Ücretsiz Bakım Yapan Medyumlar

3 yorum
7.852

 Ücretsiz bakım yapan medyumlar üstün yeteneklerini ve ilmini insanların hayrı ve yararı için kullanan kişilerdir. Hocalık vasfı doğuştan gelen bir özelliktir. Yani sonradan oluşan bir durum değildir. Hoca olmak için doğuştan bazı özellikler ile doğmuş olmak gerekir. Yalnızca eğitim ile oluşabilecek ve yapılabilecek bir meslek değildir. Ücretsiz bir şekilde su falına ya da yıldıznameye bakan medyumlar da bulunmaktadır. Fakat güvenilirlik derecesini iyi araştırmanız gerekmektedir. Çünkü hocanın söyledikleri sizlerin kafasının karışmasına ve inancınızın bozulmasına neden olabilecek tarzda kelimeler veya cümleler olabilmektedir.

Ücretsiz bakım yapan medyumlar doğaüstü güçleri tarihin her devrinde büyük ilgi görmüş ve ilgi kaynağı olmayı başarmıştır. Gerçek ücretsiz bakım yapan medyumlar olduğu kadar bu alanda insanların duyguları ile oynayan tek amaçları menfaatleri ve çıkarları olan sahte hocalar da vardır. Bu yüzden bakım yaptıracağınız zaman doğru hocayı seçmeniz ve bulmanız önemlidir. Gerçek hocalar her yerde kendilerini oldukça belli ederler. Toplum tarafından değer ve itibar gören kişilerdir. Aynı zamanda oldukça da saygılı ve tutarlı kişilerdir.

Her konuda güven duyacağınız bir kişi ile çalışın. Şunu da unutmayın her şey gizlilik prensibi içerisinde yürütülmezse emin olun kaybeden yine siz olursunuz. Ücretsiz bakımcı hocalar birçok işlem ve uygulama yaparak kişilere bakım yaparlar ve sorunlarını kısa süre içerisinde çözüme ulaştırırlar. Bazen çeşitli malzemeler kullanarak büyü yaparlar. At nalı, bağırsak, sabun, kiriş ipi gibi malzemeler kullanabilirler. Bazen ise sadece dua ve tılsım yaparak işlem yaparlar.

ücretsiz bakım yapan medyumlar

Bazen ise muska yazarlar. Yapılacak olan işlem ve ücretsiz bakım yardım için gelen kişinin sorun, sıkıntı ve amacına göre değişkenlik gösterir. Büyülerin ve yapılan işlemlerin kısa süreli etkiye sahip olanları olduğu gibi uzun süreli ve ömürlük olanları da vardır. Yapılan işlemin süresi ve kalıcı olma derecesi yardım için gelen kişinin amacı ve istekleri ile alakalı olduğu kadar büyü veya medyum ücretsiz bakım işlemi yapan hocanın ilmi ve yetenekleri ile de doğrudan alakalıdır.

Manevi sorunlar olan kısmeti kapalı olanların evlenmeleri, evli veya sevgili olan kişilerin arasındaki sorun ve sıkıntıların giderilmesi, ayrı olan çiftlerin birleştirilmesi gibi sebeplerden dolayı bakım yapıldığı gibi aynı zamanda maddi sorunları olan, evinde veya işyerinde bereketsizlik, rızk kapalılığı gibi sorunlar yaşayanlar içinde bakım yapılmaktadır. Ücretsiz bakım yapan medyumlar sadece maddi ve manevi sıkıntıların çözümü için değil aynı zamanda cin musallatından kurtulmak veya koruma amaçlı işlemler yapmak içinde başvuru yapılmaktadır.

Yani maddi, manevi, ruhsal tüm sıkıntı ev sorunlarınız için gerçek medyum hocalara başvurabilir ve yardım isteyebilirsiniz. Her insanın belli zamanlarda sorun ve sıkıntıları olabilir. Eğer sorununuz tek başına üstesinde kalkamayacak kadar zor ve güç ise en iyi yöntem doğru bir hoca bularak yardım almaktır. Çünkü sorunlar bekledikçe düzelmez aksine daha karmaşık bir hal alır ve sizi daha da zorda bırakır.

Ücretli bakım yapan hocalar olsa da ücretsiz bakım yapan bayan medyumlar da vardır. Bu işi Allah rızası için yapan ve yeteneklerini ve ilmini yalnızca insanların iyiliği için kullanan Aslan Hoca efendi ücretsiz bakım yapan medyumlar arasında yerini alır. Yalnızca kullanacak oldukları malzeme var ise bunun ücretini almaktadır. Emeklerini ve yeteneklerini sizler için ortaya koyan hocalar arasındadır.

Bir önceki yazımız olan Nohut Büyüsü başlıklı makalemizde kara nohut büyüsü nasıl yapılır, nohut büyüsü kaç günde tutar ve nohut büyüsü nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 10 Ağustos 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ücretsiz Bakım Yapan Medyumlar (3 Yorum)

  1. Selam Hocam sevdigim kişi beni terk etti hemde bic bir sorun yokken ve ben onu canimdan cok seviyorum Allah rizasi icin yardim edin

  2. Hayırlı cumalar dilerim hocam. Sevdiğim adam hiç sebep yokken bana düşman olup beni terk etti ben onun geri dönmesi için bir sizden yardım istiyorum lütfen. Bir medyum tarafından dolandirildim malesef , hem param gitti hemde ruhsal sağlığım bozuldu. Nolur bana yardım edin dayanamıyorum artık intahar etmeyi düşünür oldum gelmez ise.