlama büyüsü gibi çeşitleri bulunmaktadır.

Aşk Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Aşk büyüsü, ayrılan sevgilinin geri getirilmesi için yapılan bir çalışmadır. Sevgilisinden ayrılmış olan bir kişi, tekrar geri dönmek istiyorsa bu büyü ile istediğine ulaşabilir.

Aşk büyüsünün çeşitleri vardır. Bunlar;

 • Canbar büyüsü
 • Aşk vekfi
 • At nalı büyüsü
 • Bağırsak büyüsü bilinen aşk büyülerinin birkaçı olmaktadır.

Aslan Hoca olarak bunun için sizlere en etkili aşk büyüsü duasını hazırlıyorum. Böylelikle sizi terk eden eşiniz veya sevgiliniz size geri dönecektir. Bu büyü sevmeyen taraflar için uygulanmaktadır. Büyü yapılan kişi, her nerede olursa olsun sizi bulacaktır. Siz istemedikçe de sizi bırakamayacaktır. Uzun süreli ve kısa süreli aşk büyülerim mevcuttur. Bu, büyü yaptırmak isteyen kişinin arzularına göre değişiklik gösterir. Yeteneklerim ve güçlerim aracılığıyla sizlere yardımcı oluyorum. Aşk büyüsü yapmak için çeşitli malzemeler kullanıyorum. Ama bazen sadece dua, tılsım veya vefk kullanıyorum. İşlem içeriğini, büyüyü yaptıracak olan kişi belirleyebilir. Kim ne isterse sadece onu uyguluyorum. İlmim ve gücüm şimdiye kadar hep başarılı sonuçlar vermiştir. Türkiye’deki ilk ruhsatlı medyum hocalardan birisiyim. Bana güvenebilirsiniz. Sizin duanızı nasıl bir hocanın okuduğu çok önemlidir.

Doğru kişi okumazsa hiçbir işe yaramaz. Aslan Hoca olarak 27 yıl boyunca kişiye özel muhabbet celbi duaları hazırlıyorum. Oldukça etkilidir, ayrıca kalıcıdır yani son zamanlardaki tabiri ile ömürlük etkiye sahiptir.

Medyum Hocalar Hangi Büyüler de Başarılıdır

Aşk Büyüleri Malzemeleri

Aşk büyülerini genellikle bazı malzemeler kullanarak yapıyorum.

Bu malzemeler şöyle olmaktadır;

 • Kiriş ipi
 • Bağırsak, bal mumu yada sadece beyaz mum
 • İç çamaşırı, resim, tırnak, saç teli.
 • Kilit, ceviz kabuğu, tahta kaşıklar
 • Sabun, kullanılmamış dikiş iğneleri
 • Bakır levha gibi malzemeler kullanarak bazı büyüler hazırlıyorum.

Bazen de sadece dua ve tılsım hazırlıyorum. Aynı zamanda, tılsım ve aşk vefkleri de hazırlıyorum. Aşk büyülerinin etkili ve kalıcı olabilmesi için büyüyü yapan hocanın gerçekten ilim sahibi ve yetenekli olması gerekmektedir. Ben ilmime ve yeteneklerime güveniyorum. Çünkü vefk ilmi diğer ilimlere asla benzemez. Bilgi ve ilim gerektiren çalışmaların neticesinde tılsımlar, vefkler hazırlanmaktadır. Havas ilmi gibi konularda bilgisi ve tecrübesi olmayan kişilerin yazdıkları tılsımlar asla etki etmez. Vakit ve zamana dikkat edilerek yapılması ve gece yazılması gerekmektedir. Safran ve miski amber gibi etkenlerle beraber kişinin adı annesinin adı bilgilerine göre çıkartılan ebced değerlerine göre hareket edilmelidir.

Papaz Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

Papaz büyüsü, çok eskilerden beri bilinmektedir. Hala da varlığını sürdürmekte olan bir ilimdir. Gerçek ve kalıcı büyüleri ancak uzman bir papaz büyüsü yapan medyum hocalar yapabilir. Papaz büyüsü insanın iradesini etki altına almaktadır. Kişinin isteği dışında hareket etmesini sağlar. Papaz büyüsü, ilk olarak bir papaz tarafından denendiği için bu isimle anılmaktadır. Ancak, Hristiyanlığın büyüyle hiçbir alakası yoktur. Zordur ve yapımı oldukça zahmetlidir. Yapacağım çalışma sizin isteğinize göre değişir. Bu işlemler, aşık etme, soğutma, geri getirme ve kısmet kapatma gibi işlemler olmaktadır. Yaptığım papaz büyüsü oldukça etkili ve kalıcı sonuçlar vermektedir. Papaz büyüsü, aşk ve bağlama büyüleri içerisinden en çok tercih edileni olmaktadır. Ömürlük etkiye sahip kişiye özgü yapılan en net işlemdir.

Bu büyünün hem kısa süreli etki sağlayanı hem de uzun süreli veya ömürlük olanı da mevcuttur. Benim yaptığım büyü ile, isterseniz aşık olduğunuz kişi size bağlanır, Dilerseniz sizi terk eden veya sizden ayrılan sevgiliniz size geri döner. Çok etkilidir. İlmimle, yeteneğimle ve gücümle en doğru şekilde uygulayabilirim. Aynı zamanda, oldukça başarılı ve etkili sonuçlar elde edebilirim.

Bağlama Büyüsü Celb-i Tesir İşlemi

Gerçek ve uzman bir medyum tarafından yapılırsa, kısa sürede etkisini göstermektedir. Bağlama büyüsü, ayrılan kişilerin yeniden bir araya gelmesi için yapılmaktadır. Bu büyüyü genellikle ikili ilişkilerdeki problemlerin ve sıkıntıların giderilmesi adına yapıyorum. Bağlama büyüsü celb-i tesir işlemi çiftler arasındaki huzursuzluğun önüne geçer ve kalıcı mutluluk sağlar. Evli çiftler arasındaki huzursuzluğun giderilmesine uyguladığım gibi, ayrılıp tekrar bir araya gelmek isteyenler için de uyguladığım son derece etkili ve başarılı bir işlemdir. Sizlere güvenilir bir medyum olarak hizmet vermekteyim. Bu büyü ile mevcut olan ilişkilerinizi daha iyi şekle de getirebilirim. Ömür boyu etkili olduğu için çok tercih edilen bir büyüdür. Celb-i tesir işlemi son derece başarılıdır.

Bu büyü uygulandıktan sonra, ayrılık veya soğuma gibi sorunlar tekrar söz konusu dahi olamaz. Fakat gerçekten manevi ilimler uzmanı profesyonel medyum yapmalıdır. Aksi takdirde, hiçbir sonuç vermez. Bu büyüyü de sevmeyen tarafa uygulamaktayım.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü celbi tesir işlemleri yapmak için bazı seçeneklerim mevcuttur.

Bunlar şu şekilde olmaktadır;

 • Canbar ve harmura aşk celbi,
 • At nalları ve bakır levha malzemeleri kullanarak,
 • Kiriş ipi, kurdele, makas ve kilit kullanarak,
 • Mum yakma, acı biber celbi, karabiber celbi işlemi yaparak,
 • Bağırsak kullanarak,
 • Tahta kaşık ve ceviz kabuğu ile güçlendirerek,
 • Şahsa özel safran ve miski amberle yapılmış olan vefkler kullanarak,
 • Büyü yapılan kişiye, dualı su, yedirme ve içirme işlemleri yaparak büyünüzü yapıyorum.

Türkiye’nin ilk vergi levhalı medyum uzmanı güvenilir Aslan Hoca efendi olmaktayım. Bana rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Başarılı Medyum Aslan Hoca

Kilit Büyüsü ve Etki Süresi

Kilit büyüsü, sevgilinizi, sizin kalbinize manevi yönden kilitler. Hızlı ve etkili bir havas ilmi çalışmasıdır. Bu işlemden sonra sevgilinizin veya eşinizin kalbine asla biri giremeyecek. Aldatılma sorununa karşı yaptırabilirsiniz. Uzman medyum hocalar yaparsa tabii ki daha hızlı ve etkili sonuçlar alırsınız. Bu sebeple, lütfen doğru seçimler için doğru adresleri seçiniz. Ben kaliteli bir medyum olarak size kilit büyüsü konusunda da yardımcı olabilirim. Yaptığım işlemlerden sonra en sık sorulan soru ”büyü kaç günde etki eder?” Sorusu olmaktadır. Bu kişinin ebcedi kebir değerine göre değişmektedir. 15-40 gün arasında etkilerini göstermektedir. İşlem yapılırken vakit ve zamana kesinlikle dikkat edilmelidir.

Anahtarlı kilitlerin üzerine yazılan vefkin vakitlice yapılması gerekir. Aynı şekilde, okunan tılsımlı duaların da zamanına göre okunması gerekmektedir. Aksi takdirde, etkili olmaz. Ben bu büyüyü pek çok kişi üzerinde uyguladım. Hepsinde de olumlu sonuçlar aldım. Sağlam etkileri vardır.

Kilit Büyüsünü Kimler Yaptırmalıdır?

Kilit büyüsünü herkes yaptırmamalıdır.

Yaptırması gereken kişiler vardır. Bunlar şöyle kişiler olmaktadır;

 • Sevgilisinin asla başka birine aşık olmasını istemeyenler
 • Sevgilisinin çevresindekilerin aklına girmesini engellemek isteyenler
 • Aldatılma sorununun önüne geçmek isteyenler
 • Sevgilisinin üçüncü şahıslarla asla muhatap olmamasını isteyenler
 • Eşini çok kıskananlar ve şüphelenenler bu havas ilmini yaptırabilirler.

Dil bağlama büyüsü de kilit büyüsü adı altında uygulanmaktadır. Bilindiği üzere, birinin konuşmasını engellemek için yapılır. Bu işlem için kilitlerin üzerine çeşitli tılsımları ve duaları anahtarların ve kilitlerin üzerine okuyorum. Anahtar ve kilit kullanarak istediğiniz kişinin konuşmamasını sağlayabilirim.

Böylece, siz de hayatınıza huzurlu bir şekilde devam edebilirsiniz. Bu tarz işlemler için de kesinlikle işinin ehli bir uzman gerekmektedir. Her durumda araştırmalarınızı yapın medyum hocalar hangi büyüler de başarılıdır diye iç sesinize sorun. Ben yıllardır çeşitli büyüler üzerinde çalışmış bir uzman olarak, sizlere gücümle, ilmimle ve sonsuz yeteneğimle dilediğiniz hizmeti vermekteyim, güvenebilirsiniz. 27 yıl boyunca binlerce insanın sorunlarına çare, dertlerine derman olmaya devam ediyorum.

Bir önceki yazımız olan Bağlama Aşk Büyüsü Celpleri için Medyum İşlemleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Medyum Aslan Hoca


Eklenme Tarihi: 1 Ekim 2019

Konu hakkında yorumunuzu yazın