Medyum Muska Bozabilir mi

1 yorum
1.691

Medyum tarafından hazırlanan muskalar, her zaman iyi niyet taşımayabilir. Medyumluk çalışmalarım sırasında defalarca çeşitli amaçlar ile yapılan muska bozdurma talebi ile gelen kimseler ile karşılaştım. Bu çalışmalarımın verdiği deneyimlerden hareket ile bu tür uygulamaların bozulabilmesi için profesyonel bir yeteneğe ihtiyaç duyulduğunu söylemem gerekir. Bu sebeple herhangi bir muskanın etkisinde olan kimselerin, mutlaka güvenilir bir kimseye başvurmalarını gerekmektedir. Çünkü muska konuları hafife alınmayacak şekilde üzerinde durulması gereken bir havas terkibidir.

Muska Nasıl Bozulur?

Öncelikle muska nedir diyecek olursanız kısaca bir havas terkibidir. Bir muskanın bozulabilmesi için o muskanın hangi niyet ile yapıldığının ve ne tür bir muska olduğunun bilinmesinin önemi büyüktür. Kötü niyetle yapılan muskalar insanların evliliğini bitirmek, sevdiği insandan ayırmak, başına çeşitli musibetleri sarmak, hasta etmek ve en kötüsü de ölümüne neden olmak gibi korkunç amaçlara hizmet edebilirler. Böyle bir durumu hisseden kimsenin, acilen gizli ilimlere hakim bir medyum aracılığı ile bu muskayı bozdurmasını tavsiye ederim. Zira böyle uygulamalar ancak ehil bir kimsenin bilgileri ve yeteneği ile bozulacaktır. Bunlar büyünün etkisini giderecek dualar, amacına uygun ve bilinçli olarak yazılacak tılsımlar ve sonrasında da muskanın ateşe atılıp yakılması veya deniz suyu, safranlı veya sirkeli su gibi büyünün üzerindeki negatif enerjiyi yok edecek olan maddeler ile hazırlanan sular ile muskanın bozulmasıdır.

Medyum Muska Bozabilir mi
Medyum Muska Bozabilir mi

Bir Kimseye Muska Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Gizli ilimler ve ezoterik öğretiler ile meşgul olduğum uzun yıllar boyunca büyü tesirinde olan pek çok kişi ile karşılaştım. Bu kişilerin hepsinin de yapılan büyünün türüne göre farklı farklı ruh halleri vardır. Kimi yüreğinin tam üzerinde dehşetli bir sıkıntı olduğunu ifade ederken kimi aşırı derece saldırgan olduğundan, en ufak bir sese veya sevdiği insanların dahi konuşmalarına tahammül edemediğinden bahsederler. Bu kimseler sevdikleri insandan bir anda soğuduklarını, kendilerini hasta ve halsiz hissettiklerini veya bazen dayanılmaz ağrılar çektiklerini de söyleyebilirler. Bu kişiler doktora gittikleri halde hiçbir rahatsızlıklarının olmadığı yanıtı almış, fakat yine de bu rahatsızlıklar devam etmiştir. Bu tür sorunları yaşayan kimselerin bir büyünün etkisi altında olduğunu söyleyebilirim.

Medyum ve Muska
Medyum ve Muska

Bir Muska Bulunamazsa Yine de Bozulabilir Mi?

Uzman medyum olarak muskayı bozabilmek için mutlaka o muskanın bulunmasına ihtiyaç yoktur. Muska bulunursa bozulması daha kolay olacaktır. Fakat bir kimse büyü etkilerini gösteriyorsa ve yapılan muskayı henüz bulamamış ise, bu durumda medyum tarafından kendi içsel yeteneklerine başvurarak muskanın bozulmasını sağlanmaktadır. Bu konuda yaptığım çalışmalar sayesinde çok sayıda kişinin büyüden kurtulduğuna tanıklık ettim.

Medyum Aslan Hoca binlerce kişiye özel havas terkipleri yaparak sorunları ortadan ciddi anlamda kaldırmış gerçek hoca efendidir. Kapı kapı muska bozabilir mi diye medyum hoca aramanıza gerek yok. Havas terkipleri içerisinde en sık yaptırılan çalışma kuşkusuz muska işlemleridir. Bu işlemler son derece kuvvetli ve yüksek etkili çalışmalar olarak bilinmektedir. Usulüne göre hazırlanan her türlü büyü çalışmalarından netice alındığı gibi muska hazırlayarak da üstün başarılar elde ettim.

Bir önceki yazımız olan Medyum Nasıl Çalışır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Medyum Aslan Hoca


Eklenme Tarihi: 16 Nisan 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Medyum Muska Bozabilir mi (1 Yorum)