Vefk Duası Nasıl Yapılır Kaç Günde Etki Eder ?

1 yorum
20.119

Vefk duası olarak bilinen yönlendirme okumaları ve işlemleriyle olmasını istediğiniz olayların sizin lehinize gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Hayatımızı adeta gizli bir şekilde planlanmasını sağlayan vefk duası teknikleriyle kısa zamanda isteklerinize kavuşabilirsiniz. En geniş anlamıyla “uyum” olarak bilinen yönlendirme duaları Medyum Aslan Hoca tarafından kişiye özel yapılan işlemlerdir. Safran ve miski amber tütsüleri kullanarak gizli ilimler işlemleri uygulayan Aslan Hoca efendiniz sizlerin problem ve sıkıntılarınıza da yardımcı olacaktır.

Vefk duası ile istediğiniz amaçlarınızın ve isteklerinizin gerçekleşmesini Aslan Hoca sağlayacaktır. Dua ve vefk işlemlerinde güvenilir bir şekilde sonucun olumlu olmasını sizin lehinize çevireceğim. Nefesi kuvvetli bir hoca arayışında bulunuyorsanız eğer doğru yerdesiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun kişiye özgü dualar ve işlemler yaptırmak istediğiniz zaman 27 yıllık tecrübesiyle güven sağlayan resmi ruhsatlı hoca efendi yanınızdadır.

vefk duası
Vefk Duası

Belli bir amacı elde etmek için yapılan vefk duası kişilerin müdahale edemedikleri durumlar karşısında başvurdukları alternatif bir çözüm yöntemi olarak karşımıza çıkar. Bu dua, belli bir takım çizgiler, rakamlar ve harfler ile yapılmaktadır. Bu duayı yaptıracak olan kişi bu işi kesinlikle bilen birine yaptırmalıdır. Çünkü belli bir takım bilgi birikimi gerektiren bir dua olup, bu işin ehli tarafından icra edilmelidir. Medyum Aslan Hoca oldukça başarılı ve bilgili bir ilim uzmanı olarak yanınızdadır. Aslan Hoca geniş ve derin bilgi birikimi sayesinde çalışma isteyen kişilere yapmaktadır. Her kişi için özel olarak yapılır. Özel olarak yapılan gizli ilimler işlemleri ve çalışmaları kuvvetli bir dikkat gücü ile birlikte belli bir zaman diliminde gerçekleştirilir. Tamamı el yazması ürünü olan vefkler, ancak işinin ehli biri tarafından yapıldığı takdirde işe yaramaktadır. Yaptıracak olan kişi istediği her konuda bu uygulamayı yaptırabilir. Hangi amaçla yaptırması gerektiğine karar veren kişi bunun için önce Aslan hoca ile iletişime geçmeli ve elde etmek istediği amaç hakkında gerekli bilgiyi vermelidir.

Vefk Duası Nasıl Yapılır?

Aslan Hoca bu husus da uzun yıllara varan çalışmaları ile bu alanda uzmanlaşmıştır. Hemen her konuda bu duayı yapmaya muktedir olan hoca efendinin yaptığı her dua tamamı ile gerçek olmakla birlikte herhangi bir yanlışlığa sebebiyet olamayacak dualardan oluşmaktadır. Aşk bağlama vefki, kısmet açma vefk tılsımı ve daha pek çok konuda Aslan Hoca işlemler yapmaktadır. Mesela bir aşk vefki yaptırmaya ihtiyaç duyuyor iseniz öncelikle kişi isimlerinin alınıp ve bu isimleri ebced değerine göre hesaplanması gerekmektedir. Daha sonra bu isimleri belirli gün ve gecelerde yazıya aktarılır. Zaman gerçekten çok önemli bir husustur. Çünkü önemli bir takım zaman dilimlerinde icra edildiği takdirde etkisini gösteren bir dua çeşididir. Dolayısıyla yapacak olan kişinin bu önemli zaman dilimleri hakkında bilgi sahibi olması gerekir.

vefk duası nasıl yapılır
Vefk Duası Nasıl Yapılır

Bunun yanı sıra bir de burçlar ilminin de bilinmesi gerektiği bir duadır. Bu duayı yapacak olan kişinin ayrıca bir de Arapçaya hakim olması ve ebced kurallarını bilmesi gerekir. Çünkü tamamen el yazması ürünlerdir. Yazılan harfler Arapça harfler olup, ebced kuralı ile bir takım hesaplama yapılaması gerekilen bir uygulamadır. Aslan Hoca, vefk duası nasıl yapılır için sahip olunması gereken her türlü bilgi ve donanıma sahiptir ve bunun yanı sıra son derece tecrübeli bir hocadır. Yıllarca yüzlerce kişiye bu duayı yapmış olan Aslan Hoca, uygulamış olduğu bütün uygulamaları usulüne göre yerine getirmektedir. Hem çok etkili hem de tamamı ile kişiye özel işlemlerdir. Yani bir kişi yaptırmış olduğu çalışmayı başka bir insan üzerinde asla kullanamaz. Kişiye özgü olmaktadır ve sizlerin sorunlarına karşı adeta bir can simidi haline gelmiştir. İçinizde bulunduğunuz zor ve çıkılmaz durumlardan resmi ruhsatlı hocalar içerisinde nefesi kuvvetli ilim adamı ile kurtulacaksınız. Son derece kısa zaman zarfı içerisinde etkiye kavuşacağınızdan emin olabilirsiniz. Tılsımlı duaların içerisinde en etkili çalışmaları yaparak manevi sorunlara çare bulmaktadır.

Aslan Hoca’nın Dua ile Yaptığı El Yazması Vefkler

Birden fazla çeşidi bulunmaktadır. Aslında kişinin isteğine göre yapıldığı için bu işlemlerin belli bir sınırlaması da yoktur. Mesela, bağlama vefklerinde, kişinin sevgilisi, eşi ya da partneri ile arasındaki problemler ortadan kalkıyor ve yerini derin ve tutkulu bir bağlanmaya bırakıyor. Görüldüğü gibi bağlama vefki oldukça tesirli bir duadır. Fakat bu duanın tesirli olması duayı yapan kişinin bilgili ve tecrübeli medyum olması ile alakalıdır. Yeterince bilgi sahibi olmayan medyumlar bu duayı yapmaya kalkıştığında ciddi bir takım problemler ile karşı karşıya kalabilir. Dua ters tepebilir ve kişi sevdiğine bağlanması gerekirken, sevdiği insandan daha fazla uzaklaşabilir hatta sevdiğine karşı büyük bir kin ve nefretle dolabilir. Bu da duayı yaptıran kişinin psikolojisinin ciddi oranda yıpranmasına neden olabilir. Doğru yapıldığı takdirde çok etkili ve mutlu sonuçlar doğururken, yanlış ve eksik yapıldığı takdirde hem yapana hem de yapılana ciddi oranda zararlar verebilmektedir. Aslan hoca vefk duası konusunda yıllarını vermiş biri olarak son derece başarılıdır. Türkiye’de en iyi yapan kişi olarak Aslan hoca gösterilmektedir.

Vefk çalışmasını en iyi şekilde yapan ve tutturan ruhsatlı medyum hoca sayesinde siz de ulaşmak istediğiniz hedeflerinizi gerçekleştirerek mutlu olabilirsiniz. Aslan hocanın okuma yaptığı dualarıyla istediğiniz amaçlara ulaşabileceğiniz gibi eğer üzerinizde kötü büyüler var ise onun sayesinde bu sıkıntılardan kurtulabilirsiniz. Büyü çözme vefkleri sayesinde sizi bunaltan ve huzurunuzun kaçmasına sebep olan manevi sıkıntılarınızdan kurtulup huzura kavuşabilirsiniz. Aslan hocanın cinlerin ve bir takım kötü insanların şerrinden koruması için kişiye özel olarak hazırlamış olduğu koruyucu vefkler bulunmaktadır. Bu koruyucu vefkler sayesinde kişinin üzerinde kara büyü var ise Aslan hocanın sayesinde bu büyüler çözünecektir. Ya da kişiye musallat olmuş bir takım cinler var ise yine kendi elleri ile hazırlayacağı koruyucu dua sayesinde en kısa zamanda bu cinlerin musallatından kurtulacak ve korunacaktır. Yazacağı bu koruyucu vefkler sayesinde hem üzerinizde olan kötü büyülerden kurtulacaksınız hem de bir daha size böyle bir büyünün yapılmaması için bir korunma kalkanına sahip olacaksınız. Korunma büyüleri sadece büyüleri çözmek ve kötü ruhlardan kurtulmak için değildir, aynı zamanda bu kötü ruhların ve büyünün kişiye bir daha zarar vermemesi için de kullanılmaktadır. El yazması vefkler yaptırmak için en kısa zamanda iletişime geçin. Vefk duası konusunda uzman olan ilim adamı size her türlü konuda yardımcı olacaktır.

Medyum Aslan Hoca binlerce kişiye sağladığı gizli ilimler çalışmalarıyla sizlere mutlu ve huzurlu bir hayatın anahtarını sunmaktadır. Uzman medyum danışmanlığının kapsadığı konular içerisinde kişiye özel vefk duası kaç günde etki eder okumalarıyla manevi sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız veya özel isteklerinizin olması sağlanacaktır. Gerçek tılsımlı dualar uzmanı Aslan Hoca sizlere yardımcı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Medyum Adresleri Sizleri Yanıltmasın başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Medyum Aslan Hoca


Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Vefk Duası Nasıl Yapılır Kaç Günde Etki Eder ? (1 Yorum)

  1. Selâmün aleyküm hocam bende çok sıkıntı var içimde sürekli daralıyorum gitmediğim hoca kalmadı ve hepsi büyü var deyip bir türlü çözülmedi yada sürekli tazelenmis denildi uyku uyuyamiyorum islerim sürekli ters gidiyor bakım yapıyor musunuz?