Yıldızname Nedir Ne Değildir ve Nasıl Bakılır?

yorumsuz
9.523

Yıldızname nedir ne değildir nasıl bakılır diye merak eden kardeşlerime Medyum Aslan Hoca efendi olarak her zaman bilgilendirmesini yaparak yardımcı olmaya çalıştım. Dünyanın her yerinden arayan kardeşlerimin her sorusuna ve sıkıntılarına olduğu gibi yıldızname nedir sorusuna da çözümler getirdim. Eğer üzerinize veya sevgilinize ya da ailenize yapılan negatif etkiler (büyü, nazar vb.) varsa hemen iletişim kurarak içinizde bulunduğunuz sorunlardan kurtulabilirsiniz. Aslan Hoca, 27 yıl boyunca binlerce sorunlara karşı en etkili işlemleri yaparak en kısa zamanda olumlu sonuçları almaya devam etmektedir.

Yıldızname nedir sorusunun cevabı bir takım kişisel bilgiler ile ( doğum tarihi, isim, yaş ) doğduğunuz andan devam eden hayatınıza kadar içinizde bulduğunuz sorunları, sağlayan, Osmanlı döneminden beri kullanılan çok özel bir yöntemdir. Genellikle fal ile karıştırılmaktadır. Fal bakmak ticari amaç güden veya güldürme amacı güden kişilerin fal baktıran kişilerin hayatlarına yönelik tahminlerinden oluşurken, Yıldızname ise gerçekleri size gösteren bir yöntemdir. Ancak ilmi bilgisi yüksek olan kişilerce uygulanan bir yöntemdir. Bakım işlerinde ebced hesabı, cifir ilmi ve özel dua yöntemleri ile ilim sahibi kişiler tarafından yapılan ve sadece gerçek bilgilere ulaşılan eski bir yöntemdir.

Yıldızname Nedir

Medyum Aslan Hoca en iyi ve derin detaylı yıldızname bakımları yapmaktadır. İlmi tecrübesi, cifir ilmi, ebced hesabı ve özel dua yöntemleri ile hayatınızda sizin göremediğiniz bütün her şeyi size açıklar. Bu yöntem sayesinde üzerinizde nazar varsa, büyü varsa, size çekemeyen kıskanan varsa, size aşık olan sizi seven biri varsa ortaya çıkmış olur. Kısacası hayatınızın arka planında olup sizin ömür boyu öğrenemeyeceğiniz şeyleri görmenizi sağlayan ilmi bir yöntemdir diyebiliriz. Günümüzde ise bu ilim yerini sahte falcılara bırakmış durumda. Öyle ki fal yöntemi ile geleceğinizi, arkanızda yaşananları ve nazarları göreceğini iddia eden sahtekarlar, bizim bile göremeyeceğimiz gelecek hakkında yorum yapmaktadırlar. Bu kişiler hiçbir ilmi tecrübesi olmadan sadece fal ile size tahminlerde bulunurken, Aslan Hoca olarak gizli ilimler yöntemlerimde kullandığım tekniklerle hayatınızın arka planında yer alan sizin ulaşıp öğrenemeyeceğiniz bütün gizlilikleri gerçek bir dille sizlere aktarıyorum. Yıldızname nedir ne değildir diye sorularınızı içtenlikle cevaplamaya çalışıyorum. Bakımlarımız fal ile karıştırılıyor çünkü bakarken bulunduğumuz ortam ilim insanlarının yapabildiği bir yöntem iken fal bakan herkes hayata dair tahminlerde bulunabiliyor. Gerçekten ülkemizde kıymeti bilinmeyen yöntemlerden biridir. Sizlere derin detaylı bilgileri öğrenmenizi sağlayan tekniklerimle yardımcı olacağım.

Yıldızname yöntemi sizlerin hayatındaki gizli gerçekleri açığa çıkaran bir yöntemdir. Eşiniz sizi aldatıyor mu? Arkanızda sizin hakkınızda konuşanlar mı var? Üzerinize biri büyü mü yaptı? Size kötülük amacı güden birileri mi var? Bu soruların hepsinin cevabı derin detaylı bakım yöntemi ile açığa çıkmaktadır. Osmanlı döneminden beri büyük ilim insanları tarafından yapılan bu yöntem gerçekleri öğrenmedeki en etkili yöntemdir. Ülkemizde Yıldızname nedir dendiğinde akıllara fal geliyor ve doğal olarak bu yöntem fal ile karıştırılıyor. Aslan Hoca olarak sizlere fal değil, gerçek bakımlar hizmeti verdiğimi bilmenizi istiyorum. Hayatınıza dair gizli gerçekleri size bir bir göstereceğim.

Yıldızname Nedir Ne Değildir ve Nasıl Bakılır

Arkanızda biri iş mi çeviriyor? Kötülüğünüzü düşünen birileri mi var? Üzerinizde sizi etkileyen negatif enerjiler mi var? Bu gerçeklerin hepsi açığa çıkacak. Hayatınıza dair gizli gerçeklerin hepsini açığa çıkaran bu ilmi yöntem sadece gerçek bir medyum tarafından yapılabilir. Medyum Aslan Hoca sizlere verdiği gerçek hizmeti ile hayatınıza dair gizli gerçekleri açıklığa kavuşturacaktır.  Halen merak edenler hayatına dair öğrendiği gizli gerçekler ile başına gelebilecek kötülüklerin önüne geçeceklerdir. Asla tahminlerle yapılmayan bir ilimdir. Bir takım kişisel bilgilerin sembol olarak eklenmesi ile ebced hesabı, cifir ilmi ve özel dua yöntemleri kullanılarak bakılan bir yöntemdir. Tamamen ilim çerçevesinde sadece ilmi olan kişilerin yapabildiği bu yöntem tarihten beri Osmanlı İmparatorluğu’nda sıkça kullanılmış hatta bu yüzden bakım yapan birçok büyük ilim insanı kellesinden olmuştur.

Gizli gerçekleri açığa çıkaran, arkanızdan kim iş çeviriyorsa hepsini tek tek ismi ile öğrenebildiğiniz bu yöntemi sizlere kesinlikle öneriyorum.  Yıldızname nedir dediğimizde ise günümüzde akıllara fal olayını getiren artık kıymeti eskisi kadar bilinmeyen bir yöntemdir diyebiliyoruz ne yazık ki. Fakat Yıldızname’nin ne olduğunu gerçek anlamda bilenlerin sayesinde hayatındaki gizli gerçekleri öğrenebilme imkânlarına sahip olmuşlardır. Bu bakım hizmetini medyum Aslan Hoca olarak sizlere gizli gerçekler ile veriyorum. Hayatınıza dair önem kılan her gizli bilgiyi, sizin hayattaki güvenliğiniz ve vicdanınız açısından kesinlikle sizinle paylaşmaktan çekinmem. Değerli dostlarım, merak eden herkes hayatına dair öğrendiği gerçekler ile bu ilim dalının ne kadar kıymetli bir şey olduğunu anlamış olacaklar.

Bakım türlerinin ve çeşitlerinin başınıza gelebilecek olayları önceden öğrenip önleminizi alabilmeyi sağlayan artıları vardır. Size nazar mı yapıldı? Manevi hastalığa mı kapıldınız? bu soruların hepsini öğrenebilmek hayatınıza dair gizli gerçeklere ulaşabilmek için Medyum Aslan Hoca olarak benimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sizlere gerçek bir medyum hizmeti sunduğumu unutmayınız. Eğer gerçek bir derin bakım yöntemi istiyorsanız bunu tarafıma gelerek sağlayabilirsiniz. Derin bakım için kullanılan yıldızname nedir diyecek olursanız eğer kullandığım teknik olarak söyleyebilirim. Medyum Aslan hoca olarak kullandığım ebced hesabı, cifir ilmi ve özel dua yöntemleri ile gizli gerçeklere ulaşmanız hiç zor olmayacak. Hayatınıza dair önünüzde ve arkanızda neler dönüyor bütünüyle size görme imkânı sağlayan bu yöntem çok eskilerden beri kullanılan başarılı bir yöntemdir. Medyum Aslan Hoca olarak bu yöntem ile hayatınızda bilmeniz gereken gerçek bilgileri, yaşanmışlıkları sizin göremediğiniz her şeyi sizlere göstereceğim. Eğer siz de yıldızname nedir diyecek olursanız irtibat kurabilir ve detaylı bilgiler alabilirsiniz. Piyasada fal baktığını iddia edip işi gücü atmak tutmak olan insanlara para kaptırmak yerine bana gelerek profesyonel bir şekilde bakım yönteminden yararlanabilirsiniz. Bu işi profesyonel olarak yaptığımı unutmayın. 27 yıldır bana gelen binlerce insanı gerçeklere ulaştırdım. Gizli tılsımlar ve aracılar ile hayatınıza dair bütün gizli gerekleri açığa kavuşturmaya devam ediyorum. Herkese aktardığım gizli gerçeklerle hayatlarına dair rota oluşturmaları için onlara yardımcı olacağım. Artık hizmeti yöntemi ile öğrenmediğiniz hiçbir gerçek kalmayacak.

Medyum Aslan Hoca, bakım yaparken kullandığı teknikleri iyice araştırmaktadır. Eğer kişiye özel bakımlar yapılacaksa kesinlikle ebced-i kebir hesaplamaları yapıyorum. İnternette çıkan yıldızname nedir gibi sorularına en doğru cevapları verdiğimi düşünüyorum. Her türlü sıkıntılarınız ve büyü istekleriniz için iletişim kurabilirsiniz kardeşlerim.

Bir önceki yazımız olan Kişiye Özel Büyü Kaç Günde Etki Eder başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 12 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın