Tabak Büyüsü Aşık Eder mi?

yorumsuz
4.779

Tabak büyüsü, bir kişinin size karşı aşık olmasını istediğiniz zaman tabak içerisine yazılan tılsımların üzerine okunmuş yiyeceklerin konulması ve bu yiyeceklerin aşık olması istenilen kişye yedirilmesiyle yapılan bir aşk bağlama celbidir. Çok kısa zamanda etkili sonuçlar veren bir gizli ilimler uygulamasıdır. Karşı tarafı aşık eden bir işlemdir. Hoşlandığınız kişilerin sizden de hoşlanmasını sağlayan tabak büyüsü işlemini Aslan Hoca efendiye yaptırabilirsiniz. Duasal tılsımlar ve büyü yolu ile aşık etmek istediğiniz kişilere yapılan kuvvetli bir işlemdir. Sağlam ve güvenilir bir şekilde kısa zaman içinde olumlu sonuç alınan eşsiz bir havas ilmi işlemidir.

Aşk ve bağlama celpleri içerisinde yer alan tabak büyüsü kişilerin anne adlarına göre hazırlanan bir işlemdir. Anne adı ile yapılan tılsımların tabak içerisine yazıldıktan sonra yine yiyecek üzerine okunan dua okumalarıyla güçlendirilen ve etkisi muhteşem olan gizli ilimler uygulamasıdır. Bu uygulama ve formüllere sadece ruhsatlı Medyum Aslan Hoca sayesinde erişebilirsiniz. Başarılı ve olumlu sonuçları kısa bir zaman içerisinde vermektedir. Özenle hazırlayacağımdan yana hiç şüpheniz olmasın. Binlerce kişinin aşk ve gönül sorunlarını en etkili şekilde çözüme kavuşturduğumu buradan beyan ederim.

tabak büyüsü
Tabak Büyüsü

Bir aşk büyüsü türü olan tabak büyüsü, tesiri çok kuvvetli olan ve özellikle genç insanlar tarafından sıkça tercih edilen bir uygulamadır. Etkisini çok hızlı bir şekilde göstermeye başlayan bu sihir yalnızca gençlerin değil aşık olmak isteyen herkesin yaptırabileceği bir işlemdir. Aşk sihirleri kategorisinde yer alan bu uygulamada amaç tıpkı diğer aşk büyülerinde olduğu gibi, sevilen kişiyi kendine aşık etmektir. Kadın ya da erkek fark etmeksizin çok sevdiği kişi tarafından hiç sevilmiyorsa ya da aynı derecede sevilmiyorsa, o kişiyi kendine aşık etmek için aşk efsunlarından yardım alabilir. Çok farklı şekillerde yapılabilen aşk efsunlarının hepsinin kendine göre bir yapılış şekli vardır. Bu efsunların yapılışı sırasında pek çok bilgiye ihtiyaç duyulur. Bu işlemi yaptırmak isteyen kişilerin kesinlikle havas ilminde uzman olan medyumlardan yardım almaları gerekir. Gerek tabak büyüsü olsun gerekse de aşk tılsımları olsun fark etmeksizin yaptırılmak istenen her işlem alanında uzman medyumlara yaptırılmalıdır. Çünkü tılsım işi geniş bir bilgi birikimi ve tecrübe gerektiren iştir. Havas ilmi konusunda uzman olan hocalar, sadece işlemlerin yapılma aşamalarına değil tesirli olması için gerekli başka bilgilere de sahiptirler. Mesela havas ilminde işinde uzman olan her medyumun burçlar hakkında her türlü bilgiye sahip olması gerekir. Burçların özellikleri, hangi burcun birbiriyle uyumlu olduğu, burçların uğurlu günleri gibi bilgilerin hocalar tarafından bilinmesi gerekir. Bu bilgiler ışığında yapılan bütün uygulamaların tesiri çok daha kuvvetli olur.

Tabak Büyüsü Nasıl Yapılır?

Medyumluk hayatım boyunca pek çok sayıda vatandaşımıza çalışmalar ve gizli ilimler işlemlerini yaptım. Bir çeşit aşk iksiri olan bu uygulamada amaç sevilen kişiyi kendine aşık etmektir. Bu amaçla Aslan Hoca olarak kişiye özel bir takım aşk duaları yazıyorum. Bu duaların her biri havas ilmi ve vefk duaları denilen uygulamalarda yardım amaçlı kullanılan duaların bilgisini gerektirir. Bu bilgiler olmadan yapılan hiçbir işlemin etkisi olmaz. Havas ilmine ve vefk dualarına olan hâkimiyetim sayesinde bu işlemi en iyi şekilde uygulamaktayım. Eğer siz de aşık etmek için tabak büyüsü nasıl yapılır ve uygulanır diyorsanız en doğru yerdesiniz. Uygulama için gerekli olan tılsımlı sözcük ve duaları hazırladıktan sonra bu aşk tılsımlarının içine yerleştirilen yiyecekler sevgiliye yedirilir. Tabak içerisinde sunulan bu yiyecekleri yemeye başlayan kişi, efsunu yaptıran kişiye karşı derin bir muhabbet göstermeye başlar. Artık tüm ilgisi ona yönelir ve ondan başkasını düşünemez. Çünkü bu uygulama oldukça tesirlidir ve etkisini hızlıca göstermeye başlar ve böylece bu sihir sayesinde seven kişi sevdiğine kavuşur.

aşık etmek için tabak büyüsü nasıl yapılır
tabak büyüsü nasıl yapılır

Büyünün Amacı

Büyü insanoğlunun sadece aşk gibi durumlarında değil, insanın kendi başına halledemediği bütün sıkıntıların çözümü için yüzyıllardır kullanılagelen bir yöntemdir. Hemen her konunun halledilmesi ve çözüme kavuşması için yapılan bu uygulama, iyi bir amaca hizmet etmesi için kullanılan bir yöntem olduğu kadar kötü emelleri olan insanlar tarafından da kullanılmaktadır. İster iyi ister kötü hangi amaçla yapılırsa yapılsın insan maneviyatı üzerinde son derece kuvvetli bir etkiye sahip olan bu iş, uzmanlık gerektiren bir iştir. Bu yüzden medyum adı verilen havas ilmine hakim kişiler tarafından yapılmaktadır. Bir takım tılsımlı sözcükler ve havas ilmi ile yapılan sihirlerin muhakkak bir uzman medyum tarafından yapılması gerekir. Acemi ve işini bilmeyen medyumlar tarafından yapılan işlemler istenmeyen sonuçlara sebep olurlar. Özellikle etki gücü çok yüksek olan tılsımlı uygulamalar yanlış ya da eksik yapıldığı takdirde insanların maneviyatında geri dönüşü olmayan hasarlar ortaya çıkar. Bu yüzden de tabak büyüsü ya da yapılan herhangi bir uygulama muhakkak işinin ehli kişiler tarafından yapılmalıdır. Tılsım yaptırmaya karar veren kişilerin mutlaka bu alanda uzman olan hocalardan yardım almaları gerekir. Alanında uzman bir hoca bulmak için bakılması gereken ilk kriter medyumun resmi ruhsatı olup olmadığıdır. Çünkü bu ruhsat o medyumun alanında uzman ve güvenilir bir olduğunu gösterir. Bir hocanın güvenilir olması çok önemli bir unsurdur. Sihir yaptıran kişi aynı zamanda kişisel bilgilerini de medyuma anlattığı için karşılıklı güven duyulması önemli bir etkendir.

Medyum Aslan Hoca olarak uzun yıllardır bu alanda hizmet veren ve resmi ruhsatlı unvana sahip bir ilim uzmanıyım. Aslan hoca olarak havas ilmi konusundaki tecrübem ve bilgi birikimim sayesinde hemen her türlü efsunlu uygulamayı en doğru şekilde yerine getirmek için çaba ve gayret gösteririm. Havas ilminin çok ciddi bir ilim olduğunun farkında olarak, yaptığım işi detayına kadar özenli bir şekilde yerine getiriyorum. İster tabak büyüsü olsun isterse de başka bir uygulama olsun her türlü havas ilmine vakıf bir uzman olarak, yıllardır bu işi icra etmekteyim. Kazandığın tecrübeler sayesinde sorunlara en içten ve samimi çözümleri getirmektedir.

Havas ilmi ciddi bir çalışma gerektiren zor bir ilimdir. Zor bir ilim olmasının yanı sıra aynı zamanda çok da tehlikelidir. Usulüne uygun yapılmadığı zaman ya da eksik ve özensiz bir şekilde yapıldığı zaman bu uygulamalar etkisini göstermeyebilir. Etkisiz olmasının kimseye bir zararı yoktur fakat bazı durumlarda yanlış ya da eksik yapılan efsunlar ulaşılmak istenen amacın tam zıttı bir şekilde etki edebilirler. Örneğin sıkça yaptırılan aşk efsunlarında, işlemi yaptıran kişinin amacı sevdiği kişiyi kendisine aşık etmektir. Eğer bu işlem yaptırılırken bir hata ortaya çıkarsa ya da yapıldığı esnada gerekli hassasiyet ve özen gösterilmezse istenilen amacın tam zıttı bir şekilde etkisini gösterir. Yani bu uygulamayı yaptıran kişi sevdiğini kendisine aşık etmek isterken yanlış yapılmış uygulama yüzünden sevdiği kişinin ondan nefret etmesine sebep olabilir. Bu yüzden de kişiler büyü yaptıracakları hocaların deneyim sahibi ve bu alanda uzman olmalarına dikkat etmelidirler.

Uzman medyum danışmanlığı gerektiren konular da sizlere yardımcı olan Aslan Hoca aşk ve gönül problemlerinizin giderilmesi için sizlerin yanındadır. Tüm çalışmalarım kişiye özel olarak kendim tarafından hazırlanmaktadır. Aşık olmasını istediğiniz sevgiliniz ya da hoşlandığınız kişilerin size karşı bağlanmasını istiyorsanız tabak büyüsü yaptırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Aşk Büyüsü Yapılan Kişilerdeki Belirtiler ve Etkileri Nelerdir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Medyum Aslan Hoca


Eklenme Tarihi: 21 Kasım 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın