Medyum Merak Edilenleri Cevaplıyor

1 yorum
234

Medyum Aslan Hoca sizlerin merak ettiği tüm soruları cevaplamaktadır. Merak edilenleri cevaplıyorum ve sizlerin sorunlarına uzman medyum danışmanlığı yaparak yardımcı olmaktayım. Geleceği görebilme olarak bilinen ve son zamanlarda sıklıkla tabir edilen bir kelime olan tarihi çok eski geleceği yorumlama sanatına vakıf insanlar vardır. Bu konuda yetişmiş binlerce alanında uzman kişi vardır. Ancak her bu mesleği icra edenin ermiş olup olmadığı da bilinen bir gerçek. Bu konuda her türlü bilgiye ve yeteneğe sahip olan ben, konu ve kendim hakkında kısa bir tanıtım yaparak gerçek kişilere ulaşmanıza yardımcı olmak niyetindeyim.

Aldığım ilimler ve doğuştan gelen bazı özelliklerin bizlere bahşedilmesi ile pek çok dünyevi sorunlara çözüm bulmaktayız. Bu özelliklerimiz sayesinde eşler arası muhabbetin artırılması ve kara büyü gibi büyülerin çözümünde insanlara destek oluyorum. Bu alanda ilim görmüş hocalar arasında ilk sıralarda hizmet vermekteyim. Aşk bağlama büyüsü celpleri, tahta kaşık büyüsü, at nalı ve ceviz büyüsü yaparak ayrılanları birleştirme çalışmalarım son derece etkili ve başarılıdır.

Nefesi kuvvetli hoca efendi ve medyum olarak yaptığımız tüm çalışmamızda bize müracaat edenlerin tek önem vermeleri gereken konu bu konuda inancın tam olmasıdır. İnançla geldiğiniz zaman diğer aşamalarda başarı elde etmek kaçınılmazdır. Bize müracaatta bulunacakların cinsiyeti, yaşı, mesleği, kariyeri önemli olmamakta ve her kesimden insanların sorunlarına çözüm üretiriz. Eski zamanlarda kahin ve büyücü gibi vasıflarla da nitelendirilen biz aslında doğuştan gelen yeteneklerimizi kullanma becerisini elde ettim.

Medyum Merak Edilenleri Cevaplıyor

Medyum Hakkında Merak Edilenlerin Özellikleri

 • Kutsal kitapların tamamına hakim olacak bilgi ve birikime sahip uzmanlarız.
 • Gizli ilimleri ve doğa üstü canlıları görebilme yetisine sahibiz.
 • Geçmişe dair izleri birer yap boz gibi yerlerine yerleştirerek sonuca vardırırız
 • Yıldızname, kahve, tarot, su, rüyaya yatmak, muska, kutsal kitap gibi materyallerden destek alır ve bunların evrendeki şifrelerini çözeriz.
 • Biyoenerjimiz yüksektir.
 • Transa bulunduğumuz her ortamda geçebiliriz.
 • Tılsımlı bir görünüşe sahibiz.
 • Bizden yardım isteyenlere çare oluruz.
 • Alanında başarılı olan medyum hocalarımız sorunların çözümü için bazı nesnelere ihtiyaç duyabilir.
 • Fizik kurallarına aykırı zaman ve boyutları aşabiliriz.

Manevi Sorunlarınızın Çözümleri

İnsanların medyum desteği çok eski zamanlardan bu yana süregelmiştir. Neredeyse insanlık tarihi kadar eski diyebileceğimiz bu mekanizma günümüzde de farklı kültürlerde devam etmektedir. Bu iş içgüdüsel bir yetenek olmakla beraber bazı özel eğitim gerektirir. Özellikle ruhsal manevi problem yaşayanların ilk gideceği merci olan biz, hastayı tedavi edici yöntemlerin ana sebebini bulur ve çözeriz. Bu çözüm aşamasında bize desteğe doğaüstü güçler aracılık eder. Ayrıca ziynet gibi mal ve mülkünü kaybedenlerin sıklıkla bize gelmesi ve sonuç alması bir diğer sorunsal çözümümüzdür.

Dünyalık işlerden olan karı koca, gelin kaynana sorunları, fitne fesatlık çözümleri, kaybolan kaçan çocukların yeri ve getirilmesi, kısmet açma olayları, muhabbet artırıcı olaylar, başarılı bir kariyer elde etmek gibi işlerde yardımcı olmaktayım. Yaratılış gereği bazı insanların rızkı, kısmeti dar olabilmekte, dünyada sağlık, ekonomi gibi nedenlerle çile çekebilmektedir. Bu konularda da rızık genişletme, sağlık gibi desteğim bulunur. Papaz büyüsü, kara büyü gibi bilinen ve çözülmesi en zor olan büyülerin bozulması içinde gerekli her türlü desteği sunarım.

Dünyada her insan belirlenen kader çizgisi içerisinde tıkanmalar yaşamakta ve bu sorunları çözmede medyum ilim merkezlerine başvurur. Sorunları çözmek tek değil aynı zamanda büyü etkisinde olanları da büyüden arındırırım ve kısa zamanda da etkisini görürsünüz.

Üzerinizde Büyü Varsa Bu Sorulara Göz Atınız;

 • Uyku esnasında yaşanılan huzursuzluklar var mı?
 • Gün ışığında karartı görmek
 • Her büyünün etkisi ve yapılış nedenine bağlı olarak hasıl olan ruh hali
 • Negatif enerjinin etrafınızı yoğun olarak sarması
 • Gaipten ses duymak
 • Kabuslar görmek
 • Olağanın dışında agresifleşme
 • Kuranı Kerim okunmasında huzursuzluk hissetme
 • Sebebi bilinmeyen hastalıklar gibi rutin hayatın tersine davranışlar sergilenmekte ise medyum olarak olaya müdahale zamanının geldiğini kişilere bildiririz.
Medyum Aslan Hoca Merak Edilenleri Yanıtlıyor

Çözümü için Yapılması Gerekenler

Büyü çözümlerinde pek çok taktiksel uygulamamız mevcuttur. Bu uygulamalarda büyünün ne için ve ne kadar süre zarfında yapıldığı araştırılır ve ona uygun yöntemle büyü tarafımdan çözülür. Büyü çözme konusunda ehil insanlardan destek almak çok önemlidir. Sorunları ne olursa olsun medyum desteğini almak için bize gelenlere havas ilmi ışığında öncelikle çözüm yaratmaya çalışırım. Kişi üzerinde etkisi olan tesiri bertaraf etmek için konu ile alakalı şifalı dualardan destek alarak yardımcı olabilirim. Ayrıca verilecek dua reçetesine harfiyen uymak gerekir. Böylelikle üzerine yapılan büyülerden kurtulmak mümkün olur. Dünyevi işler için yapılan kötü büyülerden uzaklaşılır bu sayede rahata kavuşursunuz.

Maddi ve manevi sorunlarında tercih ettiğiniz Medyum Aslan Hoca olunca, muska yazma işlemlerini de havas ilmim ışığında yapmaktayım. Özellikle ruhsal ve batınsal hastalıklar, nazar ve kem gözlere karşı etkili olan muskalarım iyi muhafaza edildiği müddetçe faydalı olmaktadır. Ayrıca kötü niyetle yapılan muskaların bozma muskası da yapmakta ehilim. Kötü niyetle yapılan muskaların içeriği genelde evlilik bitirme, araya soğukluk sokma, kısmet kapatma, haset, hastalıklara yol açmak ve başa bela olunacak konuları içermek adına yapılır.

Bu konularda özenle yapılacak çalışma sonucunda bu muskanın etkisini sıfırlamayı başarmaktayım. Kötü muskaların tılsımını çözdükten sonra ilgili kişiye bu muskanın yakılması, suya atılması veya sirkeli suda çözülmesini sağlayacak yol ve yöntem yapılan kötü muskanın çözümünde uygulanacak en önemli kıstastır. Bu kıstaslara uyulduğu takdirde kötü büyünün etkisinden hızlıca sıyrılmak mümkün olacaktır.

Medyum Hizmeti Alırken Merak Edilenler

İnsanlık tarihi kadar eski olan ve hem semavi hem de batıl dinlerde yer alan geleceği görme ve yorumlama yetisi konusunu en iyi icra eden ben sizlerin tüm sorunlarında çözüm desteğiniz olmak istiyorum. İnternet adresi üzerinden de benimle iletişim sağlamanız mümkün. Her gün yeni bir medyum hizmeti işleri ile uğraştığını belirtilen tecrübesiz binlerce kişiye inanmak yerine benim gibi alanında tecrübeli, ilim ve doğaüstü yeteneklerden destek almanızı öneririm.

Benden destek alan kişilerin sorunları tamamen çözümlenmektedir. Her hangi bir olumsuzluğu yaşanmadığı ve güvenilir bir medyum adresi olan ben sizlere çözüm için beklemekteyim. Benden destek bekleyenlere daha çok gönüllülük esası ile medyum hizmeti vermekteyim. Çünkü bu hizmetin maddi karşılığı yoktur. Çözülecek olan dünyevi sorunlarda bizi tercih etmeniz gerektiğinde kısa seans sonrası sorunlarınız halledilir.

Maddi ve manevi sorunlarınız da yurt içi ve yurt dışı hizmetlerimiz mevcuttur. Bilgi ve birikimimi ilim ışığında alarak binlerce sıkıntılı vücutlara şifa olmayı başarmış olan Medyum Aslan Hoca büyücülük, muska yazmak, bozmak, ruh ve bedensel nice tıbben sonuç alınmamış hastalıkların tedavisinde sizlere destek olmaktayım. Doğuştan verilmiş ilim bilgisi özelliğimi ilim ışığı ile harmanlayarak küçük mucizelere hastalarımdan gelen pek çok güzel yorumla imza atmayı başarmışımdır. Engin deneyimimi sizler için devam ettirmeyi düşünerek her türlü sıkıntınızda kapımı çalmanızı bekliyorum. İyilik ve doğruluğa ulaştıracak kapalı kapılar ardında kalacak dünyevi sorunlarınızın anahtarı bendedir. Türkiye ve dünyada uluslararası medyum merak edilenleri cevaplıyor sorusuna yanıt vermeye çalıştım.

Bir önceki yazımız olan Gizli İlimler Uzmanı Medyum Hocalar Kimlerdir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Medyum Aslan Hoca


Eklenme Tarihi: 20 Ekim 2019

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Merak Edilenleri Cevaplıyor (1 Yorum)