Şirinlik Vefki Nasıl Yapılır Kimler Yapar?

yorumsuz
5.318

Şirinlik vefki, çevrenize hoş, alımlı, tatlı ve şirin birisi olarak görünmek için yapılan kişiye özel olarak uygulanan gizli ilimler içerisinde bulunan bir tılsım çalışmasıdır. İş ve özel hayatınızdaki bütün kişilere karşı farklı bir görünüm mü elde etmek istiyorsunuz? O halde şirinlik vefki sizin ihtiyacınızı giderecektir. Aslan Hoca yıllarını verdiği havas ilmi çalışmalarıyla sizlere en doğru ve güvenilir işlemleri yapacaktır. İş hayatınızda, özel yaşantınızda veya okul hayatınızda şirin ve tatlı görünmek isteyen bay veya bayanlar medyum hoca efendi sizlere en etkili çalışmaları yapacaktır.

Şirinlik Vefki Nedir?

Medyum hocalar içerisinde en sık başvurulan konular arasında vefk yazımları gelmektedir. Her konuda gizli yardımcımız olan bu tılsımlarla başarıyı elde edebileceksiniz. Çünkü havas ilmi ile yapılan şirinlik vefki çevrenizdeki herkese karşı güzel görünmenizi, tatlı ve bir o kadar da şirin görünmenizi sağlayacaktır. Medyum Aslan Hoca 27 yıldır sürdürmüş olduğu manevi danışmanlık sorunları içerisinde sizlere en doğru teknikleri kullanarak yardımcı olacaktır. Güven ve gizlilik prensibi içerisinde çalışmanızın olumlu sonuca erişmesini sağlayacaktır.

şirinlik vefki
Şirinlik Vefki

Şirinlik vefki, insanların çevrelerindeki diğer insanlar tarafından daha çok sevilmek, daha şirin ve hoş görünmek amacı ile yaptırdıkları özel bir uygulamadır. Oldukça sık tercih edilen bu vefk, medyumların çok kolay ve hızlı bir şekilde uyguladıkları yöntemdir. Bu uygulamayı yaptıran kişi, tılsımlı sözcükleri boynunda taşıdığı takdirde, hem iş hayatında hem de özel hayatındaki herkese olumlu bir enerji yayacaktır. Hemen hemen herkesin beğenisi o kişinin üzerinde yoğunlaşacaktır. Kişi üzerinde taşıdığı vefk duası ile hangi ortama girerse girsin bütün gözler onun üzerine çevrilecektir. Çevresinde yer alan bütün insanlar, o kişiye karşı son derece iyi duygular beslemeye başlayacaktır. Bu çalışma sayesinde kişi zamanla yakın çevresinde ve iş hayatında sevilen biri olmaya başlarken bir yandan da popülerlik elde eder. Kişiye özel yapılan işlemlerinin çok sık tercih edilme sebeplerinden biri de kişinin sevdiği kişi tarafından beğenilmesi ve arzu edilmesidir. Erkek ya da kadın fark etmeksizin sevdiği insanın dikkatini çekmek ve ona hoş görünmek için bu tılsımı yaptırırlar.

Oldukça etkili ve tesirli bir uygulama olan şirinlik vefki uzman Medyum Aslan Hoca olarak sık sık uygulamaktayım. Bu uygulamayı talep eden müşterilerime kendi el yazmam ile duasını bir kâğıda yazdıktan sonra, kişinin üzerinde taşımasını kolaylaştıracak bir şekilde hazır hale getiririm. Oldukça tesirli bir güce sahip bu dualar, genel itibari ile hep olumlu sonuçlar vermiştir. Kişi bu işlemleri üzerinde taşımaya başladığı anadan itibaren, sokakta, okulda, ailesinde, sosyal ve iş çevresinde dikkat çekmeye başlar ve karşılaştığı her insanın üzerinde olumlu izlenimler bırakır. Evlenmekte sıkıntı yaşayan kişiler tarafından da kullanılır aynı zamanda kısmet açıcı özelliği de vardır. Evlenmekte çok zorluk çeken kadınlar ya da bir türlü kısmeti çıkmayan kadınlar için oldukça tesirli bir yöntemdir. Çalışma sayesinde hem kısmetleri açılır hem de halk arasında göze batan, dikkat çeken ve iyi duygular beslenilen kişi konumunda olurlar.

Kimler Yapar?

Herkes tarafından yapılması mümkün olmayan şirinlik vefki bu alanda uzman ve deneyimli medyumlar tarafından yapılmalıdır. Öncelikle çalışmayı yapacak olan kişinin gizli ilimlere çok iyi bir şekilde vakıf olması gerekir. Kelime manası “tesirli dua” demek olan vefk ilmi, belirli bir amaca psişik yollar ile ulaşmak için uygulanan yöntemdir. Dualar sayesinde kişinin yaşamış olduğu manevi problem en kısa sürede ortadan kalkar. Bir kağıt üzerine çizilen dörtgen şeklin içerisine Arapça harf ve sayıların yazılması ile yapılan bu yöntem, kişiye özel olarak yapılmaktadır. Yani hiçbir tılsımlı duası önceden hazırlanıp isteyen kişiye uygulanmaz. Böyle bir durum havas ilmine çok çok terstir. Bu yüzden de tılsımları ve duaları kesinlikle işin ehli medyumlar hocalara yaptırılmalıdır. Medyum hizmetinde uzun yıllardır verdiğim tecrübe sayesinde bu işin ehli olarak vermiş olduğum medyumluk hizmetinde havas ilmine son derece hakim biriyim. Yapmakta olduğum gizli ilimlerle dürüstlüğün ve güvenilirliğin çok önemli olduğunun bilincindeyim. Güvenini kazanmak için işimi en iyi şekilde icra ediyorum. Bunun yanı sıra resmi ruhsatlı medyum unvanım sayesinde yapmış olduğum işin güvenilirliğini ve kalitesini de ortaya koyuyorum. Bazı durumlarda şirinlik vefki, aşk bağlama büyüleri ve daha pek çok konu için tılsım uygulamaları hizmeti veriyorum. Uzun yıllardır Medyum Aslan Hoca olarak manevi danışmanlık hizmeti vermekteyim, geniş bilgi birikimim sayesinde tılsımlar ve duaları en iyi şekilde yerine getirmekteyim.

şirinlik vefki kimler yapar
Şirinlik Vefki Kimler Yapar

Yapılan her şeyin bir kuralı ve yöntemi olduğu gibi, uygulamakta oluğum gizli ilimler dualarının da bir takım yapılış kuralları vardır. Havas ilmi uygulamalarına dair her türlü kural ve yönteme hakim biri olarak, uygulamış olduğum her işlemin tesiri oldukça kuvvetlidir. Bunun yanı sıra gerekli bir takım ilimlere de son derece hakim bir medyum olduğum için uyguladığım her işlemde farklı bir yöntem kullanmaktayım. Kişiye özel olarak yapmış olduğum gizli ilimlerin hiçbiri bir başkası için kullanılamaz. Her vefk kişiye özeldir ve yalnızca o kişinin amacına hizmet etmek için uygulanır. Miski amber bulunan kalemler içerisine safran çekilerek etkili bir şekilde yazıldığı takdir de daha da tesirli ve güçlü bir çalışma elde edilmiş olur. Türkiye de safranlı dualar ve tılsımlar yaparak başarıyı elde eden uzman Medyum Aslan Hoca sizlerin yanındadır.

Tesiri kuvvetli ve geniş çaplı bir yöntem oldukları için bu ilmin yapılış kurallarını bilmek tek başına yeterli değildir. Dualarının yapılış kurallarını bilmenin yanı sıra burçlar, burçların özellikleri, burçların birbirleri ile anlaşma ve uyuşma düzeyleri, burçların uğurlu gün ve geceleri, yıldız saatleri, gezegenlerin hizmetlilerinin isimleri gibi unsurlarında muhakkak bilinmesi gerekir. Bütün bu ilimlere hakim olan kişiler şirinlik vefki duasını uygun bir şekilde yerine getirirler. Medyum Aslan Hoca olarak az önce saydığım bütün ilimlere hakimim ve yıllardır binlerce sayıda vefk uygulamaları yaptım. Çok sık uyguladığım işlemler arasında ilk sırada yer alan bu tılsım çalışması da çok kısa sürede hazırlayıp, kişiye üzerinde taşıyabileceği şekilde sunuyorum.  Böylece kişi üzerinde taşıyarak gittiği her yerde ilgi odağı haline geliyor. Bütün dikkatler onun üzerine yöneliyor, herkes üzerinde olumlu izlenimler bırakıyor. Evlenmek isteyen kişilere yapıldığında, kısmetleri açılıyor. Bu işin yüksek bilgi birikimi ve tecrübe gerektirdiğinin bilincinde olarak işimi en iyi şekilde icra ediyorum. Yıllardır medyumculuk sektöründe hizmet vermiş biri olarak, her sıkıntı ve problemin muhakkak bir çözüm yöntemi olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Hiçbir problem yoktur ki çözümü olmasın. Doğru çözüm ve yöntemler sayesinde halledilmeyecek problem yoktur. İnsanlar bazen başlarına gelen sıkıntılar karşısında ne yapacaklarını bilmez halde acı çekerler. Hangi yönteme başvururlarsa vursunlar bir türlü sorunları için çözüm yolu bulamazlar. Çünkü bazı problemlerin çözüm yöntemi psişik olabilmektedir.

Yaşadığınız çevrenizde insanların size karşı bakışlarını değiştirmek istiyorsanız Aslan Hoca efendiye kulak verin. 27 yıllık tecrübesi ile bu zamana kadar çevresindeki insanların bakışlarından rahatsız olan kişilere uygulamış olduğu şirinlik vefki işlemini siz de gönül rahatlığı içerisinde yaptırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kurt Derisi Büyüsü Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Medyum Aslan Hoca


Eklenme Tarihi: 13 Kasım 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın