Yıldızname ile Hayatınızı Yönetebilirsiniz

yorumsuz
388

Yıldızname ile hayatınızı yönetebilirsiniz ve olaylara karşı daha doğru sonuçlar elde edebilirsiniz. Günümüzde, çoğu insan fal konusunda çok meraklıdır. Özellikle kadınlar çeşitli fallar baktırmaktadırlar, Bu fallar el falı, kişilik falı, aşk falı, su falı gibi çeşitli fallar olmaktadır. En bilineni ise kahve falıdır. Eğlence amaçlı insanlar birbirlerine fal baktırmaktadır. Falın dışında büyülere ve bakımlara inananlar da çok fazladır. Profesyonel bir medyum hem sizin için en etkili ve doğru büyüleri hazırlamaktadırlar, hem de yıldız haritanıza doğru bir şekilde bakarak kesin bilgiler elde etmektedirler. Hoca efendiniz olarak derin ve kesin olarak bakmaktayım. Cifir ilmi, ebced hesabı, ilim, tecrübe ve özel dua yöntemlerim ile hayatınızda göremeyeceğiniz tüm gerçek detayları size açıklamaktayım. Yeteneğime ve tecrübeme güveniyorum.

Yıldızname yöntemi ile üzerinizde nazar veya büyü varsa görebilirim. Sizi kıskanan veya size aşık olan da bu bakımlar ile ortaya çıkmaktadır. Yıldız falları hayatınızın arka planında gerçekleşmekte olan, sizin ömür boyu öğrenemeyeceğiniz kesin gerçekleri ortaya çıkaran bir ilim olmaktadır. Fakat sıradan bir falcıya baktırmanız sizin için vakit ve para kaybı olacaktır. En profesyonel medyum hocaları araştırmanız gerekmektedir.

Yıldızname öncelikle bir fal değildir. Normal bir fala göre, daha kesin ve gerçek bilgiler elde edilmektedir. Bir kişinin detaylı bakımına bakılırken, medyum bazı şeyler kullanmaktadır.

Bunlar şöyledir;

  • Kişinin doğum tarihi,
  • Kişinin doğum saati,
  • Kişinin ismi
  • Kişinin annesinin ismi gibi kişisel bilgiler kullanılmaktadır.

Medyum hocalar bu verileri aldıktan sonra kişinin bakımına bakar ve doğumdan ölümüne dek başına gelecekleri görür. Derin detaylı bakımlar gerçekten ciddiyet, yetenek, tecrübe ve emek isteyen bir uğraştır çünkü herkes bakamaz. Yıldızname, fallar gibi eğlence amaçlı değildir. Ciddi bir şekilde yapılması gerekmektedir. Bu işte tecrübeliyim, gereken emeği veririm ve sizinle istediğiniz gibi ilgilenirim.

Yıldızname ile Hayatınızı Yönetebilirsiniz

Hayatınızda hem olmuş şeyleri, hem de daha karşılaşacağınız pek çok olay ve gelişme hakkında sizi bilgilendirebilirim. Fal bakımlarından ayırt eden tek şey ise, bir araca veya nesneye ihtiyaç duyulmamasıdır. Fallarda olduğu gibi, fal kartı, kahve veya su gibi bir şeye ihtiyacınız yoktur. Hastalıklarınıza çözüm bulabilirim, fakat bir tedavi yöntemi olmamaktadır.

Osmanlı döneminde kullanılmıştır. Bu ilmin kökeni çok eskilere dayanmaktadır. Asıl mesele gerçek bir medyum veya profesyonel bir bakımcı bulabilmektedir. Detaylı bakım, hem en güzel, hem en faydalı, hem de en kapsamlı bakım olmaktadır. Bakımın amacı kötü giden bir şeyleri düzeltmektir. Hz. Muhammed’in torunu İmamı Cafer Hazretleri’nin nutuk ilminden doğmuş olan cifir ilmi ile geliştirilen geniş kapsamlı bir ilimin sonucu olmaktadır. Yıldız haritası bakımının temel amacı ise, kişinin hayatından olumlu, olumsuz ne varsa öğrenip belli çözüm önerileri geliştirmektir.

Yıldızname bakımı gerçek ilimler arasında yer almaktadır. Ancak gerçek bir medyum hoca doğru olarak bakabilir. Çok eski zamanlardan beri bilinir ve yardım alınır. Alanında uzman bir medyum bu bakımı ustaca yapabilmektedir. Gerçek olmayan medyumlar sizin sadece duygularınızla oynarlar, kandırırlar. Hayatınızdaki kişilerle alakalı olarak kişilik tespiti yapılabilmektedir. Eğer, bilmediğiniz bir hastalığınız varsa bu da ortaya çıkmaktadır.

Aşk, sosyal, maddi ya da manevi her türlü konuda merak ettiğiniz başınıza gelecek olayları kesin olarak öğrenebilirsiniz. Ben bu işi uzman olarak senelerdir yapmaktayım. Horoskop bakımında başarımla ve tecrübemle ün salmış bulunuyorum. Eğer, üzerinizde farkında olmadığınız büyü veya cin musallatı gibi hayatınızı tehlikeye atacak durumlar mevcutsa, horoskop yıldızlaması ile bunları da tespit edebilirim.

Bu yüzden, problemlerinizin tespiti için profesyonel bir medyum olarak, öncelikle yıldızla olan durumlarınızdan faydalanmaktayım. Sorunlarınızı ortaya çıkardıktan sonra, durumunuza göre bir işlem yapmaya başlayabilirim. Falınıza bakarken, öncelikle sizden doğum tarihinizi, doğum saatinizi, isminiz ve annenizin ismini isteyeceğim. Bunları farklı metotlar uygulayarak yazacağım. Pek çok kişi fal bakar, fakat çoğu hayal ürünüdür. Ben gerçek ve profesyonel anlamda bakmaktayım. Bakım işlemleri o kadar basit bir işlem olmamaktadır. Çeşitli ilim ve yetenekler gerektirmektedir. Kendimde var olan bu ilmin ve yeteneğin gücüne inanıyorum. Herkes geleceğini merak etmektedir. 5 ya da 10 yıl sonra başına neler geleceğini öğrenmek istemektedir. Bu sebepten dolayı çok rağbet görmektedir. Aslan Hoca efendiniz olarak profesyonel anlamda bakabilirim.

Yıldızname, sizlerin ebced hesabına göre bakılmaktadır. Çünkü doğumdan ölünceye kadar başınızdan neler geçeceğini öğrenebilirsiniz. Bu olaylar hem iyi hem de kötü olabilmektedir. Ebced hesabı ile bakıldığında aynı zamanda, düşmanlarınızın kimler olduğunu da öğrenebilirsiniz.

Aynı şekilde, hayatınızın hangi alanında, kimin galip, kimin mağlup olacağını da öğrenebilirsiniz. Uğurlu günleriniz ve sayılarınız da ortaya çıkmaktadır. Aynı zamanda, hayatınızda kaç kere nikah kıyacağınız hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Cin musallatı, üzerinizde büyünün varlığı gibi olağanüstü durumları öğrenebileceğiniz gibi bu sorunlarınıza en uygun çözümü üretebilirim. Hatta koruyucu meleklerinizin isimlerini ve cin çarpması olup olmadığını bile öğrenebilirim.

Yıldızname Bakımı için Medyum Hoca Seçimi

Bilindiği üzere bakımlar kolay bir iş değildir. Profesyonellik, ciddiyet, emek, tecrübe ve yetenek gerekmektedir. Bu çok derin ve gerçek bir ilim olmaktadır. Sizlere bu alanda senelerdir hizmet vermekteyim. Pek çok başarılı bakımlarım oldu. Gerçek bilgi sahibi bir medyum bulmak kolay değildir.

Türkiye’deki ilk resmi ve ruhsatlı medyum hocayım. Benim bilgime, ilmime, yeteneğime ve tecrübeme güvenebilirsiniz. Benim bakımlarıma hiç tereddüt etmeden inanabilirsiniz. Kesin ve gerçek bilgiler sunmaktayım. Yıldızname bakımı için bir hocanın hakkındaki görüşleri veya olumlu dönüşleri etraflıca araştırmanız gerekmektedir. Ben bugüne kadar tek bir olumsuz dönüş almadım. Eski bir bakım türüdür, yeni veya güncel bir işlem olmamaktadır.

Yıldızname;

  • Osmanlı Dönemi’nde ortaya çıkmıştır.
  • En parlak dönemi de Osmanlı Dönemi’nde olmuştur.
  • Zamanında İslami devletler arasında da bulunmuştur.
  • Günümüzde de toplum tarafından hala oldukça merak konusu olmaktadır.
  • İnsanlar tarafından çok sık tercih edilen yıldızname bakımı için uzman bir medyum şarttır.

Eskilere dayanmakta olup, günümüzde de hala varlığını sürdürmektedir ve bundan sonrada sürdürecektir.

Aslan Hoca Yıldızname Bakımı

Hastalıkların Çözümü ve Tespiti Sağlanmaktadır

Yıldızname ile hastalıklarınızı ortaya çıkarabilir ve bu sağlık problemleriniz için çeşitli çözümler üretebilirim. Asla bir tedavi yöntemi olmamaktadır. Ancak, Hastalığınız mevcutsa, nasıl bir tedavi yolu takip etmeniz hakkında sizi bilgilendirebilir. Aynı şekilde, üzerinizde, cin, büyü, ruh, dua, vefk ya da muska gibi herhangi bir şey varsa rahatlıkla anlayabilirim.

Bir büyü veya cin musallatı varsa, kim tarafından, ne niyetle ve ne zaman yapıldığını ortaya çıkarabilirim. Cin çarpması ya da muska gibi durumlarda nasıl bir çözüm üreteceğiniz hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlamaktadır.

Cinsiyete Göre Bakımlar Yapılmaz

Yıldızname baktırmaya gelen kişi erkek veya kadın ise anne adını istemekteyim. Ayrıca, kişinin kendi adı, doğum tarihi ve saatini de talep ediyorum. Kişi doğum tarihini bilmiyorsa ebced hesabı üzerinden öğrenebilirim. Böylelikle, ebced hesabınızdan burcunuzu öğrenirim ve ona göre derin detaylı bakımınızı yaparak hayatınızı yönlendirirsiniz. Bakımlarınızı yaptırırken 27 yıl boyunca insanlara hizmet eden Aslan Hoca efendiniz olarak bana güvenebilirsiniz. Ayrıca bu ilim hakkında detaylı bilgiler için yıldızname nedir, ne değildir, nasıl bakılır.

Aslan Hoca sizlere ilmi bilgisinin yanında fal bakımlarının en etkililerini de sunmaktadır. Hayatınızın şekil alması adına derin detaylı bakımlar yaparak sizi yönlendirebilirim. Bu sayede olaylara karşı doğru bilgiler elde edebilirsiniz. Kısacası güvenilir medyum Aslan Hocanız olarak yapacağım bakımlar sonucunda yıldızname ile hayatınızı yönetebilirsiniz kardeşlerim. Her türlü problemleriniz için sizlerin yanındayım.

Bir önceki yazımız olan Medyum Soru Cevap Hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Medyum Aslan Hoca


Eklenme Tarihi: 23 Kasım 2019

Konu hakkında yorumunuzu yazın