Medyum Yetenekleri Nasıl Belli Olur ?

yorumsuz
3.149

Medyum Yetenekleri hakkında bilinmesi gerekenleri uzman Aslan Hoca efendi olarak anlatmak istedim. Sorunların manevi çözümlerine karşı uyguladığım tekniklerle 27 yıl boyunca kazandığım tecrübelerim sayesinde yetenekli ve bir o kadar da güvenilir medyum hocayım. Medyum yetenekleri nasıl belli olur derseniz bu tamamen hoca efendinin kendine has olarak geliştirmiş olduğu tecrübeleri ve sorunlara karşı verdiği tepkisidir. Eğer iyi bir hocaysa yaptığı işlerden olumlu sonuç alıyorsa bunu onu yetenekli bir hoca olduğunun kanıtıdır. 27 yıl boyunca yaptığım çalışmalar sizlerin her zaman güvenini kazanmış bir insan olarak sizlere yardımcı olmaya devam edeceğim kardeşlerim.

İlimle Gelen Medyum Yetenekleri Nelerdir ?

Aslan Hoca efendinizde olduğu üzere bir medyum da bulunması gereken en büyük yetenek geçmiş ve geleceği görmek, eksiksiz ve kusursuz bir şekilde tanımlamaktır. Bu ancak medyumluğu bilimsel olarak kanıtlanan bir ilim görmekten geçmektedir. Aksi takdirde birtakım batıl inanışların ve zorlama yaptırımların etkisinde bakılan fallar, görülen gelecekler birtakım yansımaların dağınık bulutlarından ibaret olacaktır. Aynı zamanda bir medyum her zaman için metafizik ögeler ile birlikte hareket etmeli ve başka alemlerin sırlarla dolu kapılarında, atmosferlerinde kendisine ve kimselere zarar vermeden gezinmeyi bilmelidir. Aksi takdirde sonsuz ilim ormanlarında kaybolmak gibi zararlı ihtimaller doğabilmekte ve tekinsiz sonuçların ilk izlenimlerini ortaya çıkarabilmektedir.

Medyum Yetenekleri Nasıl Belli Olur

Dünya dışı varlıklar ile medyum kontrolü altında görüşme, iletişim kurma ve haberleşme imkanlarını sonuna kadar kullanmalıdır. Ancak bu şekilde cereyan eden medyum maharetleri başarılı ve istikrarlı sonuçların kapısını aralamaktadır. Hoca efendilerde aynı zamanda 6. his ögesi de fazlaca gelişmelidir.

Sadece fiziki duygu ve düşüncelerin sınırında kalmamalı; tıpkı tüm hayatım boyunca benim çabaladığım gibi fizik ötesi hareketlerin, dışavurumların, duygu ve düşünce akımlarının etkilerini de bilmelidir. Ancak Hak olan ile Batıl olanın tamamen ve kesin çizgilerle ayrılması sonucu bu ilim fazileti layıkıyla yerine getirilmektedir.

Medyum Yetenekler Nasıl Kullanmalı?

Yıllarına bu ilme vermiş biri olarak dile getirdiğim üzere medyum yetenekleri ancak iyi, olumlu, verimli ve sağlıklı temeller üzerinde işlenmelidir. Aksi takdirde yıkıcılık, uğursuzluk, kötü enerjiler üzerine devam ettirilen medyum yetenekleri hem hocanın kendisine, hem de ilim alanlarına indirilen ağır darbeler arasında yer almaktadır. Bana mail ya da telefon aracılığıyla ulaşan kişilere sorduğum ilk sual, yönelttiğim ilk soru her zaman için hangi niyette olduklarını öğrenmek içindir. Unutulmamalıdır ki bir medyum yeteneklerini her zaman için iyi, doğru ve haktan olana doğru kullanmalıdır. Aksi takdirde kendisi de yeteneklerini kullanan kişiler de hem günaha, hem de yanlışa kucak açmış olurlar. Bir hoca efendinin geliştirdiği yetenekleri ve maharetleri kadar duyduğu sorumluluk duygusu ile de fark yaratmalıdır. Aksi takdirde doğuracağı olumsuz sonuçlar ile birlikte birçok kişinin ahının alınmasına, birçok kişinin mutsuzluktan kıvranmasına sebep olacaktır. Bunun ise vebali büyüktür. Gelecek ve mazi hakkında verdiğim bilgiler de her zaman için gerçeği ve doğru olanı söyledim.

Bir medyum da yeteneklerini her zaman için sorumluluk duygusu kapsamında gerçek ve doğru olana çevirmelidir. Piyasada bulunan ve insanları kandırmaktan başka bir işe yaramayan sözde kişilerin aksine verdiğim her bilgi ve gösterdiğim her sorumluluk ile birlikte bana başvuran kişilerin mutluluğuna ve gerçekliğine tanıklık ettim. Bu sayede medyum yetenekleri her zaman için gerçeğin ışığında, iyiliğe, güzelliğe ve doğruluğa yönelmelidir.

Bir önceki yazımız olan Medyum Ararken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Medyum Aslan Hoca


Eklenme Tarihi: 9 Mart 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın