Resmi Ruhsatlı Medyum ve Hocalar Nerede Bulunur?

1 yorum
3.675

Resmi ruhsatlı medyum, manevi danışmanlık hizmetleri içerisinde sunduğu bütün gizli ilimler ve büyü işlemlerinde başarılı olduğunu kanıtlayarak bunu belgeye döken ilim uzmanlarına denir. Umutlarınızın suya düşmesini, hayallerinizin yarıda kalmasını istemiyorsunuz büyü veya manevi danışmanlık hizmeti alacağınız hocaların resmi ruhsatlı medyum olduğuna özellikle dikkat etmenizde fayda var. 27 yıldır tecrübelerim ve gizli ilimler üzerine yapmış olduğum çalışmalar vasıtasıyla binlerce kişinin sorunlarını resmi belgeli ve ruhsatlı bir hoca olarak çözdüğümü beyan ederim.

Resmi ruhsatlı medyum ve hocaların başarmış olduğu çalışmalarla adını sıkça söz ettirmesi gayet normaldir. Çünkü devlete vergi ödeyen ve bu işi sağlam bir şekilde icraat eden hoca efendiler bulunmaktadır. Bilgili ve maneviyat alanında uzman olan Medyum Aslan Hoca ruhsatlı ve belgeli gerçek ilim sahibidir. 27 yılın vermiş olduğu güven ve yaptıracağınız her manevi çalışmanın gizlilik prensipleri içerisinde yer alacağından adınız gibi emin olabilirsiniz. Türkiye de işinin ehli havas ilmi üzerine çalışmalar yaparak binlerce kişinin sorunlarını halleden ruhsatlı hoca sizlerin de sıkıntılarını çözerek feraha çıkartacaktır.

resmi ruhsatlı medyum
Resmi Ruhsatlı Medyum ve Hocalar Nerede Bulunur

İnsanların sahip oldukları ve çözüm yöntemi bulamadıkları bir takım gönül işleri, duygusal ve manevi sıkıntılar gibi problemleri karşısında, onlara psişik unsurlarla alternatif çözüm yöntemi sunan ruh bilimcilere medyum denilmektedir. Havas ilmi de denilen medyumluk hizmeti; büyü, sihir, cin musallatı, uğursuzluk gibi problemlerin çözümleri için ortaya çıkmış bir hizmettir. Manevi problemlerin çözümü için Havas ilminde vefk denilen yardımcı dualar uygulanır. Uzmanlık gerektiren bu hizmeti, kesinlikle bu işin ehli olan kişiler tarafından verilmelidir. Resmi ruhsatlı medyum olan Aslan Hoca, insanlara yaşadıkları manevi problemler karşısında bir takım psişik hizmetler vermektedir. Bazı manevi sıkıntılar çözmek için ne kadar yönteme başvurulsa da hallolmaz. Mesela büyü, uğursuzluk, cin musallatı, muska gibi zararlı unsurların tek çözüm yolu medyum hizmetinde yatar.  Resmi ruhsatlı medyum olan Aslan Hoca olarak, halledemeyeceğim hiçbir büyü, muska ya da sihir gibi manevi problem yoktur.

Medyumlukta Resmi Ruhsatlı Hocalar

Ülkemizde bu meslek hukuksal açıdan da artık faaliyet göstermektedir. Yapmış olduğum işten elde ettiğim kazancın vergisini ödemek için vergi ruhsatı aldım. Yani yapmış olduğum bu iş de kullanmış olduğum ruhsat, devlete vergi ödemek amacı ile aldığım vergi ruhsatıdır. Sahip olduğum vergi ruhsatı sayesinde resmi ruhsatlı medyum olarak işimi icra etmekteyim. Medyumlar ve hoca efendilere verilen bu resmi ruhsat, kolay temin edilen bir ruhsat olmayıp, yalnızca bu işin ehli olan kişilere verilmektedir. Alanında uzman ve deneyimli kişilere verilen resmi ruhsat sayesinde, sahte şahıslar ile gerçek hocalar arasındaki fark ortaya çıkar. Sahte kişilere asla resmi ruhsat verilmez. Sahte hocalar, kişileri yanlış yönlendirebildikleri gibi onlara karşı dürüst olmayan tavırlar sergilerler.  Medyumluk işini yapan kişinin güvenilir ve dürüst olması çok önemlidir. Çünkü medyumlar, bir takım güçleri sayesinde karşısındaki kişinin yaşadıklarını, düşündüklerini ve hatta duyduklarını hisseden kişilerdir. Yani karşıdaki kişinin özel hayatına dair çok fazla bilgiye sahip olurlar. Dolayısıyla medyum hizmeti dürüst olmayan kişiler tarafından verildiği takdirde, hiçbir işe yaramayacağı gibi, bir takım istenmeyen sonuçlara da sebep olabilir. Resmi ruhsatlı medyum unvanı, yalnızca kişilere verildiği için medyum arayışında olan kişiler, aradıkları hocalarda bu ruhsatın var olup olmadığına dikkat etmelidirler.

ruhsatlı hocalar
Ruhsatlı Hocalar

Hocaların cin musallatı, büyü yapma, sihir, muska gibi psişik işlerle ilgilenen kişiler olduğunu anlatmıştım. Bunun yanı sıra ilim sahibi hoca efendiler aynı zamanda kişiye yapılan büyünün ya da sihrin bozulmasında da yardımcı olurlar. Resmi ruhsatlı medyum unvanına sahip olan hocalar ise kendi yaptıkları büyüyü eğer kişi isterse bozma garantisi verirler. Sahte veya işi bilmeyen kişilerin yaptıkları büyüde bozma garantisi vermezler. Fakat bu dikkat edilmesi gerekilen bir noktadır. Yaptırmış olduğunuz büyünün bozulmasını istemek en doğal hakkınız. Ama gitmiş olduğunuz şahıs size bunun garantisini vermiyorsa kesinlikle o hocaya büyü yaptırmamalısınız. Zaten daha öncede değindiğim gibi resmi ruhsatı olan veya işi bilmeyen kişiler, size yaptıkları büyüleri geri bozma garantisi verirler. Ben de resmi ruhsatlı medyum Aslan Hoca olarak, yapmış olduğum bütün büyülerde, eğer kişi isterse bozma garantisi vermekteyim.

Ruhsatlı Hocalar İçerisinde Hizmetlerim

Resmi ruhsatlı medyum olarak, vermekte olduğum büyü ve vefk hizmetinde, insanların içinden çıkılması son derece zor olan her türlü manevi problemlerine çözüm yolları sunuyorum. Uzun yıllara dayanan tecrübem sayesinde insanların manevi sorunlarına karşı medyumluk hizmeti ile çözüm yöntemleri sunarak, onlara manevi anlamda destek oluyorum.  Her geçen gün gizli ilimler alanında kendimi geliştirerek çalışmalar yapan Aslan hoca olarak bu alanda hatırı sayılır bir konumda olduğumu da belirtmek isterim. Yapmakta olduğum manevi ilimler hizmeti içerisinde yaşanılan problemin çözümünde yardımcı olması amacı ile vefk dualarından yararlanıyorum. Tamamen el yazması olan vefk dualarını, her kişi ve probleme özel olarak hazırlamaktayım. Aslan hoca olarak yapmış olduğum her büyüyü eğer kişi isterse tekrar bozma garantisi veriyorum. Her türlü aşk büyüsü, bağlama büyüsü, gideni geri getirme büyüsü ve benzeri pek çok büyüyü yapma yetkisine sahibim. Bunun yanı sıra üzerine başka biri tarafından büyü yapılmış kişilerin de büyülerine bozmaktayım.

Resmi ruhsatlı medyum ve tecrübelerim kapsamında insanlara vermiş olduğum manevi danışmanlık hizmetleri arasında en sık talep edilenler aşk ve bağlama vefkleridir. Hemen her problem için danışmanlık versem de aşk ve bağlama büyüleri konusundaki tecrübem sayesinde, yaptığım her büyü bünyesinde oldukça etkili psişik güçleri barındırır. Aşk ve bağlama büyüleri; ayrılık acısı çeken ve sevgilisi ya da eşi ile tekrardan birleşmek isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Resmi hoca olarak, bugüne kadar yapmış olduğum aşk ve bağlama büyüleri sayesinde, pek çok insan sevdiği insan ile tekrardan bir araya gelerek, birbirlerine kavuşmuşlardır. Bunun yanı sıra benden en çok talep edilen bir diğer hizmet ise büyü bozma yöntemidir. Kişi kendisinde ya da yakınında büyü olmasından şüphelendiği için yardım almak amacı ile benimle irtibata geçer. Büyü bozmaya geçmeden önce kişinin üzerinde negatif etkiler olup olmadığından emin olmak için bir takım çalışmalara koyulurum. Olumsuz enerjiler yapılan insanlar manevi anlamda oldukça sıkıntı çeken insanlardır.  Onların üzerindeki negatif ruhi bunalımların bozulmadığı müddetçe kişi işlemin tesiri ile çok vahim psikolojik bunalımlara maruz kalabilir. Büyünün tesiri ne kadar kuvvetli ise kişinin psikolojik olarak yıpranması da çok hızlı bir şekilde gerçekleşir. Bunun önüne geçmek için bir an önce işin ehli kişiler tarafından işlemin bozulması gerekir. Büyü bozma konusunda uzun yıllara dayanan tecrübem sayesinde, her türdeki ve zor olan etki işlemlerini bozacak bilgi ve birikim bende mevcuttur. İslami usullere uygun bir şekilde yapmış olduğu büyü bozma teknikleri ile kişi en kısa sürede girmiş olduğu olumsuz tesirinden kurtulacaktır.

Aslan Hoca gizli ilimler üzerine size sunmuş olduğu vefk ve tılsım işlerimden başarıyı sağlayan tek manevi danışmandır. Tılsımlar, nazar değmesi, büyü bozma, aşk ve bağlama büyüsü, papaz büyüsü çalışmalarından olağanüstü etkiler almak istiyorsanız resmi ruhsatlı medyum hocalar içerisinde sorunlarınızı danışabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Online Medyum İşlemlerine Kolaylıkla Ulaşın başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Medyum Aslan Hoca


Eklenme Tarihi: 9 Kasım 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Resmi Ruhsatlı Medyum ve Hocalar Nerede Bulunur? (1 Yorum)