Yıldızname

1 yorum
4.165

Yıldızname bakımı gizli ilimler arasında yer alan ve çok eski zamanlardan beridir bilinen ve yardım alınan uygulamalardan biridir. Cevabını merak ettiğiniz ne varsa bunun için yıldızname baktırabilirsiniz. Yıldız falları olarak bilinen horoskop bakımlarında sizlere en iyi neticeyi sunmak için yanınızdayım. Türkiye’nin uzman hocaları içerisinde Aslan Hoca efendiniz olarak gizlilik prensibi içerisinde yanınızdayım. Derin detaylı bakım yaptırmak için sorunlarınıza çözüm bulmak gayesi ile yardımcı olmaktayım. Gerçek bir yıldızname bakımını ancak gerçek ve alanında uzman medyumlar yapabilir. Gerçek olmayan ve size kendisini medyum olarak tanıtan kişiler sadece sizin hayalleriniz ve duygularınız ile oynarlar. Onlar sadece kendi çıkarlarını ve menfaatlerini düşünürler. Sonucunda siz sadece hikaye dinlemiş olursunuz. Bu yüzden eğer bir medyum hoca efendiden yardım alacaksınız öncelikle iyice araştırmalı ve tedbirli olmalısınız.

Yıldızname bakımları kapsamında geçmişte yaşadığınız sorunlar şuan ki durumlarınız ve gelecekte sizleri neler bekliyor her türlü bilgiye önceden sahip olabilirsiniz. Kişilik analizi yaptırarak durumlarınızı öğrenebilirsiniz. Aşk hayatınızda karşılaşacağınız sorunları önceden öğrenerek önlemler alabilirsiniz. Çocuğunuz olacak mı yada bu kişiyle evlenebilecek misiniz gibi soruları sorarak bilgi alabilirsiniz. Sevgiliniz tarafından güzel giden beraberliğinizde şüpheleriniz mi var yoksa aldatılıyor musunuz her şeyi detaylıca öğrenebilirsiniz.

Yıldızname aracılığı ile yapılan işlemlerde kişilik analizi belli olur. Aynı zamanda varsa bir hastalığınız bu ortaya çıkar. Aşk, sosyal, maddi, manevi hayatınız ile ne öğrenmek istiyorsanız hepsini öğrenmiş olursunuz. Başınıza gelebilecek kaza veya benzeri olayları önceden öğrenme şansını yakalarsınız. Aynı zamanda yıldızname bakımı aracılığı ile sorun tespiti de yapılır. Eğer ailevi, sosyal veya manevi sorun veya sıkıntıların varsa bunlarda yıldızname bakımı işleminde apaçık belli olur. Üzerinizde cin musallatı veya büyü var ise bunu da yıldızname vesilesiyle anlamak mümkündür. Bu yüzden sorun tespiti için medyumlar genellikle ilk önce yıldıznameden yardım alırlar. Yıldızname aracılığı ile yardıma gelen kişilerin sorun tespiti ve hayatlarındaki sıkıntılar ortaya çıkartılır ve ondan sonra duruma göre diğer işlem ve uygulamalara geçilir. Yıldızname bakılırken kişinin adı, anne adı, doğum tarihi farklı metotlar ile yazılarak bakılmaktadır. Birçok kişi yıldızname bakar ama bunların birçoğu sadece hayal gücünü kullanır ve dinlediğiniz şey bir hayal ürünü olmaktan öteye geçemez. Gerçek ve etkili yıldızname bakımı ancak gerçek ve alanında uzman olan medyumlar tarafından yapılır. Yani yıldızname o kadar basit bir işlem değildir. Çeşitli ilim ve yeteneklere sahip olmak gerekir. Birçok kişi gelecekte ne olacağını merak eder. 5 veya 10 yıl sonra başına neler gelebilecek bunları öğrenmek ister ve bu yüzden de yıldızname bakımı çok fazla ilgi görmektedir.

Yıldızname

Medyum Aslan Hoca hoca efendi yıldızname bakımı konusunda oldukça tecrübeli ve uzman bir medyum olarak nam salmıştır. Şimdiye kadar birçok kişinin yıldıznamesine bakmış ve etkili sonuçlar elde etmiştir. Kendisi Türkiye’deki ilk resmi ruhsatlı medyum olduğu ve aynı zamanda vergi levhası bulundurduğu için birçok kişinin güvenini kazanmış ve itibar görmüş olan bir medyumdur. Siz de kendisine güvenip, inanabilir ve yardım talep edebilirsiniz.

Yıldızname baktırmak istiyorsanız öncelikle iyi bir medyum bulmalısınız. Bunun içinde almış olduğu olumlu dönüşler ve referanslar oldukça büyük öneme sahiptir. Bunlara dikkat ederek ve resmi ruhsatı ve vergi levhası bulunan medyumları tercih ederek gerçek bir yıldızname baktırabilir ve hayatınızı şekillendirebilirsiniz. Bakım için gelen kişilerin ismi, doğum tarihi, doğum saati, anne adı gibi özel bilgileri kullanılarak bakılmaktadır. Doğumdan ölüme kadar başınıza gelebilecek olayların analizi yapılır, hayatınızdaki dönüm noktalarının neler olacağı ortaya çıkarılır.

Medyumlara yıldızname baktırmak için gelen birçok kişi bulunur. Çünkü genelde herkes geleceği ile ilgili merak duygusu içerisindedir. Eğer doğru medyum tarafından bakılırsa etkili ve gerçek bilgilere ulaşılabilir. Yıldızname falınızın doğru çıkmasını istiyorsanız mutlaka bilgilerinizi tam ve doğru şekilde vermelisiniz. Yıldızname kişilere özel olarak hazırlandığı için eğer siz bilgilerinizi yanlış verirseniz doğru bir bakım olmayacaktır. Aslında yıldızname baktır diğer yapılan uygulamalar ile bir tutulmaktadır. Bu oldukça yanlıştır. Çünkü yıldızname diğer işlemler gibi değildir. Daha kesin ve net bilgileri içermektedir. Herkes ben yıldızname bakabilirim diyebilir ancak bu o kadar basit bir işlem değildir. Belli bir donanım ve tecrübe gerektirir. Bunu da ancak alanında uzman olmuş, tecrübeli medyumlar yapabilir.

Yıldızname baktır yeni bir işlem veya uygulama değildir. En parlak dönemini Osmanlı zamanında yaşamıştır yani kökeni eskilere dayanmaktadır. İslami devletlerarasında da yer almış olan bir ilim dalıdır. Günümüzde de toplum tarafından halen daha merak konusu olmaya ve insanlar tarafından tercih edilemeye devam etmektedir. Burada önemli olan doğru ve gerçek medyumu bularak yardım almaktır.

Hastalıkların çözümü için yıldıznameye başvurulabilir. Elbette ki yıldızname bir tedavi yöntemi değildir. Ancak hastalığınız varsa nasıl bir çözüm yolu üreteceğiniz veya izleyeceğiniz hakkında size bilgiler sunar. Aynı zamanda üzerinizde büyü, cin çarpması veya muska gibi ruhsal işlemlerin var olup olmadığını da yıldızname bakımından rahatlıkla anlayabilirsiniz. Eğer bir büyü yapılmışsa kim tarafından ve ne niyetle, ne zaman yapıldığı ortaya çıkmaktadır. Cin çarpması veya muska yapılmışsa bu gibi durumlarda da bu musallat ve sorunlardan nasıl kurtulmanız gerektiği hakkında yol gösterici olmaktadır.

Yıldızname bakımı için gelen kişi erkekse baba adı ile kadın ise anne adı ile aynı zamanda doğum tarihi ve kendi adı kullanarak bakım yapılmaktadır. Eğer doğum tarihinizi bilmiyorsanız endişelenmenize gerek yoktur. Bu durumda kişinin ebced hesaplaması yapılır ve burcu ortaya çıkarılır ve bakım yapılır.

Bakılan yıldızname ebced hesabına göre yapılmalıdır. Yıldız name sayesinde kişinin doğumdan ölünceye kadar başında geçecek olan iyi ve kötü tüm olayların ortaya çıkması sağlanmaktadır. Ebced hesabı yıldızname aynı zamanda düşmanlarınızın kimin olduğunu öğrenebileceğiniz gibi, kimin mağlup veya galip olacağı konusunda da fikir sahibi olmuş olursunuz. Hayatınız boyunca kaç kere nikah kıyacaksınız? Uğurlu günleriniz veya sayılarınız nelerdir? Bunlar da ortaya çıkmaktadır. Büyü var mıdır? Varsa kimin tarafından ve ne niyetle, ne zaman ne şekilde yapıldığı da bakım sayesinde ortaya çıkar. Koruyu meleklerinizi isimlerinin ne olduğunu ve cin çarpması gibi bir sorun ve sıkıntınız var mı bu da kolaylıkla anlaşılmaktadır.

Medyum Aslan Hoca ise yıldızname bakımında oldukça etkili ve net bilgileri sizlere sunmaktadır. Doğum tarihine göre yıldızname bakma tekniğini en iyi uygulayan hoca efendidir. Kendisinden yardım alarak kesin bilgilere ulaşabilir ve hayatınızın dönüm noktalarının ne olduğunu öğrenebilirsiniz. Derin detaylı bakımlar için iletişim kurabilirsiniz. Geçmişte yaşadıklarınız, şuan ki durumunuz ve gelecekte sizleri neler bekliyor bilmek ve öğrenmek istiyorsanız hemen irtibata geçin yardımcı olayım kardeşlerim.

Bir önceki yazımız olan Medyum Ücretsiz Bakım başlıklı makalemizde allah rızası için bakım yapan hoca, medyum bakım fiyatları ve ücretsiz yardım eden medyumlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Medyum Aslan Hoca

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 3 Ağustos 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yıldızname (1 Yorum)