Soğutma Büyüsü İşleminin Yapılışı ve Etkileri

2 yorum
8.489

Uzun yıllara dayanan medyumluk tecrübem sayesinde Medyum Aslan Hoca olarak, son derece etkili büyü uygulamaları yapıyorum. Kişilerin isteklerine göre yapmış olduğum efsunlar, çok kısa sürede etkisini göstermeye başlayan son derece tesirlidir. Bu tesirli işlemlerde biri de soğutma büyüsüdür. Bu işlem genellikle ilişki yaşayan çiftlerin, üçüncü bir kişi tarafından ilişkilerinin bozulmasını engellemek amacı ile başvurulan bir sihir tekniğidir. Sevgilisi, eşi ya da partneri ile sevgi dolu bir ilişki içerisinde olan kişiler, bir gün hiç beklemedikleri bir anda eski sevgililerinin ya da kötü niyetli bir başka kişinin bir takım olumsuz davranışları ile karşılaşabilirler. Bu tarz kötü niyetli insanlar çiftleri ayırmak amacı ile daima araya girer ve çiftlerin ilişkilerinde olumsuz durumların yaşanmasına sebep olabilir. Kişi ya da kişiler güzel giden ilişkisini kötü niyetli kişilerin etkisinden kurtarmak amacı ile soğutma büyüsü yaptırırlar.

Soğutma Büyüsü
Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü ve Yapılışı

Havas ilminde geniş bilgi birikimim sayesinde oldukça tesirli soğutma efsunları yapan Aslan Hoca, havas ilminin her türlüsünün dikkat gerektiren bir uygulama olduğunun farkındayım. Bu yüzden de hangi işlem olursa olsun bugüne kadar yaptığım her uygulamada çok dikkatli olmaya çalıştım. Çünkü efsunlu sözlerin olduğu uygulamalar doğru bir şekilde yapılmadığı takdirde bir takım ciddi problemlere yol açabilen bir etkiye sahiptir. Aslan Hoca olarak, ilişkinize zarar verme ihtimali olduğunu düşündüğünüz üçüncü şahısları uzaklaştırmak amacı ile yaptığım soğutma sihri sayesinde, kötü niyetli üçüncü şahıs ya da şahısların ilişkinize zarar vermemesi için onları sizden uzaklaştırırım. Uygulamış olduğum bu efsun oldukça etkilidir. Kötü niyetli üçüncü şahısların ilişkinize zarar vermemesi için yaptığım bu işlem, ayırma sihri ile aynı amaca hizmet etmektedir. Bu efsun sayesinde ilişkinizde araya giren ya da girmeye teşebbüs eden kişileri kendinizden ve partnerinizden kısa süre içerisinde uzaklaşmasını sağlayabilirsiniz. Çünkü Medyum Aslan hoca olarak bu işlemle birlikte ilişkinizde araya giren kişilerin hem sizden hem de partnerinizden soğumasını sağlıyorum. Oldukça sık tercih edilen efsunlar arasında yer alan soğutma büyüsü sayesinde kişiler birbirleri ile zıt düşerek, birbirlerine karşı olumsuz duygular beslerler. Birbirlerinden uzaklaşmaya başlayan bu kişiler, sihrin etkisi ile zamanla artık bir araya gelmez olurlar. Bu işlem kesinlikle dikkatli bir şekilde uygulamaya konulmalıdır. Yanlış ya da eksik yapıldığı takdirde ulaşılmak istenilen amacın tam tersi bir sonuca sebep olabilir.

Soğutma Büyüsü Yapılma Sebepleri

Soğutma büyüsünün pek çok yapılma sebebi vardır. Bunlardan en çok tercih edileni; güzel giden bir ilişki yaşayan kişilerin arasına giren üçüncü kişiyi uzaklaştırmaktır. Bu amaçla yapılan sihirde kötü niyetli üçüncü kişiler, ilişkilerini bozmak istedikleri çiftlerden soğuyarak onlarla uğraşmaktan vazgeçerler. Bu sihrin kullanılmasındaki bir başka amaç ise kişi sevmediği ve pek hazzetmediği insanların yanına yaklaşmaması için onu kendinden uzaklaştırmak ister. Bu amaçla soğutma tılsımına başvurduğu takdirde sevmediği ve hoşlanmadığı o kişi tılsımın etkisiyle ondan soğur ve giderek uzaklaşır. Ya da bazı kişiler de aile mutluluklarının devamı için yabancı ve tehlikeli olduklarını düşündükleri insanlarda korunmak amacı ile bu efsunlama yöntemine başvururlar.

Soğutma Büyüsü İşlemi
Soğutma Büyüsü İşlemi

Medyum Aslan Hoca olarak soğutma büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin yanı sıra bu uygulamayı bozdurmak amacıyla da başvuran çok sayıda kişi vardır. Çiftler arasına girmeye çalışan üçüncü kişiyi uzaklaştırmak amacı ile yapılan bu işlem, iki kişinin birbirinden nefret edercesine soğumalarını sağlamak amacıyla da yapılmaktadır. Bu sihrin etkileri genel itibari ile kişi ya da kişiler üzerinde bariz somut belirtiler gösterir. İster yakın arkadaşlıkları bitirmek isterse de iki sevgiliyi birbirinden uzaklaştırmak için yapılsın yani hangi amaçla yapılırsa yapılsın, uygulanan soğutma efsununun etkileri gözle görülebilir şekilde ortaya çıkar. Eğer üzerinde soğutma sihri olan çiftler ya da arkadaşlıklar varsa bu kişiler aniden birbirlerinden uzaklaşmaya başlarlar. İlişkileri çok iyi bir şekilde giden bu insanların birden ters düşüp ayrılmaları, akla hemen üzerlerinde tılsımlı sözler olduğu şüphesini getirir. Ve bu kişilerin tavırları biraz daha incelendiğinde gerçekten de tılsımlı bir takım güçlerin etkisinde oldukları ortaya çıkar. Medyum Aslan Hoca olarak şunu belirtmek isterim ki bu efsunun yapıldığı yerde ilişkiler aniden çıkmaza düşmeye başlar. Sevgililere yapılırsa ayrılık getirir. Aile üyelerinden birine yapılırsa huzursuzluk getirir. Yakın ilişkiler içerisinde bulunan insanlar bu sihrin etkisi ile abartılmayacak kadar basit sorunları büyüterek, huzursuzluk ve kargaşaya sebep olurlar. Bir evde ya da bir ilişki de böyle bir sihir olduğunu sezen insanlar benimle iletişime geçtikleri takdirde bu sihri bozabilirim. Soğutma büyüsü bozma teknikleri sayesinde, bir ortamda var olan bu efsunu bozarak etki gücünü kırarım. Bu efsunun etkisi ortadan kalktıktan sonra çiftler, yakın arkadaşlar ya da aileler yeniden bir araya gelerek, mutlu ve huzurlu bir hayat sürmeye başlarlar.

Soğutma Büyüsü İşleminin Etkileri

Medyum Asla Hoca olarak yapmış olduğum soğutma işlemlerinde asla art bir niyet gütmemekteyim. Benim yaptığım işlemlerde amaç her zaman kötü niyetli kişileri iyi giden bir ilişkiden ya da mutlu bir evlilikten uzak tutmaktır. Kesinlikle mutlu giden bir ilişkiyi bozmak ya da güzel şekilde anlaşan insanların arasını açmak amacı ile işimi icra etmem. Medyum Aslan hoca olarak yaptığım bütün uygulamalarda insanların baş etmekte zorlandığı manevi problemleri çözme ve iç huzuru sağlama amacı güderim. Çünkü bazen insanlar yaşadıkları manevi sıkıntılarla baş edemezler ve bu durumun ağırlığı altında ciddi psikolojik bunalımlar yaşayabilirler. Kendileri ve sevdikleri için her türlü yolu deneyen fakat bir türlü çözüm yolu bulamayan insanlar için büyü son çare olarak başvurulan yöntemdir. Medyum Aslan hoca olarak yapmış olduğum havas ilmine dair uygulamalarla insanlara destek olmaya çalışırım.

Bir önceki yazımız olan Tırnak Büyüsü Nedir Okunacak Dua Var mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Medyum Aslan Hoca


Eklenme Tarihi: 24 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Soğutma Büyüsü İşleminin Yapılışı ve Etkileri (2 Yorum)

  1. Hocam tamda sıkıntısını yaşadığım bi soruna deyinmissiniz nasıl bi yol izlemeliyim ne yapmam gerekiyor lütfen bi yol gosterin