Yumurta Büyüsü İşleminin Ayırma – Soğutma Etkileri

yorumsuz
8.840

Yumurta büyüsü ayırmak ve soğutmak istenilen kişilere yapılan kişiye özgü bir çalışmadır. Gizli ilimler dünyasında yapılamayacak hiçbir şey yoktur. Ayırmak istenilen kişilere medyum hocaların yapmış olduğu bir çalışma olan yumurta büyüsü en tesirli etkiye sahip işlemlerin başında gelmektedir. Kısa zaman zarfı içerisinde etki ederek ayrılmak istenen kişilerin birbirinden soğutulmasını sağlamaktadır. Yapılan bu işlem kesinlikle kişilerin kendi adlarıyla birlikte annelerinin adlarına göre açılan ebced hesaplamasına göre uygulanmalıdır. Aslan Hoca efendinizin yaptırmak istediğiniz soğutma işlemlerinde güvenerek kullandığı bir yöntemdir.

Yumurta büyüsü adından anlaşıldığı gibi yumurtalardan yapılmaktadır. Gerçek medyum tarafından uygulandığı zaman ise sonuçları oldukça tesirli olmaktadır. Aslan Hocanın soğutmak veya ayrılması istenilen kişilere uyguladığı etkili bir havas ilmi tekniğidir. Yumurta üzerine boyalı kalemlerle yazılan tılsımlarla ve bu tılsımların üzerine yapılan gece okumaları sayesinde yapılan bir büyü çeşididir. Etkileri kalıcı ve son derece kısa zaman içerisinde fayda sağlamaktadır. Çalışmalar uygulandıktan sonra bazı gelişmeleri siz de kendi gözünüzle görerek etkisine ve kalıcılığına şahit olabilirsiniz. Medyum Aslan Hoca, 27 yıldır bu tür büyü çeşitlerini yapmaya devam etmektedir. Eğer siz de bu tür uygulamalardan faydalanmak istiyorsanız hemen irtibat kurabilirsiniz.

yumurta büyüsü
Yumurta Büyüsü

Yumurtadan yapılan bu havas ilmi işlemi aslında geçmişten kalma ve en eski çalışma çeşitlerindendir. Özellikle Anadolu’da bu büyü çok kişi tarafından yapılmaktadır. Eğer ki sevdiğiniz insanlar aniden kavga etmeye başladıysanız ve aranıza herhangi bir şekilde soğukluk oluşmuşsa ve bunun içinde bir neden yok ise o zaman size yumurta kullanılarak büyü yapılmış olma ihtimali yüksektir. Bu şekilde bir büyü yaptırmak isteniyorsa uzman bir medyum olması aranır ve bu büyünün bozulması için yine bilgili ve tecrübeli olunması gereklidir. Negatif etkiye sahip kötü büyülerin etkisini anlayabilmeniz çok zordur çünkü günlük yaşam içerisinde kendiliğinden ortaya çıkmış gibi görüneceğinden dolayı anlaşılması mümkün değildir. Medyum Aslan Hoca yapılan bir işlemin bozulması için İslami tekniklere göre hareket ederek sorunu ortadan kaldırmaktadır. Anlatıldığı üzere ilişkinizin üzerinde yumurta büyüsü gibi negatif bir enerjinin olduğunu düşünüyorsanız merak etmeyin sizi sıkıntılarınızdan kurtaracağım.

Üzerinize Yapılınca Ne Olur?

  • Aniden eşinizle aranızda soğuk rüzgârlar girerek ayrılık baş gösterir.
  • Aile fertleri arasında özellikle karı – koca arasında kavgalar meydana gelir.
  • Güzel giden beraberliğiniz bir anda bozulur.
  • Sebepsiz yere nişanlınız, nişanı bozarak sizi terk eder.
  • Sevgilinizle konuşurken bir anda kavgalar ve küslükler meydana gelerek her iki taraf da birbirine ters düşer.

Birçok etken sizinle sevgilinizin arasında bulunan soğukluğa örnek olabilir. Fakat anlattığım bu ayırma ve soğutma büyülerinde bazı olayların gözle görülür olduğu tecrübeyle sabittir. Mesela, her iki sevgilinin nedensiz bir yere devamlı olarak tartışma içerisinde bir süreçleri varsa kesinlikle üzerlerine yapılmış bir işlem vardır. Bu işlem de muhtemel olarak yumurta büyüsü olabilmektedir. Bana ulaşan binlerce kişinin hem sorunlarını çözüme kavuşturdum hem de kendimi geliştirerek tecrübelerime tecrübeler kattım. Manevi ilimler içerisinde medyum hocaların en çok tercih ettiği havas ilmi işlemlerinde ve büyü çalışmalarında bu zamana kadar başarı sağladım. Çünkü asla yalan yanlış işler yapmadım ve kişiye özel işlemler uyguladım. Bir kişiye uygulanan bu havas ilmi büyüleri bir başka kişiye uygulanmaz. Benzeri yapılır ama aynı etki gözükmez. Bunun için ebced hesabı yaparak bir bakıma kişinin analizini yapıyorum ve etki edecek en etkili işlemi hazırlıyorum. Eğer siz de çok etkili büyüler yaptırmak istiyorsanız Aslan Hoca ile iletişim kurabilirsiniz.

Yumurta büyüsü içerisinde çok farklı çeşitleri bulunan genel bir işlemdir. Toprağa gömülen, evde yapılan, ağaç gövdesindeki çukurlara konulan, erkek veya kadın mezarlarının üzerine gömülen, akarsuya atılan çok çeşitli bir işlem türüdür. Her ne şekilde yapılırsa yapılsın eğer yumurtaların üzerine yazılan veya çizilen tılsımlar ve vefkler doğru olursa kalıcı etkiye sahip olacaktır. Sağlam ve olumlu sonuçlar için tercih edeceğiniz ilim uzmanlarını en iyi şekilde araştırınız ve yaptığı referanslarına göz atınız. Bu sizin bir nebze güven duymanızı sağlayacaktır. Aslan Hoca bu zamana kadar hazırladığı yumurta işlemlerinden son derece başarılı geri dönüşler almaktadır. Siz de bu başarılı sonuçları kendi gözlerinizle görerek şahit olmak isterseniz benimle iletişim kurabilirsiniz.

Kişiye özel tılsımlar yaptırmak istediğiniz zaman sizlerin yanında güvenilir kimliği ile dikkatleri üzerine çeken Medyum Aslan Hoca bulunmaktadır. Tam 27 yıl boyunca uzman ve gerçek çalışmalarla sorunlarınıza direk etki etmektedir. Sonuçlarının kalıcı olduğu işlemler yaptırmak istiyorsanız iletişim kurabilirsiniz. Yumurta üzerine nakşedilen soğutma tılsımları ve üzerine yapılan okuma yöntemleriyle kişinin bir anda soğutulması veya ayrılması sağlanmaktadır. Bu işlem her ne kadar basit görünse de aslında işini bilmeyen bir ilim uzmanı tarafından yapılırsa ters teperek sizin istediğinizin tam tersi olabilmektedir. Böyle sonuçlarla karşılaşmamak için alanında uzman hoca efendileri tercih ederek özel bilgilerinizi söyleyin ve çalışmalarınızı yaptırın.

yumurta büyüsü ayırma ve soğutma etkileri
Yumurta Büyüsü Ayırma ve Soğutma Etkileri

Ruhsatlı medyum hocalar tercih edildiği zaman güven duyacağınızı belirtmek istiyorum. Kalıcı etkiye sahip bir yumurta büyüsü kaç günde etkisini gösterir diyorsanız veya yaptırmak istiyorsanız Aslan Hoca sizlere en doğru şekilde yardımcı olacaktır. Güven duyacağınız her konu için kesinlikle gizlilik şart olacaktır. Bundan yana hiç şüpheniz olmasın. Ayrıca bana çalışma yaptıracağınız zaman da mümkünse en yakınlarınız bile yaptırdığınız büyü, dua, vefk, tılsım vb. konulardan haberi asla olmasın. Gözü ile ağzı ile nazar değmesini sağlayarak çalışmanın etkisinin azalmasına hatta tutmamasına yol açabilmektedir. Gizliliğe önem verin ve hiçbir işleminizi kimseye anlatmayın, kimseyle paylaşmayın.

27 yıl boyunca dünyanın çeşitli ülkelerinde yaşayan ve bir türlü doğru medyum bulamamaktan dert yanan kardeşlerime Aslan Hoca olarak her zaman yardım ettim. Ayırma işlemlerinde ya da soğutmak istenilen çalışmalarda kullandığım yumurta büyüsü tılsımlarını güven içerisinde bana yaptırabilirsiniz. En kısa zamanda tutmasını sağlayarak sizlerin sorunlarını çözeceğim.

Bir önceki yazımız olan Medyum Hoca Numarası Kendi Adına Açılmış Olmalıdır! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Medyum Aslan Hoca


Eklenme Tarihi: 2 Kasım 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın