Ünlü Medyumlar

yorumsuz
1.470

Doğuştan gelen yetenekleri ve doğaüstü güçleriyle geçmişten günümüze büyük merak uyandıran hocalık mesleği ve bu işi yapan ünlü medyumlar herkes tarafından merak edilmektedir. Bu mesleği icra edenler. Hakkıyla yaptıklarında zorlukları olan bir meslektir. Fakat bazı hocalar ilmi bilgileri ve güçlü sezgilerini kullanarak işini çok iyi yaparak ünlü medyumlar arasına girmektedirler. Bilinen biri olarak Aslan Hoca özellikle bağlama büyüsü ve aşk büyüsüyle tanınmaktayım. Aynı alanda çalıştığım başarılı hoca meslektaşlarım da vardır. Farklı konularda yoğunlaşarak çalışan hocalar da bulunmaktadır. Gerçek hocalar işinden memnun kalan insanlar tarafından bilinerek; gün geçtikçe tanıyan insan sayısının fazla olduğu kişilerdir.

İnsanlar bu mesleğe karşı ön yargılı oldukları için bu ön yargılarını kırmak ve bu alanda ismi duyulmuş başarılı bir hoca olmak zordur ve emek isteyen bir yoldur. Kendindeki bu özellikleri keşfederek bu yola girenler hırs yaparak tanınmak için farklı yollara başvurmaktadırlar. Önemli olan işini iyi yapmaktır. İşini iyi yapan, mesleğinde iyi olan medyumlar zaten herkes tarafından tanınmaktadır. Aslan Hoca olarak bu zamana kadar tanınmak gibi bir kaygım olmaması ve yaptığım meslekte kendime, doğaüstü güçlerime, sezgilerime güvendiğim için bugün içim rahat sizlere seslenebilmekteyim. Ayrıca gönül rahatlığı ile yaptığım işten memnun kalan insanların olduğunu söylüyorum.

Ünlü Medyumlar

Ünlü hocalardan olmak isteyen ülkedeki ünlü kişilere fal bakarak veya iletişime geçerek de ismini duyurabilmektedir. Hocaların yaptığı büyülerin etkili olması ile “ünlü” unvanı alabilir. Ünlü medyumlar olabilmek için genelde ikili ilişkilere ait çeşitli büyüler yapılmaktadır.

Alanında başarılı olabilmek için bazı hocalar tanınmış kişilerle irtibata geçerek adını duyurma çabası içine girmektedirler. Bu düşüncenin doğruluğu veya yanlışlığı göreceli bir kavramdır. Ünlü medyumlar olgusu kişilerde olumlu etki uyandırdığı için özenilecek bir kavram olmuştur. Meslekte saygınlık sağladığı düşüncesinde olunduğu için ünlü kervanına katılmak isteyen birçok hoca bulunmaktadır.

Hocaların işini iyi yapar denilebilmesi ve iyi anılabilmesi için dürüst olmaları en önemli şarttır. Hocaların en belirgin özelliği ise; insanları şaşırtabilmeleridir. Tarihteki ünlü medyumlar, insanlara çare bulurken onları şaşırtıp kabiliyetleri ile etkileyerek işlerini yapmaktadırlar. İşini hakkıyla yapan en iyi hocalar medyumlar olduğu gibi sahte medyumlar da bulunmaktadır. Bu kişiler insanların duygularıyla oynayıp hocalık mesleğini ve bu işe emek verip çabalayan kişileri zan altında bırakmaktadır ve bu sayede meslek ayak altına alınıp ciddiye alınmamaktadır.

Ünlü büyü yapan hoca vasfında olan kişi kendisiyle iletişime geçen insanların sıkıntısını dikkatlice dinler; derinlemesine inceler ve sorunun çeşidine göre sezgi, ilim, deneyim ve doğaüstü güçlerini kullanarak uygun belli yöntem veya yöntemleri uygular.

Ünlü medyumlar olma yolunda ilerlediğini düşünen hoca meslektaşlarıma vereceğim en büyük tavsiye işinizi iyi yapın. Çünkü işinizi iyi yaptığınızda insanlar sizi arar, tanıdıklarına tavsiye eder. Emeğinizle fark etmeden kendi reklamınızı kendiniz yapıp ünlü olarak tanınmış, isminiz duyulmuş olur.

Bir önceki yazımız olan Ücretsiz Bakım Yapan Medyumlar başlıklı makalemizde allah rızası için bakım yapan hoca, ücretsiz bakan hocalar ve ücretsiz yardım eden medyumlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 12 Ağustos 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın