Medyum Hocaların Kendine Has Teknikleri

yorumsuz
1.326

Medyum hocalar, üzerinizde büyü, sihir gibi olumsuz manevi etkilerin kaldırılmasında veya bozulan aile, eş, sevgili sorunlarınızın düzeltilmesinde sizlere yardımcı olurlar. Türkiye de bulunan medyum hocalar arasında kendine has teknikleri bulunan ilim adamı bulmak oldukça zordur. Çünkü doğru ve samimi bir hoca bulmak bir hayli araştırma yapmak gereken bir konudur. Kendine has ve özgü teknikleri ve ilim formülleri bulunan Aslan Hoca bütün çalışmalarınızda yanınızdadır. Kişiye özel hazırlanan teknikleriyle kendisini ispatlamış olarak binlerce kişinin derdine derman olmuştur.

Aslan Hoca efendi kendine has teknikleri bulunan ve kendisinin geliştirdiği yöntemlerle binlerce kişiye yardım etmiş en güvenilir medyum olarak dikkatleri üzerine çekmiştir. Yapılacak olan büyü veya havas ilmi tekniğinin etkili ve kısa sürede sonuca ulaşması için geliştirdiği formüllerden binlerce kişi faydalanmıştır. İster kişiye özel vefkler ve tılsımlar olsun ister kuvvetli büyüler olsun son derece etkili ve kısa zamanda sonuca direk etki eden yöntemlerdir. Kendine has teknikleri bulunan Aslan Hoca hem ruhsatlı hem de 27 yılın vermiş olduğu tecrübeleri ve bilgisiyle manevi sıkıntılarınızın düzene girmesini ve feraha çıkmanızı sağlayacaktır. Türkiye’nin veya dünyanın hangi şehrinde olursanız olun sizlere mutlaka yardımcı olacaktır.

Medyum Hocaların Kendine Has Teknikleri
Medyum Hocaların Kendine Has Teknikleri

Vefk Yapımında Kendine Has Teknikler

Vefk, kişinin özel hayatında olmasını istediği olayların kendi lehine çevrilmesini sağlayan manevi bir yardımcı olarak tanımlayabilirim. 6’lı, 12’li, aşk ve bağlama vefkleri uzmanıyımdır. Vefk yapımında kullandığım kendime has yöntemlerin başında kişinin adı ve annesinin adına göre çıkartmış olduğum ebced değeridir. Yani kesinlikle fotokopi ya da sahte bir işlem olmamalıdır.  Bu hesaba göre gerekli malzemenin üzerine istenilen vefk veya tılsım işlemini “el yazması” olarak hazırlamaktayım.

Sonuca Ulaştıran Büyü Teknikleri

Büyü bir kişinin beynini ve kalbini onun izni olmadan bir başkasına yönlendirme işleminde kullanılan bir nevi sihirli değnektir. Ayrıca kara büyü tabiri ise zarar vermek maksadıyla yapılan çalışmalar içerisinde yer alır. Özellikle Aslan Hoca efendinin yapmış olduğu ve direk sonuca etki eden büyüler için kullandığı özel teknikler bulunmaktadır. Bu tekniklerin başında kullandığı safran ve miski amber mürekkebinin gerçekten işe yarar olmasıdır. Asla yanlış yapılan veya ters tepki yapan çalışmalarının olmamasının nedeni de budur. 27 yıl boyunca kullandığı has teknikleriyle hem büyü yapma hem de bozma konularında oldukça güvenilirdir.

Aslan Hoca’nın Çalışma Prensibi

Uzman danışman Medyum Aslan Hoca 27 yıllık ilim adamı olarak yaptığı manevi hizmetleriyle binlerce kişinin sorununa çare olmuştur. Kimsenin hakkına girmeden sadece kendisine müracaat eden kişilerin dertleriyle dertleşmektedir. Hiçbir kişinin sorununu çözmeden işi bırakmamıştır. Sorun çözülene kadar yanlarında durmasını bilmiştir. Danışmanlık hizmetleri kapsamında Türkiye ve dünyanın çeşitli ülkelerinden binlerce kişiye hizmet vermiştir. Vefk, dualar, aşk büyüsü, papaz büyüsü, bağlama büyüsü, tılsımlar, adet kanı büyüsü gibi yapılması zor olan işlemlerde uzmanlık derecesiyle ve geliştirdiği kendine has teknikleri sayesinde yardımcı olmaya devam etmektedir.

Bir önceki yazımız olan Medyum, Şehirlerarası ve Uluslararası Hizmet Veriyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Medyum Aslan Hoca


Eklenme Tarihi: 5 Ekim 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın